بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات ایرانسل و همراه اول
دوستان 40 مگابایت اینترنت رایگان تا 31 فروردین ادامه داره شاید تمدیدم بشه 
خبری از شارژ نی  Heart.gif  Huh.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا سجاد منم قبلا با اینکه فعال هم نمیشد چون شما مینوشتی لغو کنید عضو میشدم و لغو میکردم برای همین خودم هم با 5 خطم نت نمیده Biggrin.gif

فاطمه 20
پیام آیدیت چی هس ک باز نمیشه؟
خدایا شکرت

خوب دوستانی که نت رایگان میخوان من حاضرم هر 3 تا 40 مگ نت رایگان رو با یک کد شارژ 1000 معاوضه کنم. البته آقا سجاد که اگه شمارشو پیام بده فعلا دو تا همینجوری 11 شب براشون میفرستم Wink.gif Biggrin.gif

(26-03-2015، 08:18 PM)hamidreza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-03-2015، 08:12 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک برای استفاده از اینترنت همراه اول باید عدد 1 رو به 8088 فرستاد تا سرویس GPRS فعال بشه و برای من پیام فعال شدن رو داد و پیام میده از طریق 8008 تنظیمات گوشی رو دریافت و مجددا تلاش کنید ولی من مشخصات گوشیمو به 8008 فرستادم تنظیمات رو نفرستاده حالا چطور از اینترنتش استفاده کنم   Biggrin.gif Sad.gif

زنگ بزن اپراتور حلش میکنن
9990

شما میتوانید برای دریافت تنظیمات  به سایت همراه اول رفته و با وارد کردن شماره همراه خود تنظیمات دریافت کنید یااینکه شماره سریال گوشی خود را به 8008 بفرستید
برای مشاهده شماره سریال کد ستاره مربع 06 مربع

سپاس شده توسط S. STAR
آقا حامد زنگ زدم 9990 و سپس داخلی صفر به کارشناس وصل شد و گفت برای گوشی شما باید برید سایت همراه اول سرفصل محصولات و خدمات و سپس سرویس ها و بعد تنظیمات GPRS که با عنوان تنظیمات اینترنت نوترینو و MMS در سایتش نوشته ولی گفت نمیشه با اعتبار هدیه داخل شبکه بسته اینترنت گرفت و با اینکه در خود سایت همراه اول زده میشه برای اینترنت هم استفاده کرد و اونجور که جواب دادن فکر کنم همون اینترنت معمولی که از شارژ کم میکنه هم نشه با اون اعتبار داخل شبکه استفاده کرد  Sad.gif

(27-03-2015، 01:45 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حامد زنگ زدم 9990 و سپس داخلی صفر به کارشناس وصل شد و گفت برای گوشی شما باید برید سایت همراه اول سرفصل محصولات و خدمات و سپس سرویس ها و بعد تنظیمات GPRS که با عنوان تنظیمات اینترنت نوترینو و MMS در سایتش نوشته ولی گفت نمیشه با اعتبار هدیه داخل شبکه بسته اینترنت گرفت و با اینکه در خود سایت همراه اول زده میشه برای اینترنت هم استفاده کرد و اونجور که جواب دادن فکر کنم همون اینترنت معمولی که از شارژ کم میکنه هم نشه با اون اعتبار داخل شبکه استفاده کرد  Sad.gif

نه اصلا نمیشه هدیه ای که داده بسته بگیری . اکه دقت کنید در سایتش هم نوشته :
امکان خرید سایر بسته ها و یا استفاده از سرویس های ارزش افزوده، تماسهای رومینگ و خارجه با این اعتبار امکانپذیر نمی باشد.

سپاس شده توسط S. STAR
آقا حامد شرایط طرح عیدی اول از همراه اول رو میذارم که نوشته اینترنت هم میشه:
شرايط طرح:
   این عیدی بصورت اعتبار داخل شبکه بوده و مشترک می تواند برای مکالمه(داخل شبکه)، پیامک(داخل شبکه) و اینترنت از آن استفاده نماید.
   امکان خرید سایر بسته ها و یا استفاده از سرویس های ارزش افزوده، تماسهای رومینگ و خارجه با این اعتبار امکانپذیر نمی باشد.

همچنین من تنظیمات نصب کردم و الان گوگل زدم وصل شد پس نشون میده با اون هدیه بدون خرید بسته اینترنت میشه وصل شد فقط نمیدونم آیا باید مانند ایرانسل بعد از نصب تنظیمات با نام 1234 ذخیره کرد یا نه البته یکجا در همون قسمت اینترنت گفته باید با وارد کرد رمز 1234 یا پین تنظیمات رو ذخیره کرد که منظورشو نفهمیدم آیا باید با شماره 4 رقمی پین هر سیم کارت تنظیمات رو ذخیره کرد یا 1234! متنش رو میذارم:

در صورتي كه گوشي شما قابليت اتصال به شبکه اينترنت همراه را داشته باشد، مي‌توانيد با وارد کردن شماره خود در اين قسمت، تنظيمات گوشي خود را دريافت کنيد. با اين کار، تنظيمات به صورت خودکار توسط سيستم، با استفاده از يك ‌پيام کوتاه  براي گوشي شما ارسال خواهد شد. پس از دريافت پيام کوتاه و وارد كردن رمز PIN) ۱۲۳۴) تنظيمات را در گوشي خود ذخيره نماييد.

بچه ها چرا ایرانسل پیام فارسی رو 115 ریال کم میکنه
قبلا 105 ریال بود
داره یواش یواش گرونش میکنه Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
خدایا شکرت

سپاس شده توسط Fa Ti
(27-03-2015، 11:34 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که قبلا عضویت در سامانه نسل نو رو laghv کردن دیگه نمیتونن 40 مگ نت رایگان رو بصورت روزانه بگیرن بجز روزی که پیشنهاد استفاده از اینترنت توسط نسل نو برای اونها ارسال شود.
و اما سایر دوستانی که قبلا لغو نکردن به روش زیر میتونن 40 مگ نت رو بگیرن:
1) ارسال 1 به 737459 ( مرحله 1 فقط برای عضویت دفعه اول لازمه و در روز دوم و روزهای آتی فقط همون مرحله دوم یعنی یکبار ارسال 3G به شماره 737459 کافیست و سپس ادامه مراحل)
2) ارسال 3G به شماره 737459
3) ارسال شماره موبایل مورد نظر برای دریافت 40 مگ نت به 737459
4) 2 بار ارسال عدد 1 به 737459 ( بعد از ارسال دومین 1 پیام می آید که شما بسته نت امروز را گرفته اید و به این طریق مطمئن میشوید نت امروز خود را برای خط مورد نظر فعال کرده اید و اگر خط مورد نظر در دسترس هست ارسال یکبار عدد 1 کافیست.)
5) ارسال Laghv به شماره 737459 (فقط در صورتیکه دیگه نخواستید تا 31 فروردین نت رایگان روزانه بگیرید عضویت رو لغو کنید.)
توجه: بهتره شارژ خط شما کمتر از 200 تومن باشد و یا شارژ رو به خط دیگری انتقال دهید که مبلغی برای گرفتن 40 مگ نت کسر نشود. Biggrin.gif

سلام فقط تا 31 فروردین میده؟

سپاس شده توسط S. STAR