بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 65 رای - 2.82 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول رایگان شارژ ایرانسل و مسابقات همراه

مسابقات و شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول
(27-02-2017، 02:10 PM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم باگش رو بستن.همش داره میگه درخواست شما انجام نشد Sad.gif

واسه من كه از همون موقعي كه دوست عزيز اين باگ رو اعلام كرد ميگه درخواست شما انجام نشد.با 3 تا خط هم تست كردم فقط همينو ميگه هيچ شارژي هم اضاف نميشه

سپاس شده توسط AFSHIN8080 ، سید حسین احمدی ، S I L E N C E
(27-02-2017، 02:14 PM)hfsaman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان باید وایسیم اون پیام واسمون بیاد یا این که میتونیم بعد از چند دقیقه دوباره بزنیم؟
ممنون میشم کسی جواب بده
چون دفعه اول معلوم نمیکنه که کم کرده و اضافه شده یا نه!!!!!

بعد از چند دقیقه هم دیگه بی فایده است دوست عزیز

دیگه نمیده احتمال زیاد

و احتمالا گزارش دادن یا اینکه پخش شده و همش میگه ثبت نشد!!!

سپاس شده توسط S I L E N C E ، محمد خاني ، سید حسین احمدی ، S C R O L L
فکر کنم دیگه جواب نمیده چون داره میگه درخواست شما برای جزیره انجام نشد...
فکرکنم بستن

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، AFSHIN8080 ، S I L E N C E ، محمد خاني
بی انصاف نباشید کاربر mahjob لطف کردن اطلاع دادن درست نیس اینجوری در موردش قضاوت بشه من هم مثل شما نمیدونستم چطور بزنم تا اینک پی بردم گزینه پنج کدومه ک باید زد این ک میگین شارژ کم نمیکنه از من هم کم نکرده حتی یک ریال وقتی هم پیامش میاد دوتومن شارژ میشیم هرچند الان شلوغ شده سامانش

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، toti77 ، محمد خاني ، arasheslai
(27-02-2017، 02:19 PM)hfsaman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکرکنم بستن

الان بازم درست شده..چند بار دیگه امتحان کن..الان به من گفت درخواست شما با موفقیت ثبت شد Angel.gif

سپاس شده توسط mehranc03 ، S I L E N C E ، AFSHIN8080 ، محمد خاني
(27-02-2017، 02:19 PM)hfsaman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکرکنم بستن

حتما خیلی زود دوباره کد رو زدی چون تا وقتی بعد ثبت پیامی ک بگه تخفیف ویژه با هزینه ۲۰۰۰۰فعال شد براتون نیاد و شما دوباره بزنی میگ در حال بررسی است و همون پیامی ک گذاشتی واست میاد

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، AFSHIN8080 ، محمد خاني ، arasheslai
ایووووول...2000کامل شارژ شد...ایووووول
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، AFSHIN8080 ، mehranc03 ، محمد خاني ، arasheslai
(27-02-2017، 02:09 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-02-2017، 02:07 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقدر شما بی انصافید ،من چندبار جواب دادم جای اینکه شارژ بگیرم داشتم اینجا چه تو سایت یا پیام خصوصی جواب میدادم
اشتباه کردم گذاشتم
اولین بار و آخرین بارم بود

داداش نداد هم فدای سرت...ناراحت نشو...بچهها چیزی نگفتن که!!!!

دادا دمت گرم که اعلام کردی خودت هم گرفته باشی بازم خوبه نوش جونت..
آقا افشین میدونن که چرا بعضی چیزا رو فقط باید تو پی وی پیگیر بود
بعضی چیزا اگه اعلام نشه هنوز هم میتونست ادامه داشته باشه
درسته افشین جان؟
پیامبر اسلام میفرماید: 
روزگاری فراخواهد رسید ک مردم مالی ک بدست شان میرسد اهمیتی نمیدهند از راه حلال است یا حرام.
"بخاری"

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، AFSHIN8080 ، S I L E N C E ، mehranc03 ، royajooon ، محمد خاني ، arasheslai
برا منم شارژ شد
Cool.gif

سپاس شده توسط محمد خاني
دوستانی که گرفتن میشه بگید بعد از حدود چند دقیقه واسشون پیام اومده یا اینکه سیمشون شارژ شده؟؟؟؟؟
ممنون

سپاس شده توسط محمد خاني