بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 12 رای - 2.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در نسخه واتساپ جدید اندروید مشکل 2 اجرای 3

مشکل اجرای نسخه جدید واتساپ در اندروید 2.3
سلام بچه ها من یه گوشی وایدفایر اس دارم که اندرویدش 2.3 هست . وقتی واتساپ ورژن جدید رو میزنم فورس کلوز میده
و از برنامه خارج میشه . رو یه گوشی دیگه هم که اندرویدش 2.3 بود هم تست کردم همین مشکل رو داشت کسی میدونه چطور حل میشه ؟؟؟ Sad.gif Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
اگه رو گوشی دیگه هم تست کرده باشی و همین مشکل رو داشته باشه پس به احتمال زیاد باید نسخه اندرویدت رو ارتقا بدی یا منتظر نسخه جدید تر باشی
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط irir
منم همین مشکلو دارم
پاسخ

(01-02-2015، 12:31 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم همین مشکلو دارم

احتمالا واتساپ در نسخه جای جدیدش تغییراتی داده اما تو سایتش زده روی 2.1 به بالا نصب میشه Android OS 2.1 or above
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط Maryam 1372
واتساپ رو بپاك بعد دوباره نصب كن ___اگه نشد بپاك خاموش روشن كن دوباره نصب كن_____ اگه نشد واتساپ پلاس بگير نصب كن... سرچ كن گوگل whats app plus نصب كن بهترم هست..______ يه راه ديگم هست اول برو قسمت تنظيمات بعد app بعد clear data و force stop رو بزن بعد دوباره واتساپ باز كن ببين ميشه يا نه؟ اگه نشد ك مجبوري بپاكي  از ريشه يعني  پوشه و اطلاعات همه رو پاك كني ممكنه درست بشه.. اين راه يكي مونده به آخره... راه آخرم همونيه ك ادمين گفت فلش.. فلش كردنش فكر نكنم كاري داشته باشه والا گوشي هايي ك من فلش كردم سامسونگ بوده كاري نداشته اچ تي سي نميدونم... سرچ بزن گوگل آموزش زياده و ساده........

ولي من فكر ميكنم با همين كارايي ك گفتم نيازي ب فلش نباشه...  Shy.gif   Blush.gif  Tongue

اندرويد 4.4.4 هم هست واسش ك فك كنم اگه نسخه بتا نباشه اونو نصب كني بسي بهتر است.. 
\
پاسخ

سپاس شده توسط Maryam 1372
(01-02-2015، 01:01 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واتساپ رو بپاك بعد دوباره نصب كن ___اگه نشد بپاك خاموش روشن كن دوباره نصب كن_____ اگه نشد واتساپ پلاس بگير نصب كن... سرچ كن گوگل whats app plus نصب كن بهترم هست..______ يه راه ديگم هست اول برو قسمت تنظيمات بعد app بعد clear data و force stop رو بزن بعد دوباره واتساپ باز كن ببين ميشه يا نه؟ اگه نشد ك مجبوري بپاكي  از ريشه يعني  پوشه و اطلاعات همه رو پاك كني ممكنه درست بشه.. اين راه يكي مونده به آخره... راه آخرم همونيه ك ادمين گفت فلش.. فلش كردنش فكر نكنم كاري داشته باشه والا گوشي هايي ك من فلش كردم سامسونگ بوده كاري نداشته اچ تي سي نميدونم... سرچ بزن گوگل آموزش زياده و ساده........

ولي من فكر ميكنم با همين كارايي ك گفتم نيازي ب فلش نباشه...  Shy.gif   Blush.gif  Tongue

اندرويد 4.4.4 هم هست واسش ك فك كنم اگه نسخه بتا نباشه اونو نصب كني بسي بهتر است.. 

ممنونم از راهنمایتون دوست عزیز
پاسخ

سپاس شده توسط 0212