بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در 4c هوآوی ارسال پیام مشکل نشدن گوشی

مشکل ارسال نشدن پیام در گوشی هوآوی 4C
موقعی میخوام با گوشی اندروید پیام ارسال کنم یه پیام میومد که این پیام ممکن است هزینه هایی رو برای شما داشته باشد تیکش رو برداشتم و گزینه هرگز اجازه داده نشود رو زدم الان هیچ پیامیم ارسال نمیشه چطوری باید درستش کنم

پاسخ

(22-01-2016، 03:15 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده اینجا این سوال رو میپرسم ولی هرکی میدونه بهم بگه جوابشو
موقعی میخوام با گوشی اندروید پیام ارسال کنم یه پیام میومد که این پیام ممکن است هزینه هایی رو برای شما داشته باشد تیکش رو برداشتم و گزینه هرگز اجازه داده نشود رو زدم الان هیچ پیامیم ارسال نمیشه چطوری باید درستش کنم

گوشی شما آیفونه؟
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، maisam
(22-01-2016، 03:19 PM)عسل ۷۴ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2016، 03:15 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشی شما آیفونه؟

نه هو ا وی ،فور سی هستش عصبی شدم

پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(22-01-2016، 03:21 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-01-2016، 03:19 PM)عسل ۷۴ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشی شما آیفونه؟

نه هو ا وی ،فور سی هستش عصبی شدم

از تنظیمات / برنامه ها
برنامه پیام رسان گوشی رو پبدا کن و clear data کن
پاسخ

سپاس شده توسط عسل ۷۴ ، 0212 ، maisam
درود.
ببینید گوشی های هوآوی با سامسونگ و ... یک مقداری فرق میکنه و ممکنه در قسمت تنظیمات و برنامه ها برنامه پیام رسانی رو پیدا نکنیدو اصلا وجود نداشته باشه!
برای اینکه درست بشه باید اول وارد پیام ها بشید>>> بعد تنظیمات >>>> وقتی وارد تنظیمات شدید گزینه ی بازیابی تنظیمات پیش فرض رو بزنید درست میشه Heart.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط queen_regnant ، maisam ، Evenfall ، عسل ۷۴ ، Fa Ti ، soltan
(22-01-2016، 04:24 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود.
ببینید گوشی های هوآوی با سامسونگ و ... یک مقداری فرق میکنه و ممکنه در قسمت تنظیمات  و برنامه ها  برنامه پیام رسانی رو پیدا نکنیدو اصلا وجود نداشته باشه!
برای اینکه درست بشه باید اول  وارد پیام ها بشید>>> بعد تنظیمات >>>> وقتی وارد تنظیمات شدید گزینه ی بازیابی تنظیمات پیش فرض رو بزنید درست میشه Heart.gif

اره درست شد ممنون،خیلی لطف کردی،

پاسخ

سپاس شده توسط Evenfall ، عسل ۷۴ ، 0212
از همه دوستان ممنونم که سعی کردین کمکم کنین،ولی با روشی که 0212 گفت درست شد،ممنون مدیر جان

پاسخ

سپاس شده توسط 0212
آقای میثم خوشحالم ک مشکلتون حل شد صندوق دریافتتون پر بود راه درست شدنشو فرستادم متأسفانه ارسال نشد مدیریمون همه فن حریفه
پاسخ

سپاس شده توسط maisam ، 0212 ، admin
خواهش دوستان عزيز لطف داريد شما Shy.gif Heart.gif Heart.gif Tongue.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، عسل ۷۴