بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سونی الگوی st فراموشی 26i

فراموشی الگوی سونی ST 26i
سلام دوستان من یه گوشی سونی ST 26i دارم که الگوی اونو فراموش کردم

یه راه ساده میخوام که الگو رو بردارم  داخل گوشی هم اطلاعات مهمی ندارم 

دوستانی که میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم بگین تشکر
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
سلام فکر کنم باید فلش بزنی
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، MaNi
درود مانی عزیز Heart.gif باید گوشی رو فکتوری ریست کنید. حالا گوشی ز حالت عادی باز نمیشه و نمیتونید این کار رو انجام بدید!
من هم این گوشی در دسترسم نیست تست کنم ولی تا اونجا ک اطلاع دارم اکثر گوشی های سونی از این روش میتونن فکتوری ریست کنن:

برای اینکه فکتوری ریست کنید ابتدا گوشی رو خاموش کنید. بگذارید کامل خاموش شه وقتی خاموش شد  دکمه پاور رو نگه دارید. وقتی گوشی شروع به روشن شدن کرد و لوگو گوشی نشون داده شد دکمه ولوم پایین رو چندین بار پشت سر هم بزنید تا وارد منوی ریکاوری بشید

**ممکنه نتونید به راحتی وارد این منو بشید .. چندین بار امتحان کنید اگه نشد بجای اینکه دکمه کم کردن صدا رو چندین بار بزنید این دکمه رو نگه دارید تا جایی که وارد صفحه ریکاوری بشه****اگه هر چی تلاش کردید نتونستید وارد شید به جای کلید ولوم پایین از کلید ولوم بالا استفاده کنید. چون توی مدل های مختلف متفاوته ******

وقتی وارد محیط ریکاوری شدید اول بگردید گزینه wipe data رو پیدا کنید و واردش بشید احتمالا گزینه ای به اسم factory reset وجود داره.. اگه نبود گزینه ای به اسم advance  چیدا کنید و وارد میشید و گزینه factory reset رو انتخاب میکنید و در آخر هم تایید میکنید و تموم...

در صورتی ک فکتوری ریست رو پیدا نکردید توی قسمت های دیگه دنبالش بگردید هست...
در ضمن در محیط ریکاوری در صورتی که لمس کار نکرد با استفاده از کلید ولوم های بالا و پایین برای تغییر گزینه ها و از کلید پاور یا هوم برای انتخاب گزینه ها استفاده کنید
\
پاسخ

سپاس شده توسط hamid06 ، Fa Ti ، admin ، MaNi
منکه رفته بودم گوشیم رو فکتوری ریست کنن گفتن هر گوشی کد مخصوص داره برا فکتوری ریست و البته کدش رو برای گوشی خودم گرفتم ولی عجیبه موبایل فروشیا با روشای دیگه فکتوری ریست نمیکنن و بعضیاشون فکتوری ریست میکنن الکی میگن فلش کردیم
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi
0212  عزیز همه ی اینکارا رو کردم ولی منوی بوت نمیاد آخرش باید فلش بزنم یعنی
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
ی فلش بزن خیالتو راحت کن بره مه Heart.gif Shy.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، Fa Ti ، MaNi
روی بعضی گوشی ها ممکنه ریکاوری نصب نیاشه که همینطوریه.. این توضیحاتی که دادم مشروط به نصب بودن ریکاوری هست که بعضیاش کارخونه این کصبه و بعضیا دستی نصب کردن...که اینطور که میگید برای شما نصب نبوده تنها راهش فلش هست.. البته من یه تاجیک گذاشته بودم در همین مورد اگه قبل از فراموشی رمز عبور  اون تاجیک رو خونده بودید خیلی راحت و تنها با یک کلیک میتونستید رمز رو پیدا کنید الان هم بهتون میشنهاد میکنم امتحان کنید این مورد رو! در صورتی که گوشیتون روت کرده و به نرم افزار روت اجازه کامل برای دسترسی تمام برنامه ها رو داده باشید این تاپیک به سادگی میتونه مشکلتون رو حل کنه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، admin ، MaNi ، hamid06
(10-02-2016، 02:15 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من یه گوشی سونی ST 26i دارم که الگوی اونو فراموش کردم

یه راه ساده میخوام که الگو رو بردارم  داخل گوشی هم اطلاعات مهمی ندارم 

دوستانی که میتونن راهنمایی کنن ممنون میشم بگین تشکر

سلام
توصیه من به شما اینه بعد اینکه قفل پترن به روش فلش زدن یا هر روش دیگه باز کردین اول به حساب گوگل سینک بشین تا بعدا اگه رمز پترن یادتون رفت به سادگی بتونین با جیمیل پترن بازیابی کنید
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi