بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
خطاميده كدت مطمني درسته؟

سپاس شده توسط AFSHIN8080
اون چیزی ک من پی بردم کدی ک دوستان گذاشته بودن واس طرح تخفیف ویڗه جزیرس البته وقتی *۴۴۴۴*۱۱#رو میزنید همون گزینه های قبل رو میاره و شما گزینه ۵ ک همون تخفیف ویژس رو انتخاب میکنید بعد گزینه ۱ و در اخر گزینه ۲ که همون اعتبار سیم کارت هس رو میزنید وفتی میزنه ثبت شد تا تایید شدنش نباید دوباره بزنید همونطور ک دوستمون گفتن هر ۳ دقیقه بزنید من تست کردم و سع بار تونستم دوهزار اعتبار بگیرم اگ پشت سرهم بزنید میگ در حال بررسی است.....

سپاس شده توسط mahjob. ، AFSHIN8080 ، morteza1364 ، arasheslai
الان شلوغ شد نمیده
اما تا یک ربع پیش با 5 دقیقه منتظر بودن میشد گرفت
اﻣﺮﻭﺯ ﺭﻭﺯﯼ ﺗﻮﺳﺖ
ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﯾﺎﻓﺖ
ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺯﯾﺴﺖ
ﭼﺮﺍ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻥ ﻧﺒﺎﺷﯽ؟

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، mehranc03 ، سید حسین احمدی
(27-02-2017، 01:40 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون چیزی ک من پی بردم کدی ک دوستان گذاشته بودن واس طرح تخفیف ویڗه جزیرس البته وقتی *۴۴۴۴*۱۱#رو میزنید همون گزینه های قبل رو میاره و شما گزینه ۵ ک همون تخفیف ویژس رو انتخاب میکنید بعد گزینه ۱ و در اخر گزینه ۲ که همون اعتبار سیم کارت هس رو میزنید وفتی میزنه ثبت شد تا تایید شدنش نباید دوباره بزنید همونطور ک دوستمون گفتن هر ۳ دقیقه بزنید من تست کردم و سع بار تونستم دوهزار اعتبار بگیرم اگ پشت سرهم بزنید میگ در حال بررسی است.....

دوست عزیز دقیقا باید چه کدی بزنیم ؟

میشه مرحله به مرحله بگید....سپاس

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، sky1
(27-02-2017، 01:44 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-02-2017، 01:40 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز دقیقا باید چه کدی بزنیم ؟

میشه مرحله به مرحله بگید....سپاس
الان شلوغ شده و بیشتر میگ در حال بررسی است 
اول *۴۴۴۴*۱۱# رو بزن بعد گزینه ۵رو انتخاب من ک تخفیف ویژه جزیرس بعدش گزینه ۱ برای تاییدش و در اخر گزینه ۲ ینی اعتبار سیم کارت البتع تمام مراحل نمیشه باهم زد و دونه دونه بزنید

*۴۴۴۴*۱۱*۵*۱*۲#

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی
کسی از دوستان اگه تونست الان بگیره....اعلام کنه ما هم شروع کنیم..

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، nima136
(27-02-2017، 01:53 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همین الان دوهزار دیگ گرفتم 

مشترک گرامي،تخفيف ويژه جزيره  با هزينه 20000 ريال فعال شد. براي استفاده از بسته اينترنتي خود، اينترنت دستگاه خود را يکبار خاموش و مجددا روشن کنيد. اطلاع از حساب اينترنت همراه با شماره گيري کد زير و يا ازطريق برنامه کاربردي "ايرانسل من"
(دانلود از  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

ميتوانيدعلاوه برخريد بسته براي خود، آن رابه دوستانتان نيزهديه دهيد! ازطريق ايرانسل من ويا شماره گيري: 
*555*5#

وقتی کد رو زدین و گفت ثبت شد منتظر این پیامی ک کپی کردم باشین و تا وقتی ک این پیام براتون نیاد نمتونید دوباره کد رو بزنید این پیام م بیاد هم دوتومن شارژ میشین هم میتونید دوباره بزنید

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، "TAGHDIR" ، سید حسین احمدی ، محمد خاني
(27-02-2017، 01:55 PM)mehranc03 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-02-2017، 01:53 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همین الان دوهزار دیگ گرفتم 

مشترک گرامي،تخفيف ويژه جزيره  با هزينه 20000 ريال فعال شد. براي استفاده از بسته اينترنتي خود، اينترنت دستگاه خود را يکبار خاموش و مجددا روشن کنيد. اطلاع از حساب اينترنت همراه با شماره گيري کد زير و يا ازطريق برنامه کاربردي "ايرانسل من"
(دانلود از  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)

ميتوانيدعلاوه برخريد بسته براي خود، آن رابه دوستانتان نيزهديه دهيد! ازطريق ايرانسل من ويا شماره گيري: 
*555*5#

وقتی کد رو زدین و گفت ثبت شد منتظر این پیامی ک کپی کردم باشین و تا وقتی ک این پیام براتون نیاد نمتونید دوباره کد رو بزنید این پیام م بیاد هم دوتومن شارژ میشین هم میتونید دوباره بزنید

وقتی که بگه درخواست با موفقیت شد بعد چند دقیقه این پیام بالا میاد؟؟؟

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، "TAGHDIR" ، S I L E N C E ، محمد خاني
دوست عزیز شما ک زحمت کشیدی کد رو گذاشتی، ولی توضیحاتتون ناقص بود!!!! اگ مث این دوستمون ک الآن کامل و واضح توضیح دادن، شما هم لطف میکردی، الآن خیلیا از دوستان هم چنتایی گرفته بودن!!!!
ﺳﺮزﻣﯿﻨﯽ كه "ﭘﺨﻤِﮕﺎﻧﺶ" ﺷﺎﻏﻞ ﺑﺎﺷﻨﺪ و "ﻧﺨﺒﮕﺎﻧﺶ" بيكار!!! ﺻﺎدراﺗﺶ "متفكر" ﺑﺎﺷﺪ و وارداﺗﺶ "ﻣﺨﺪر"!!!
"ﻗﺒﺮﻫﺎﯾﺶ" ﺧﺮﯾﺪه ﺷﻮﻧﺪ و 
"ﻣﻐﺰﻫﺎﯾﺶ" ﻓﺮوﺧﺘﻪ!!!
ﮔﻮرﺳﺘﺎن ﺗﺎرﯾﺦ اﺳﺖ ﻧﻪ ﺳﺮزﻣﯿﻦ زﻧﺪﮔﺎن!!!

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی ، S I L E N C E ، محمد خاني
بگه با موفقیت انجام شد
بعد از دو دقیقه اعتبارو چک کنید اضافه شده
اﻣﺮﻭﺯ ﺭﻭﺯﯼ ﺗﻮﺳﺖ
ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﯾﺎﻓﺖ
ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺳﺮﺷﺎﺭ ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺯﯾﺴﺖ
ﭼﺮﺍ ﺗﻮ ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻥ ﻧﺒﺎﺷﯽ؟

سپاس شده توسط S I L E N C E ، محمد خاني ، arasheslai