بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
چگونگی درست سایت کردن

چگونگی درست کردن سایت
سلام دوستان خوبین
ارادتمندم

عزیزان من میخوام یک سایت درست کنم با قابلیت خرید انلاین و سفارش با درگاه مستقیم بانکی

باید چیکار کنم از کجا سایت بخرم ایا کسی هست راهنماییم کنه

مرسی

و چه چیزایی با چه مبلغی لازمه
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E
سلام لطفا برای مشکلاتتون همیشه تاپیک بزنین - اگه بخوای بقیه برات بسازن پول زیادی ازت میگیرن ! یه دامنه بخر + یه هاست بخر +اسکریپ مدیریت محتوای وردپرس رو نصب کن + تو یکی از سرویس های اینترنتی مثل جهان پی یا پی لاین عضو شو و از اسکریپ های انوا برای فروش استفاده کن
یه افزونه هم هست به اسم edd کارش همینه میتونی باهاش فایل هاتو بفروشی خیلی هم حرفه ای - قالب وردپرس هم که خیلی زیاده از حرفه ای تا ساده و فروشگاهی رایگان پولی هست
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، saeed_black
قیمت هاست از ماهی 5 هزار تومان تا یکی یکی دو میلیون - قیمت دامنه آی آر از نمایندگی ها 5 تومن از خود سایت nic.ir چیزی حدود 16 هزار تومن - دات کام دات نت و ... هم ما بین 30 الی 50 هزار

برای عضویت کاربران هم میتونی از افزونه userpro استفاده کنی
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E
مرسی ادمین جان

ادمین من زیاد وارد نیستم به راه اندازی

شما اینکارو میتونی انجام بدی ؟

و کلا چقد باید خرج کنم ؟

برای یک سال
پاسخ

(16-04-2016، 04:15 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ادمین جان

ادمین من زیاد وارد نیستم به راه اندازی

شما اینکارو میتونی انجام بدی ؟

و کلا چقد باید خرج کنم ؟

برای یک سال

بله اگه تمایل داری پیام خصوصی بده خب سایت تو اگه فقط برای خرید و فروش باشه فکر نکنم بازدیدت خیلی زیاد باشه هاستت با ماهانه شاید 5 الی 10 تومن حل باشه که اونم بستگی داره از چه شرکتی هاست بگیری مثلا میبینی هاست 500 مگابایت سی پنل از یه شرکت ماهی 10 تومن ولی شرکت دیگه ماهی 30 تومن به خصوص اگر سرور اصلی تو ایران باشه گرونتره که شما لزومی نداره ایران باشه - اگه میخوای فایل زیاد آپلود کنی باید هاست دانلود هم بگیری که 10 گیگ سالانه چیزی حدود 80 هزار تومن + هزینه نصب وردپرس که بعضی کاراشو من میتونم انجام بدم ولی نه به صورت حرفه ای اگرم بخوای حرفه ای برات انجام بدن دو سه میلیونی ازت میگیرن !! بخصوص طراحی قالب که خیلی هزینه میخواد ولی پیشنهاد من قالب های رایگان یا پولی عمومی هستن که با قیمت خیلی کم میتونی خوبشو بخری
پاسخ