بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
شد برنده فروشنده فیلم اسکار

فیلم فروشنده برنده اسکار شد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی برنده بهترین فیلم خارجی اسکار ۲۰۱۷ شد
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، Shahlashahriari
ادمین امشب نتیجه جوایز اسکار مشخص میشه...اعلام نشده هنوز!!!!!
اصغر فرهادی هم در اعتراض ب قانون نژادپرستانه ی مهاجرتی ترامپ دیوانه گفته ب این فستیوال نمیره
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

(27-02-2017، 02:15 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین امشب  نتیجه جوایز اسکار مشخص میشه...اعلام نشده هنوز!!!!!
اصغر فرهادی هم در اعتراض ب قانون نژادپرستانه ی مهاجرتی ترامپ دیوانه گفته ب این فستیوال نمیره

سلام نتیجه اعلام شده و فیلم مهتاب برنده بهترین فیلم شده - تو بهترین فیلم زبان غیر انگلیسی هم فیلم فروشنده برنده شده وزارت خارجه و وزیر ارشاد هم تبریک گفتن + کلی از بازیگران کشور و افراد سرشناس کشور
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E
تعریف های زیادی از این فیلم شنیدم اما هیچ سایتی پیدا نکردم ک دانلودش کنم Undecided.gif
پاسخ

(27-02-2017، 05:54 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعریف های زیادی از این فیلم شنیدم اما هیچ سایتی پیدا نکردم ک دانلودش کنم Undecided.gif

شبکه های ماهواره ای ایران بیشتر روزا دارن پخش میکنن
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

(27-02-2017، 05:54 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کمی با دقت بگردید حتما میتونین پیدا کنین صدرصد رایگانش هست - ولی بهتره به صورت قانونی خریداری کنید
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز