بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
لطفا کمکم کنید

لطفا کمکم کنید
ممنون از راهنماییتون ولی انجام نشد وقتی میرم توی گالری البوم رو که انتخاب میکنم گزینه ی حذفی نمیاره ولی یک گزینه ی دانلود میاره که عکسا دانلود بشن
اسم البوم توی گالری هم Auto Backup هستش

تازه من وقتی توی گالری میرم واسه ی نمایش عکس ها چند گزینه میاره که یکیشون محتوای درون picasa هستش وقتی اونو فعال کنم عکسا میان
پاسخ

حالا من اگه بتونم و ازم بر بیاد چک میکنم...ببینم کاری ازم بر میاد Biggrin.gif
\
پاسخ

(25-08-2015، 09:38 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حالا من اگه بتونم و ازم بر بیاد چک میکنم...ببینم کاری ازم بر میاد Biggrin.gif

اگه بتونید مشکلمو حل کنید خیلی ممنون میشم
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
سلام این بکاپ گیری به وسیله برنامه آلبوم گوگل اضافه میشه شما اول وارد برنامه آلبوم بشه اینترنتت رو فعال کن گزینه aute backup رو غیر فعال کن حالا دستتو روی یه عکس نگه دار و همه رو انتخاب کن و سپس حذف کن اعتمالا دیگه عکسات نمیره تو جیمیل
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، elenajoon
(26-08-2015، 09:19 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این بکاپ گیری به وسیله برنامه آلبوم گوگل اضافه میشه شما اول وارد برنامه آلبوم بشه اینترنتت رو فعال کن گزینه aute backup رو غیر فعال کن حالا دستتو روی یه عکس نگه دار و همه رو انتخاب کن و سپس حذف کن اعتمالا دیگه عکسات نمیره تو جیمیل

این چیزی که شما گفتید رو انجام دادم ولی از گالری گزینه حذفی نمیاره و فقط گزینه دانلود میاره
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید این که عکساتون وارد جیمیلتون میشه یعنی یا اینکه عکس ها رو تو شبکه اجتماعی گوگل پلاس اپلود کردی که به صورت خودکار وارد برنامه PHOTOS میشه که هر دو مال گوگلن اگه تو همین برنامه فوتوز گزینه بکاپ گیری خودکار فعال بشاری تمام عکسات روی سرور گوگل و همون جیمیل اپلود میشه و وقتی جیمیلو بزنی به یه گوشی دیگه همه عکس ها رو وارد برنامه فوتوز میکنه که الان به صورت پیشفرض روی همه گوشی ها نصب شده

وارد برنامه photos بشید بعد وارد از چپ به راست سوایپ کنید تا جیمیلتون رو ببیند حالا عکس ها رو بزنین همه عکس ها رو نشون میده خب حالا تو تنظمات گزینه بکاپ گیری خودکار رو خاموش کنید و دستتون رو روی یه عکس نگه دارید و روی شکلک حذف کلیک کنید عکس ها از روی جیمیلتون پاک میشه حتما اخرین نسخه برنامه photos رو روی گوشیتون نصب کنید
گزینه بکاپ گیری خودکار رو خاموش کنید تا دیگه از عکساتون بکاپ نگیره
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(26-08-2015، 12:50 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببینید این که عکساتون وارد جیمیلتون میشه یعنی یا اینکه عکس ها رو تو شبکه اجتماعی گوگل پلاس اپلود کردی که به صورت خودکار وارد برنامه PHOTOS میشه که هر دو مال گوگلن اگه تو همین برنامه فوتوز گزینه بکاپ گیری خودکار فعال بشاری تمام عکسات روی سرور گوگل و همون جیمیل اپلود میشه و وقتی جیمیلو بزنی به یه گوشی دیگه همه عکس ها رو وارد برنامه فوتوز میکنه که الان به صورت پیشفرض روی همه گوشی ها نصب شده

وارد برنامه photos بشید بعد وارد از چپ به راست سوایپ کنید تا جیمیلتون رو ببیند حالا عکس ها رو بزنین همه عکس ها رو نشون میده خب حالا تو تنظمات گزینه بکاپ گیری خودکار رو خاموش کنید و دستتون رو روی یه عکس نگه دارید و روی شکلک حذف کلیک کنید عکس ها از روی جیمیلتون پاک میشه حتما اخرین نسخه برنامه photos رو روی گوشیتون نصب کنید
گزینه بکاپ گیری خودکار رو خاموش کنید تا دیگه از عکساتون بکاپ نگیره

مرسی از توضیحاتتون...آقا ادمین خیلی ممنون انجام دادم شد یه دنیا ممنون
واقعا دیگه داشتم کلافه میشدم مرسی ازتون
پاسخ

سپاس شده توسط admin