بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی با شارژ داغ جایزه

صندلی داغ با جایزه شارژ
ممنون از جوابگویی ب سوالا البته برای دوستان تهرانی محله ای ک زندگی میکنن هم میپرسم:) و بجز تهران از مردم کدوم شهر بیشتر خوشتون میاد و بنظرتون تفاوت تهرانیای اصیل با مردم سایر شهرا چیه؟ بعد دلیل انتخاب این عکس چیه چون بظاهر شخصیتی متفکر رو نشون میده ک داره از ارتفاع پایین رو نگاه میکنه! (و شایدم فکره افتادن باشه! :) ) نام کاربری هم فک نکنم نام واقعی خودتون باشه و دلیل انتخابش بگین هم ممنون میشیم.
بعد نوشتین دانشگاه بین الملل خصوصی منظورتون شغل مورد علاقه هست؟!
و این سوالا هم اگه دوست داشتین پاسخ بدین شما چون تازه تر اومدین و شارژ کم گرفتین براتون دو تا شارژ ایرانسل میفرستم ب امید اینکه دوستای خوب و فعال و تحصیل کرده مثه شما و سایر عزیزان بیشتر ب اینجا بیان و داوطلب صندلی داغ هم باشن :)

سپاس شده توسط Raha71 ، داریوش
(01-12-2015، 04:23 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از جوابگویی ب سوالا البته برای دوستان تهرانی محله ای ک زندگی میکنن هم میپرسم:) و بجز تهران از مردم کدوم شهر بیشتر خوشتون میاد و بنظرتون تفاوت تهرانیای اصیل با مردم سایر شهرا چیه؟ بعد دلیل انتخاب این عکس چیه چون بظاهر شخصیتی متفکر رو نشون میده ک داره از ارتفاع پایین رو نگاه میکنه! (و شایدم فکره افتادن باشه! :) ) نام کاربری هم فک نکنم نام واقعی خودتون باشه و دلیل انتخابش بگین هم ممنون میشیم.
بعد نوشتین دانشگاه بین الملل خصوصی منظورتون شغل مورد علاقه هست؟!
و این سوالا هم اگه دوست داشتین پاسخ بدین شما چون تازه تر اومدین و شارژ کم گرفتین براتون دو تا شارژ ایرانسل میفرستم ب امید اینکه دوستای خوب و فعال و تحصیل کرده مثه شما و سایر عزیزان بیشتر ب اینجا بیان و داوطلب صندلی داغ هم باشن :)

منطقه 10 تهران، شیرازی ها رو دوست دارم، عکسو دوستم انتخاب کرد و منم عوض نکردم، اسم برادر زادم آراد هست به همین علت اسمو آراد گذاشتم
اسم خودمم امیر هست، شما درس مورد علاقه رو پرسیدین منم گفتم دوران دبیرستان درس عربیو دوست داشتم و دانشگاه درس بین الملل خصوصی رو دوست دارم
اگر سوال دیگم بود بپرسین من هر وقت آنلاین شدم جواب میدم، فعلا از حضورتون مرخص میشم، وقتتون بخیر

سپاس شده توسط payiiz ، Raha71 ، داریوش
ممنون امیر عزیز سوال ک سعی میکنم زیاد نپرسم! و البته رشته شما علوم سیاسی بوده اونم سراسری و کار مرتبط با رشتتون نمیدونم الان پیدا میشه یا ن و جالبه ک در شغلی غیر مرتبط با رشته و البته دارای بازار کار مثه کامپیوتر کار میکنین Wink.gif
حالا اگه دوست داشتین انلاین شدین اینم جواب بدین وگرنه ک ضروری نیست Cool.gif

سپاس شده توسط Raha71 ، داریوش
سوالارو واسم بفرستین فردا جواب میدم. Wink.gif

ممنون خانم السانا ک میخاین صندلی داغ شرکت کنین و البته سری اول سوالا برا همه مشترکه ک برا شما هم دوباره میذارم:)

سری اول سوالا:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟

سپاس شده توسط السانا جون ، Raha71 ، داریوش
سلام.
متولد ۱/۳/۷۳ .شهر تولدم هرسین.محل زندگیم کرج.اصلیتم کرمانشاه
۲- ی خواهر دو برادر.فرزند دوم
۳- دانشجوی کارشناسی ترم ۵ حسابداری.دانشگاه ازاد کرج.شهریه م یک و دویست ولی هر ترم بیشترم میشه
۴- ماشین ندارم.بیرون از منزلم کار نکردم.
)۵-بازیگر مورد علاقم سحرقریشی.خواننده سلنا .ورزشم والیبال.فیلم مورد علاقم پرتقال خونی تا الان ۲۰ بار دیدمش. بازی شطرنج والیبال. شهر مورد علاقم مشهد. درس مورد علاقم اصول حسابداری. شغل مورد علاقم مربی گری
۶- غذای مورد علاقم خورش خلال هستش ک غذای کرمانشاهیه. غذایی ک دوسندارم خورش کدو .اشپزی هم بلدم بیشتر غذا ها رو تقریبا بلدم.
۷-هنرهام ارایشگری کامپیوتر. کلاس اموزشی فقط باشگاه رفتم
۸- خصوصیت خوبمو باید بقیه بگن شاید مهربونی دلسوز.خصوصیت بدم یکم مغرور. مردم شهرمون ب مهمون نوازی معروفن(کرمانشاه
۹-تهران.ارومیه.قم.کردستان.لرستان.تبریز.مهاباد.نقده.سلماس.اصفهان.کشور نرفتم. مکان گردشگری کرمانشاه :طاقبستان.بیستون.سراب نیلوفر.سراب قنبر.دربند صحنه.سراب هرسین.معبد آناهیتا.کوه دالاهو.شهر ما همه جاش دیدنیه چون طبیعتش زیباس.سوغاتمون کاک ,نون برنجی,نون خرمایی,
۱۰-از طریق ی سایت آشنا شدم. ادمین ب عنوان ی مدیر تو کارشون جدی هستن و ب روز
۱۱- گوشیم هواوی قیمتش ۶۰۰ تومن.ی سیم ایرانسل دارم ی دونم همراه اول. تو این مدت ک این سایت اومدم حدود ۵۰ تومن شارژ گرفتم ک فروختمش پولش هنوز تو حسابمه
۱۲- سال اخر دبیرستان موبایل داشتم. از راهنمایی کامپیوتر داشتیم از دانشگاه لب تاپ. الان با موبایل میام تو نت
۱۳- تفریحاتم ورزشه .
خاطره بد:تو راه سنندج همه خونوادمون تصادف کردیم .درسته ماشینمون رو از دست دادیم ولی خاطره خوبش اینه که هممون زنده موندیم خداروشکر.
۱۴- قدم ۱۶۷ وزنم ۶۰ . هوشم ۲۰ .عینکی هم نیستم.

سپاس شده توسط payiiz ، arefu ، داریوش
ببینید خانما چقد تمیز و کامل و مرتب جواب دادن Wink.gif

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
ممنون خانم السانا صندوق پیامتون پر بود نشد پیام ارسال کنم باید بعد از کلیک صندوق دریافتی از قسمت خالی کردن پوشه ها ( لینک بالای صندوق دریافتی) یا سطل اشغال هم حذف کنین ک کامل حذف بشه!
اما چن سوال دیگه شما حتما خودتون برای دانشگاه بدون خانواده کرج هستین و اگه اره لابد هزینه خابگاه یا خونه دانشجویی هم میدین. بعدم چی شده کرج رو انتخاب کردین برا دانشگاه بجای کرمانشاه و بقیه شهرهای اطراف... اون عکسی هم ک اول گذاشته بودین احتمالا عکس خودتون بوده و نام کاربری هم نمیدونم نام واقعی هست یا ن. بعد گفتین کلاس آموزشی فقط باشگاه رفتین منظور باشگاه ورزشی هست پس چطو آرایشگری بدون آموزشگاه یاد گرفتین.
البته نون خرمایی کرمانشاه معروفه منم خوردم:)

سپاس شده توسط السانا جون ، داریوش
حذف کردم خالی شد.
نه محل زندگیمون کرجه .
اون عکس من نبودم خودم شبیه سحر قریشی م  Shy.gif اسم خودم النا.السانا اسم خواهر کوچیکمه.بخاطر همین نوشتم السانا جون.
نون خرماییم نوش جونتون بله خیلی خوشمزه ست  Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
ارایشگری مامانم ارایشگره منم یاد گرفتم.ورزشم اکثر رشته های ورزشی رو رفتم ولی رشته تخصصیم والیبال و شنا هستش.