بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیامک در متن صفحه عدم نمایش قفل

عدم نمایش متن پیامک در صفحه قفل
برای گوشی های هوآوی چکار میشه کرد که اطلاع بده که اسمس دارم اما متن پیام رو بالای صفحه نشون نده ؟؟؟
برای سامسونگ که میخواستم غیرفعال  کنم توی تنظیمات اسمس میرفتم و در قسمت نوتیفکشن گزینه preview رو تیکش برمی داشتم اما گوشی هواوی در قسمت تنظیمات نوتیفیکشن اسمس این گزینه رو نداره . چکار کنم ؟

کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟ مرسسسسسسسی
پاسخ

در گوشيهاي اندرويد ميتوني go sms يا go sms pro را نصب كنين ... اونوقت در قسمت setting بعد notification كه وارد شين ميتونين pop up windows را خاموش كني اونوقت متن پيام نمايش داده نميشه و فقط وقتي sms دارين توي صفحه قفل اعلام ميكنه كه چند تا مسيج براتون امده و با رنگ چراغ led گوشي هم كه به رنگهاي سبز و ... چشمك ميزنه متوجه ميشي كه براتون اس ام اس رسيده ... go SMS pro , Go sms را ميتوني از بازار بگيري ... چون google play ميگه براي كشور شما اين برنامه فعال نيست .... ضمنا كلي تم جالب هم داره كه خيلي زيبا تَر هست

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط blue sky ، MaNi
(22-12-2015، 01:57 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در گوشيهاي اندرويد ميتوني go sms يا go sms pro را نصب كنين ... اونوقت در قسمت setting بعد notification كه وارد شين ميتونين pop up windows را خاموش كني اونوقت متن پيام نمايش داده نميشه و فقط وقتي sms دارين توي صفحه قفل اعلام ميكنه كه چند تا مسيج براتون امده و با رنگ چراغ led گوشي هم كه به رنگهاي سبز و ... چشمك ميزنه متوجه ميشي كه براتون اس ام اس رسيده ... go SMS pro , Go sms را ميتوني از بازار بگيري ... چون google play ميگه براي كشور شما اين برنامه فعال نيست .... ضمنا كلي تم جالب هم داره كه خيلي زيبا تَر هست

بله درسته اخه میخواستم نرم افزاری نصب نکنم و بببینم خود گوشی نداره این قابلیت رو
در گوشی اندروید سامسونگ این قابلیت رو داشت و دیگه لازم نبود نرم افزار نصب کنم
از شما ممنون که جواب دادین مرسسسی
پاسخ

سپاس شده توسط Shahlashahriari
من گوشي هواوي ندارم كه ببينم ... ولي سعي ميكنم براتون جستجو كنم و بدون نصب برنامه راهي پيدا كنم ... خواهش ميكنم

Heart ..........
پاسخ

سپاس شده توسط blue sky