بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی با شارژ داغ جایزه

صندلی داغ با جایزه شارژ
اوکی من که مشکلی ندارم... Dodgy.gif
                                            خسته م ......
                                                خسته
Undecided.gif

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
من حاضرم شرکت کنم
قسم به اسم تو که حک شده رو قلبا

سپاس شده توسط Raha71 ، payiiz ، majidsadeghi ، داریوش
به شاهین عزیز تو آسمونا دنبالت میگشتم رو زمین پیدات کردم Biggrin.gif امروز شارژ محدود زیاد اومد همشم همزمان فکنم ب لغوم نرسم ولی سوالای سری اول برات میذارم اومدی جواب بده Biggrin.gif

سری اول سوالا:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟

سپاس شده توسط majidsadeghi ، Raha71 ، داریوش
1- 26/10/1373 که تقریبا میشه 21 ، من متولد استان لرستان شهرستان خرم اباد
2- یه بردار و سه تا خواهر دارم ، فرزند چهارم
3- دیپلم تجربی الانم تو شهر خودم مدیریت دولتی میخونم پیام نور شهریه ام 300 هزار میانگین
4- ماشین که ندارم پولشم ندارم با این گرونی، بیکارم فعلا ولی قبلا تو کافی نت کار میکردم
5- بازیگر حامد بهداد و شهاب حسینی و لیلا حاتمی و برادپیت وتام کروز، خواننده: مرتضی پاشایی،محسن یگانه، رضا صادقی و احسان خواجه امیری، ورزش: فوتبال،فیلم : سریال 24 و جدایی نادر از سیمین و درباره الی، بازی: pes2014 ، شهر:خرم اباد، کشور: ایتالیا، درس: کتاب درسی دوست ندارم ولی سایر کتابا اره،شغل: پرستاری
6- قرمه سبزی،املت، کباب،کلا همه رو دوست دارم فقط جگر نمیخورم، اصلا بلد نیستم فقط املت اونم فقط خودم میتونم بخورم ازش
7- فوتبال و کامپیوتر
8- خوش خنده ام البته اینو باید بقیه بگن اگه به خودم باشه که عالیم Biggrin.gif ، مهمون نوازی
9- اراک ، ابادان، تهران ، کشور نرفتم ، مکان تا دلت بخواد داره مثلا قلعه فلک الافلاک، دریچه ی کیو ، گرداب سنگی، مناره آجری ، سنگ نبشته ، ابشار بیشه، ابشارنوژیان و...... سوغات اینجا هم عسله
10- اتفاقی تو سایت دیدم ، همین که یه عده رو سر سفره شارژ گذاشت خودش خیلیه دستش درد نکنه و بقیه دوستان که شارژ هارو اطلاع میدن البته بقیه قسمت های سایت هم مفیده
11- Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط Raha71 ، payiiz ، داریوش
12- از دوازده سالگی هردو رو داشتم ، با هردو تا میام
13- سرگرمی چت و دوستان واوقات فراغت هم کتابی میخونیم گردشی میریم فوتبال و والیبال با دوستان ، حوصله تایپ کردن ندارم
14- قد 172 و وزن هم 68 ، 19 ، آره

ممنون شاهین عزیز البته سوال11 رو جواب ندادیا :) شارژ ایرانسل شما رو هم فرستادم و زیاد سوال نمیکنم فقط دلیل انتخاب امضات نمیدونیم معلومه شما هم مخالف دروغ و دروغگویی هستی  Biggrin.gif  و نام کاربریتم ک فکر نکنم نام واقعی باشه و نمیدونم چرا بیشتر شرکت کنننده ها نوشتن فقط تخم مرغ و املت بلدن بپزن (مثه خودم) Biggrin.gif غذاها و خوراکی های محلی شهرتون هم یادم رفت بپرسم!:)

سپاس شده توسط arefu ، Raha71 ، داریوش
ادم خوبه تو زندگی واقعی صادق باشه اینا که فضای مجازی مهم نیس الان بیشتر کاربرا اسمشون دروغه یا همون مستعاره ولی بنظر من باید تو زندگی واقعی دروغ نگیم ، البته شما دخترا باید همه چیز بلد باشید بپزید ولی ما پسرا دیکه تنبلیم حوصله نداریم یاد بگیریم از بچگی تا وقتی بزگ میشیم مامانمون برامو درست میکنه بعد هم که ازدواج میکنیم همسرمون خلاصه کلا بیخیالیم، غذا هم ترخینه رو داریم

خوب آقا شاهین فکنم صندلی داغ شما هم تموم شد مگه اینکه خودت بخوای بازم بیشتر سوال بپرسم! Biggrin.gif البته اگه دوستان دیگه هم سوالی از اقا شاهین دارن میتونن تا شب بپرسن Biggrin.gif

سپاس شده توسط ARAD ، Raha71 ، داریوش
و اما مهمان امروز صندلی داغ دوست خوب و تقریبا تازه وارد ARAD عزیز هستن :)
سری اول سوالا برای ایشون:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟

سپاس شده توسط Raha71 ، داریوش
18 اردیبهشت 69- تهران-تهران- اصالتا هم تهرانی
2. یک خواهر و یک برادر، فرزند دوم
3. رشته علوم سیاسی دانشگاه دولتی، سال 91 تموم شده رتبمم 2000 بود
4.الان ندارم، شرکت واردات لوازم کامپیوتری کار میکنم
5.مت دیمون، ابی، رهایی از شائوشنگ، فوتبال، تهران، ایتالیا،درس مورد علاقه دبیرستانم عربی و دانشگاه بین الملل خصوصی
6.ژیگو خیلی دوست دارم و بسیار بد غذام
Highslide JS
  غذاهایی که دوست ندارم زیادن
Highslide JS
آشپزی بلد نیستم
7.خطاطی و نقاشی و دف و تنبک هم بلدم اگه هنر باشه!!
8.خصوصیات خوب مهربونم و.... خصوصیات بدمم اینه زود عصبانی میشم
9.بیشتر شهرها رو رفتم بخوام بگم زیاد میشه اما خارج کشور نرفتم
10.یکی از دوستانم به معرفی کرد و ادمینم نمیشناسم که اظهار نظر کنم
11.سامسونگ گلکسی a 3  قیمتش 640000 یک ایرانسل دارم و همراه اولم ندارم، تازه اومدم و فقط دو تا شارژ گرفتم این مدت
12. از 17 سالگی گوشی داشتم و 15 هم کامپیوتر، با کامپیوتر میام
13.وقت آزاد کم دارم ولی اگه داشته باشم با دوستام میرم بیرون
14. 185 و وزنم 76 به هوشم 18 میدم و عینکی نیستم

فک کنم ج همه سوالا رو دادم اگه چیزی جا مونده بپرسید در خدمتم
Highslide JS

سپاس شده توسط payiiz ، Raha71 ، داریوش