بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
همگام مشکل سازی

مشکل همگام سازی
سلام
من گوشیم چند وقتیه
توی همگام سازی مشکل پیدا کرده
گوگل پلی
جیمیل
وکلا هر برنامه ای که گوگل ربط داشته باشه
از کار افتاده
وقتی میخام اکانت جدید گوگل بسازم برای گوشی
میگه در دسترس نیست
لطفا کمکم کنید
ممنون
پاسخ

سلام یه بار گوشیتون رو کامل ریستارت کنید بعد تموم برنامه های جیمیل گوگل پلی گوگل پلی سرویس گوگل پلاس را آپدیت کنید به آخرین نسخه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q ، عـــــلی
(08-06-2015، 12:51 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه بار گوشیتون رو کامل ریستارت کنید بعد تموم برنامه های جیمیل گوگل پلی گوگل پلی سرویس گوگل پلاس را آپدیت کنید به آخرین نسخه

مرسی از حوابتون ولی شما متوجه مشکل من نشدین من میگم کلا سرویس گوگل برام از کار افتاده اگ گوشیم حساب گوگل رو با برنامه هاهمگامسازی کنه مشکل حل میشه
بازم ممنون لطف کردین
پاسخ

خب وقتی رستارت کردی **** ..کنتون برای بار اول فعال کن با آپدیت این برنامه به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه
پاسخ

(08-06-2015، 06:03 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب وقتی رستارت کردی **** ..کنتون برای بار اول فعال کن با آپدیت این برنامه به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه

آدمین تا اکانت گوگل ساخته نشه نمیشه وارد برنامه هاش شد در ضمن با سایفون امتحان کردم نشد Sad.gif
پاسخ

خب شما اول  با مرورگر خود گوشیت حساب درست کن بعد اطلاعات رو وارد کن به روزرسانی برای مثال گوگل پلی سرویس تو خیلی از برنامه ها تاثیر داره و شاید اگه نسخه قدیمی باشه بعضی از امکانات گوشی کار نکنه
پاسخ

(08-06-2015، 10:49 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب شما اول  با مرورگر خود گوشیت حساب درست کن بعد اطلاعات رو وارد کن به روزرسانی برای مثال گوگل پلی سرویس تو خیلی از برنامه ها تاثیر داره و شاید اگه نسخه قدیمی باشه بعضی از امکانات گوشی کار نکنه

ممنون از کمکتون این مشکل حل شد یه مشکل دیگه به وجود اومد
من از سایفون برای تونل گوشی استفاده میکردم وقتی میخاستم توی برنامه فریم مسنجر ثبت نام کنم سایفون رو روشن میکردم تا ای پی عوض بشه ولی الان وقتی سایفون رو روشن میکنم فریم اصلا وارد نمیشه....
مشکل چیه،؟؟؟؟
قبلا خوب بود الان این طوری شده
پاسخ

یه بار هر دو رو حذف کن و از اول نصب کن سایفون هم تست کن
پاسخ