بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.63 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شد اجتماعی شبکه فیس نما هک

شبکه اجتماعی فیس نما هک شد !
شبکه اجتماعی فیس نما که یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی داخلی است دیشب هک شد و اطلاعات 2 میلیون کاربر ایرانی در دسترس عموم قرار گرفت
Undecided.gif
به گزارش باشگاه خبرنگاران این سایت در حال انتقال سایت از سرور های کانادا به ایران بوده و چون سرورهای داخلی امنیت کافی نداشتن این مشکل پیش اومده
اگر از کاربران این شبکه هستید پیشنهاد میکنیم حتما رمز عبور خود را تغییر دهید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ ، Day Mobile ، Donya_Red
(31-12-2014، 01:48 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شبکه اجتماعی فیس نما که یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی داخلی است دیشب هک شد و اطلاعات 2 میلیون کاربر ایرانی در دسترس عموم قرار گرفت
Undecided.gif
به گزارش باشگاه خبرنگاران ای سایت در حال انتقال سایت از سرور های کانادا به ایران بوده و چون سرورهای داخلی امنیت کافی نداشتن این مشکل پیش اومده
اگر از کاربران این شبکه هستید پیشنهاد میکنیم حتما رمز عبور خود را تغییر دهید

Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif وییییییییی خوبه فیس نمایی نیستیم  Biggrin.gif
ایرانسل ایرانسل مرگ به نیرنگ تو شارژ جوانان ما میچکد از چنگ تو  Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
آره والا
پاسخ

همین موبایل روز برامون کافیه
این هک نشه؟؟؟
آنکه یافت می نشود آنم آرزوست... 
پاسخ

بازم الحمدا... که فیس نمایی نشدیم Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin
(31-12-2014، 02:17 PM)royaajoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین موبایل روز برامون کافیه
این هک نشه؟؟؟

تو این دنیای مجازی که به هیچی اعتماد نیستم ولی من سعی کردم همه چیز رو کامل رعایت کنم هاست هم از معتبرترین سایت ها گرفتم که مشکلی پیش نیاد Biggrin.gif البته اگه میخوایید امنیت رو صدرصد کنم 900 هزار جمع کنید بفرستید برام تا سایتو https کنم خلاص شیم Biggrin.gif
پاسخ

من جز فیس نما هستم اما از خیلی وقت در فیس نما ان نشدم حتی رمز خودم رو فراموش کردم زبون
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

(31-12-2014، 05:56 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من جز فیس نما هستم اما از خیلی وقت در فیس نما ان نشدم حتی رمز خودم رو فراموش کردم زبون

Undecided.gif خوبه ولی من نمیدونم چرا بعضی جاها گفته بودن رمز ایمیلتون هم تغییر بدید برای امینت بیشتر تو هر سایتی که عضو هستین و براتون مهمه بهتره به صورت دوه ای رمزتون رو تغییر بدید
پاسخ

(31-12-2014، 06:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-12-2014، 05:56 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Undecided.gif خوبه ولی من نمیدونم چرا بعضی جاها گفته بودن رمز ایمیلتون هم تغییر بدید برای امینت بیشتر تو هر سایتی که عضو هستین و براتون مهمه بهتره به صورت دوه ای رمزتون رو تغییر بدید

چشم ادمین عوض میکنم
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

سپاس شده توسط admin