بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 3.83 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ جدید ایرانسل و همراه

شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شارژ استفاده شده ميده

سپاس شده توسط عاشق ایران
الان كدصحيح ميده اگه قبل 6عضوشديدوتاحالامرحله 2روانجام نداديدبفرستيد8تاصحيح دادبه من

سپاس شده توسط عاشق ایران
بمن که وقتی گفت کد درخاستی موجود نیست دوباره هم فرستادم همینو گفت و یبارم الکی گفت دریافت کردید بسکه دیر جواب میداد دوباره فرستادم جوابو اینو گفت Sleepy.gif

سپاس شده توسط zare1
والا من از دوتاشون گرفتم هیچ مشکلی هم نداشتن و بار اول هم ک بهم شارژ داشت زدم شارژ شد

سپاس شده توسط S. STAR ، عاشق ایران
چرا گاهی بجا شارژ پیامای عجیب میده برای ادوست مثلا مسابقه شما به اتمام رسیده. Sad.gif اقا اسنایپر شما قبل 6 عضو شدی بعد قبل فرستادن جواب دوباره عضو شدی که راحت داد؟ البته من حوصله ندارم زمان دقیق مثلا بعده 15 مین از عضویت مجدد جواب بفرستم Sad.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط zare1
اقا من الان عضو شدم کی بزنم بده؟؟

سپاس شده توسط عاشق ایران
moya میگه کد درخواستی موجود نیس بعد ک دوباره میفرستی میگه شارژ رو دریافت کردی چ جالبه Biggrin.gif
ن والا بعده 6 عضو شدم . ساعت 6.50 دیقه
البته مویا واسه بعضی سیم کارتام میگه کد درخواست موجود نیس

سپاس شده توسط عاشق ایران
الان عضو شین بعد ده دقیقه به راحتی میده.

سپاس شده توسط عاشق ایران
تکراری میده Angry.gif

8282 زود ج میده ظاهرا هرچی عضو شدیم کشک شده دوباره باس عضو شد چون میگه عضو نیستی

سپاس شده توسط عاشق ایران