بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
عشق چیست؟

عشق چیست؟
Photo 
[عکس: 20_15عش.jpg]

دیوانگی
پاسخ

دیوانگی
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، ARAD ، Fa Ti ، Eagle ، Hoda
موافقم با این ادمای بی احساس امروزی عشق واقعی خیلی کم شده :(
راستی طاها شما ک دلت اکبنده از کجا میدونی عشق دیوانگیه! :))
پاسخ

سپاس شده توسط TA HA
من گفتم آکبنده جلب توجه کنم  Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif
پاسخ

ای خالی بند نکنه همه سوالا رو داری الکی جواب میدی Undecided.gif
پاسخ

نه بابا، همه درسته خیالت راحت Shy.gif
پاسخ

برای من 1 Undecided.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

شما ک گفتی دوست داری عاشق بشی و فقط یک نفر رو تا اخر دوست خواهی داشت پس چرا انقد نا امید! مرگ ک خیلی ترسناکه! ندیده بودم کسی عاشقش باشه! Sad.gif (نکنه منظورتون اینه عاشق شدن یا دوست داشتن بیش از اندازه هر چیز مساویست با مرگ و تباهی :) )
پاسخ

(20-10-2015، 09:28 PM)iran92 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما ک گفتی دوست داری عاشق بشی و فقط یک نفر رو تا اخر دوست خواهی داشت پس چرا انقد نا امید! مرگ ک خیلی ترسناکه! ندیده بودم کسی عاشقش باشه! Sad.gif (نکنه منظورتون اینه عاشق شدن یا دوست داشتن بیش از اندازه هر چیز مساویست با مرگ و تباهی :) )

گفته بودم صد دل به یه دل بنده.اره دوست داشتن بیش از اندازه و نرسیدن به اون=مرگ Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
عشق زندگی کردن برای کسیه که از ته قلبت دوسش داری جونتو براش بدی و به معنای حقیقی کلمه دیوونش باشی . عشق خیلی وسیع تر از یک یا چند کلمس . نمیشه وصفش کرد ولی میشه حسش کرد Shy.gif Heart.gif Angel.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz ، shima