بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 3.29 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
سیستم داره هدیه دریافت مشکل سیمکارت

مشکل دریافت سیمکارت هدیه: سیستم مشکل داره
درود دوستان بنده یه سیمکارت فورجی گرفتم الان دو روز است.. الان پیامش اومد ک بری دریافت سیمکارت هدیه پیام خالی رو به 2112 بفرستید فرستادم بعد هم گفت که کد پستی شما اینه اگه درسته پیام خالی به 2115 بفرستید که فرستادم... ولی بهم جواب داده که:

سیستم در حال حاظر با مشکل مواجه است. لطفا بعدا امتحان کنید و یا برای دریافت سیمکارت هدیه به مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کنید.

چیکار کنم؟ مرکز خدمات ک کشکه مشکلش چیه میشه گرفت یا نه؟ بعد سیمکارته که فورجی هست سیمکارت هدیه ک میاد فور جی هست یا عادی؟
\
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi
واقعا یعنی کسی نمیدونه؟ بریم یه جای دیگه بپرسیم Biggrin.gif
\
پاسخ

من خودمم اول که خواستم هدیه ی سیمکارت عادی رو بگیرم پیام زدم و اینطور بهم گفت که سیستم فعلا با مشکل مواجه است...منم صبر کردم و فرداش دوباره امتحان کردم سیستمم درست بود و بعد از چند روز سیمکارت هدیم اومد بنظر من یک بار امتحان کن ببین چی میشه...در مورد سیمکارت 4G هم من تا حالا نگرفتم که ببینم هدیش عادیه یا 4G
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
واسه ی من اومده...من یه بار سیم کارت 4G از سامانه 8058 گرفتم و هدیش که اومد همون 4G بود
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
یعنی سیمکارت رایگان میداد؟ خوش به حالت بابا جان من یه فورجی گرفتم اگه اونم فورجی بیاد ک عالیه خخخ Biggrin.gif
\
پاسخ

(28-08-2015، 11:06 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی سیمکارت رایگان میداد؟ خوش به حالت بابا جان من یه فورجی گرفتم اگه اونم فورجی بیاد ک عالیه خخخ Biggrin.gif

اره رایگان حتی هزینه ی پست رو هم نگرفتن...من از همین انجمن باخبر شدم که همچین سامانه ای هست و شرکت کردم و خوشبختانه برام فرستاد...البته من با سه تا خط فرستادم که واسه ی یکیشون اومد اگه واسه اونا هم بیاد عالی میشه...خخخ
پاسخ

خوب بکیشم بده ما نون و نمک خوردیم با هم Biggrin.gif خیلی بد جنسی...
\
پاسخ

(28-08-2015، 11:17 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب بکیشم بده ما نون و نمک خوردیم با هم Biggrin.gif خیلی بد جنسی...

منم که هنوز یکیشو گرفتم اگه بقیه رو گرفتم باشه...نون و نمک؟خخخ
پاسخ

نه نون و ماست Biggrin.gif من یکیشم نگرفتم کی فرستادب الانم میشه فرستاد؟ من 7 تا سیم دارم با بکبش هم نفرستادم... Sad.gif آخه میگفتن فقط برای اون سیمکارتایی ک اس تبریک میره هدیه میدن...
\
پاسخ

(29-08-2015، 10:40 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه نون و ماست Biggrin.gif من یکیشم نگرفتم کی فرستادب الانم میشه فرستاد؟ من 7 تا سیم دارم با بکبش هم نفرستادم... Sad.gif آخه میگفتن فقط برای اون سیمکارتایی ک اس تبریک میره هدیه میدن...

من همون موقع که توی انجمن گفتن بفرست فرستادم دیگه الان نمیدونم میشه یا نه
پاسخ

سپاس شده توسط 0212