بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
فرستاد استقلال با را ۴ رده به سوم گل پرسپولیس

پرسپولیس با ۴ گل استقلال را به رده سوم فرستاد
(29-04-2016، 09:27 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2016، 02:58 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نـــــزار بهـــــت لـــــایـــــے بـــــزنن، گل مـــــن Biggrin.gif

کوروش شما بین عدد 6 4 یه عددو انتخاب کن Biggrin.gif

عدد 4 که ماله استقلال بوده و هست و خواهد بود دلیلشم اینه که پرسپولیس تو 4 بازی پیاپی به استقلال باخته Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط السانا جون
(29-04-2016، 11:49 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2016، 09:27 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2016، 02:58 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عدد 4 که ماله استقلال بوده و هست و خواهد بود دلیلشم اینه که پرسپولیس تو 4 بازی پیاپی نتونست بردی داشته باشه Biggrin.gif
بود دیگه نیس تموم شد 
Biggrin.gif

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

(29-04-2016، 11:53 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-04-2016، 11:49 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عدد 4 که ماله استقلال بوده و هست و خواهد بود دلیلشم اینه که پرسپولیس تو 4 بازی پیاپی نتونست بردی داشته باشه Biggrin.gif
بود دیگه نیس تموم شد 
Biggrin.gif

اگه دوس دارید فلسفه عدد 6 رو هم بهتون بگم که باز میتونه ماله ما باشه Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Anahita ، السانا جون
خب پس جا داره کتابمو باز کنم Biggrin.gif

Heart ♡♡♡♡♥
پاسخ

سپاس شده توسط KING
(29-04-2016، 11:59 AM)Anahita نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب پس جا داره کتابمو باز کنم Biggrin.gif

Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط Anahita
لایی خوردن ک واس دورازه بان عادیه بهترین دروازه بانان دنیا هم لایی میخورن عزیزم
یعنی رحمتی لایی نخورده؟ Confused  بازی با همین نفت امسال از نانگ لایی نخورد رحمتی؟Confused
Highslide JS

اگ استقلال ب ما لایی زده اوکی Tongue.gif
نزار 4 تایی بشی گل من Blush.gif
نزار 6 تایی بشی جیگرم Blush.gif
نزار 10 دقیقه ای بشی ناز من Blush.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط سید حسین احمدی ، 110
4 که ما نشون میدیم بخاطر 4 برد پیاپی در شهر آورده که 12 امتیاز داره نه تعداد گل که سه امتیاز داره!

اگه تعداد گل افتخاره گل نزدن حقارته که پرسپولیس شهرآورد 34 تا 39 هیچ گلی نزده پس ما هم باید بگیم 6 تاییا!

ما برای نماد 12 امتیازی خوشحالی نمیکنیم شما برای نماد 3 امتیازی خوشحالی میکنین!!

4 دربی پیاپی باخت و 6 دربی پیاپی گل نزده!!

یکم جنبه داشته باشید گل من Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط mahan✰✰ ، BiGHAM ، السانا جون
اینارو نگین چی بگین Biggrin.gif  هی خدا Biggrin.gif
نمیدونم منظورتون از جنبه چیه Confused شما اومدین گفتین نزار بهت لایی بزنن گفتم یادوری کنم ک شما هم خوردین و این بخشی از فوتباله برادرTongue.gif
ما جنبه همه چیو داریم هم برد هم باخت  Tongue.gif  اگ ببازیمم نمیریم سرپرست باشگاه رو کتک نمیزنیم عزیزم Biggrin.gif
ایشالا ب ارزوتون برسین و دوگانه ببرین Biggrin.gif
مـــن خـودمم و خــدا
یــــ
کـــوه گـــردانیـم

♦ کــــــģңสмـــــوه ♦
پاسخ

سپاس شده توسط 110
اینا هم عضوی از تیمتون هست بالاخره آدم باید هم برد رو بپذیره هم باخت رو..ما که باخت دربی رو قبول داریم و انکارش نمیکنیم ایشالا دربی های بعدی میبریم Biggrin.gif
شما هم گفتین نزار 4 تایی و 6 تایی بشی منم واستون ماجرا رو تعریف دادم Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط mahan✰✰ ، BiGHAM ، السانا جون
Dodgy.gif

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

سپاس شده توسط koroush ، السانا جون

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز