بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در اکسل مشکل

مشکل در اکسل
سلام
من میخواستم یه نمودار کیفی در اکسل بکشم. به نظرتون میشه براش داده تعریف کرد؟؟ مثل خوب،عالی،ضعیف و........
...
پاسخ

(11-03-2015، 09:33 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من میخواستم یه نمودار کیفی در اکسل بکشم. به نظرتون میشه براش داده تعریف کرد؟؟ مثل خوب،عالی،ضعیف و........

باید بشه در گوگل بزن چگونگی رسم نمودار کیفی در اکسل شاید چیزی دستگیرت شد
...

پاسخ

چیزی دستگیرم نشد که اومدم اینجا
...
پاسخ

برای کیفی کردن ارقام در اکسل ویا پیدا نمودن محدوده اعداد در اکسل و نام گذاری آن با خوب ، بد ، متوسطه و یا عناوینی از این دست می توان از تابع زیر استفاده کرد :

ابتدا برنامه اکسل را باز نموده و با زدن کلید alt+f11 می توان وارد مایکروسافت ویژال بیسیک شده و در قسمت سمت چپ مانند قسمت گفته شده در مطالب دیگر همین وبلاگ وارد ماژول جدید شده و متن زیر در آن صفحه کپی کنید .

Public Function NOMREH(a As Single)

If a >= 0 And a <= 7 Then NOMREH = "BAD"

If a > 7 And a <= 14 Then NOMREH = " NOT BAD"

If a > 14 And a <= 20 Then NOMREH = "GOOD"

End Function

برای اجرا alt+q را زده تا وارد صفحه گسترده (اکسل) شده

و در قسمت وارد نمودن فرمول ( insert function)

جلوی or select a category مثلث پایین را کلیک کرده و user defind را انتخاب کنید که در آن NOMREH حتما خواهید دید آن را انتخاب کرده و باکس های خالی را انتخاب سلول انتخاب کرده و فرمول را کامل کنید .
...
پاسخ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیدا کردی خودت ؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

اینو پیدا کردم تو یه سایتی ولی کار نمی کرد شایدم من بلد نبودم Shy.gif Shy.gif
...
پاسخ

(11-03-2015، 09:33 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

سلام ، به شکل نموداریش رو نمیدونم ولی میشه از منوی conditional formatting مثلا برای داده ها رنگ های مختلفی تعیین کرد مثلا برای خوب رنگ سبز برای متوسط زرد یا برای ضعیف قرمز
پاسخ

سپاس شده توسط sanaz