بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 16 رای - 3.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول و مسابقات ايرانسل همراه

مسابقات ايرانسل و همراه اول
درود خدمت دوستان و كاربران عزيز. در اين تاپيك مسابقات ايرانسل و همراه اول قرار داده ميشود.
لطفا قوانين را رعايت كنيد ، با مديران همكاري كنيد و به دوستان و ساير كاربران احترام بگذاريد. از دادن منفي بي دليل خود داري كنيد ،توسط ساير مديران و بنده بررسي ميشه و با فرد خاطي به شدت برخورد ميشود.

براي دسترسي سريع و مستقيم به كد شارژ ها از تاپيك هاي زير استفاده كنيد:

كدشارژ رايگان ايرانسل و همراه اول توسط مديران

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\

سپاس شده توسط maisam ، Fa Ti ، MaNi ، TA HA ، محمد خاني ، mahan✰✰ ، reza_ab ، Nazanin k ، Raha71 ، soltan ، morteza1364 ، Eagle ، yasamin ، NAjVA ، venus_queen ، Farah ، vahid.q ، abbas111 ، Honey Ehssani ، shahzad ، Shahlashahriari
ان شاالله که این تایپیک پر از شارز باشه و خیر و برکتش زیاد باشه

همچنین دوستان توجه کنند ایرانسل گفته به خاطر شب یلدا حدودا تا اخر هفته شارز زیاد میده پس احتمالا امروز و فردا هم شارز داریم
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

سپاس شده توسط maisam ، محمد خاني ، mahan✰✰ ، Evenfall ، reza_ab ، MaNi ، yasamin ، NAjVA ، حامد 551 ، venus_queen ، vahid.q ، 0212 ، m.a.bana
دوستان شارژ باري ارسنال رو نميده؟ لغو كنيم؟

سپاس شده توسط tarane1988m
فقط براي خانم ها! 30% شارژ بيشتر در هربار شارژ

سيم کارتهاي اعتباري که به نام يک خانم در پايگاه داده اطلاعاتي همراه اول ثبت شده اند، مي توانند با شماره گيري ستاره ده، ستاره صد و بيست و سه، ستاره پين (رمز شارژ)، مربع، 30 درصد شارژ بيشتر دريافت کنند

سپاس شده توسط محمد خاني
(23-12-2015، 11:46 AM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ باري ارسنال رو نميده؟ لغو كنيم؟

داداش منکه لغو کردم میل خودته

سپاس شده توسط محمد خاني
زنگ زدم پشتیبانی پیش بینی همراه اول گفتم شارژ بازی ارسنال چی شد یکم دادو بیداد کردم گفت باشه بررسی میکنیم شمام زنگ بزنید تا مجبور شن بدن تالا ۴تا پیام تبلیغاتی داده حداقل شارژشو بده جایگزین شه

سپاس شده توسط محمد خاني ، tarane1988m ، b0z0rgmehr
دوستان خط جديد ايرانسل گرفتم شارژ هست؟

(23-12-2015، 11:52 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ زدم پشتیبانی پیش بینی همراه اول گفتم شارژ بازی ارسنال چی شد یکم دادو بیداد کردم گفت باشه بررسی میکنیم شمام زنگ بزنید تا مجبور شن بدن تالا ۴تا پیام تبلیغاتی داده حداقل شارژشو بده جایگزین شه

دقیقا به چه شماره ای زنگ زدید؟
و با خط ایرانسل یا همراه اول زنگ زدید یا تلفن ثابت؟
**** مهم بودن خوبه ، ولی خوب بودن خیلی مهم تره ****

سپاس شده توسط محمد خاني ، Na333r
(23-12-2015، 11:54 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-12-2015، 11:52 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا به چه شماره ای زنگ زدید؟
و با خط ایرانسل یا همراه اول زنگ زدید یا تلفن ثابت؟

منم با هر خطی زدم نگرفت

سپاس شده توسط محمد خاني
۰۲۱۹۶۸۶۴۲۶۴با همراه زدم گفت در شبکه موجود نیس با ایرانسل زدم گرفت

سپاس شده توسط محمد خاني ، amirabbas ، tarane1988m