بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اندرويد 8282 ارسال به پيام مشكل

مشكل در ارسال پيام به 8282 اندرويد
دوستان من با خطم که رو گوشی اندروید هست نمیتونم به 8282 پیام ارسال کنم میگه ارسال نشد،ولی به مخاطبینم مشکل نداره،به 700 هم زنگ زدم گفت بزار رو یه گوشی دیگه من گذاشتم رو گوشی ساده ارسال میشد ولی دوباره گذاشتم رو اندروید درست نشد،کسی پیشنهادی نداره،خیلی چیزا امتحان کردم

پاسخ

(02-02-2016، 09:43 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من با خطم که رو گوشی اندروید هست نمیتونم به 8282 پیام ارسال کنم میگه ارسال نشد،ولی به مخاطبینم مشکل نداره،به 700 هم زنگ زدم گفت بزار رو یه گوشی دیگه من گذاشتم رو گوشی ساده ارسال میشد ولی دوباره گذاشتم رو اندروید درست نشد،کسی پیشنهادی نداره،خیلی چیزا امتحان کردم

معمولا گوشیای اندروید وقتی به سامانه ای میخواین پیام بدین اولین بار میپرسه که ایا میخواهید به این شماره پیام دهید شما احتمالا خیرو زدین .گوشیتونو باید ریست کنین (تنظیم کارخانه ) اینو بزنین به احتمال زیاد درست میشه .
نشود فاش کسی آنچه میان من و توست
پاسخ

سپاس شده توسط maisam
عزیز از بخش تنظیمات>برنامه ها>همه برنامه ها
پیام رسان یا messaging پیش فرضی که اس میفرستی رو انتخاب کن بعد گزینه 'حذف پیشفرض' رو بزن بعد ی بار توقف رو بزن دوباره بهش اس بفرست ببین درست میشه یا نه....
یا باید قید همه پیاماتو بزنی و از همون قسمت تنظیمات پیامرسانتان 'حذف داده ها' رو بزنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

#لینک جدید(ویندوز)

مدیریت آسان و کنترل شارژ به تعداد بالا
پاسخ

سپاس شده توسط sahar b ، maisam
دوستان ممنون از راهنمایی خاتون،من وقتی پیام می فرستادم دیگه پیغام نمیومد برام که این پیام ممکنه هزینه هایی  براتون داشته باشه  چون تیمش رو برداشته بودم و تنظیمات کارخانه زدم درست شد

پاسخ