بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول
(26-03-2015، 01:41 PM)mahdi_rrr
d='62190 نوشته:
در ایام نوروز با خرید هر شارژ حداقل ۲۰,۰۰۰ ریالی، معادل مبلغ شارژ خود، در همان روز اعتبار هدیه مکالمه ایرانسلی دریافت کنید. برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه خود، #۲۷*۱۴۱* را شماره گیری کنید.

من صبح شارژ خریدم پیامک تخفیف هم بهم داد ولی بازم هزینه تماس رو از شارژم کم میکنه
اون کد #۲۷*۱۴۱* هم اصلا جواب نمیده
کسی از این اعتبار هدیه استفاده کرده؟

منم همینطور

(26-03-2015، 01:41 PM)mahdi_rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در ایام نوروز با خرید هر شارژ حداقل ۲۰,۰۰۰ ریالی، معادل مبلغ شارژ خود، در همان روز اعتبار هدیه مکالمه ایرانسلی دریافت کنید. برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه خود، #۲۷*۱۴۱* را شماره گیری کنید.

من صبح شارژ خریدم پیامک تخفیف هم بهم داد ولی بازم هزینه تماس رو از شارژم کم میکنه

سلام
واسه منم هدیه اومد ولی استفاده نکردم. امروز بعد از اون روز که هدیه واسم اومد، هرچی مکالمه میکنم، پول ازم کم نمیشه. خودم دنبال کدشم ببینم چقد مونده ولی پیدا نکردم. این کدیم که گفتید زدم ولی اعتبارمو صفر زده... ولی باز پول کم نمیکنه...
ایستاده ام، بدون شکست...

شارژی میکنی نباید شگفت انگیز یا خط به خط باشه اگه باید مکالمه جایزه نمیده بهت

(26-03-2015، 05:21 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-03-2015، 01:41 PM)mahdi_rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
واسه منم هدیه اومد ولی استفاده نکردم. امروز بعد از اون روز که هدیه واسم اومد، هرچی مکالمه میکنم، پول ازم کم نمیشه. خودم دنبال کدشم ببینم چقد مونده ولی پیدا نکردم. این کدیم که گفتید زدم ولی اعتبارمو صفر زده... ولی باز پول کم نمیکنه...

سلام این کدو بزن ببین .....ستاره 141 ستاره 27 مربع
من این کدو زدم بهم گفت که چقدر از اعتبارم مونده

(26-03-2015، 06:32 PM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این کدو بزن ببین .....ستاره 141 ستاره 27 مربع
من این کدو زدم بهم گفت که چقدر از اعتبارم مونده

زدم، میگه صفره ولی بازم ازم کم نمیکنه...ایرانسل مهربون شده Biggrin.gif
ایستاده ام، بدون شکست...

شارژ Sad.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦

سپاس شده توسط love_lorn
دوستان کمک برای استفاده از اینترنت همراه اول باید عدد 1 رو به 8088 فرستاد تا سرویس GPRS فعال بشه و برای من پیام فعال شدن رو داد و پیام میده از طریق 8008 تنظیمات گوشی رو دریافت و مجددا تلاش کنید ولی من مشخصات گوشیمو به 8008 فرستادم تنظیمات رو نفرستاده حالا چطور از اینترنتش استفاده کنم   Biggrin.gif Sad.gif

(26-03-2015، 08:12 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک برای استفاده از اینترنت همراه اول باید عدد 1 رو به 8088 فرستاد تا سرویس GPRS فعال بشه و برای من پیام فعال شدن رو داد و پیام میده از طریق 8008 تنظیمات گوشی رو دریافت و مجددا تلاش کنید ولی من مشخصات گوشیمو به 8008 فرستادم تنظیمات رو نفرستاده حالا چطور از اینترنتش استفاده کنم   Biggrin.gif Sad.gif

زنگ بزن اپراتور حلش میکنن
9990

سپاس شده توسط S. STAR
آقا حمید اپراتور همراه اول زیاد زنگ زدم دیگه روم نمیشه! Sad.gif یبار گفتن صدا نمیاد قطع کردن دیگه برنمیداشتن 700 ایرانسل هم که کلی باید پشت خط معطل شد و انتظار کشید تا بلکه جواب بدن برای منکه مشکلاتم با زنگ زدن به اپراتورهای ایرانسل و همراه اول حل نمیشد Biggrin.gif

ساحل گوشیت اندرویده؟