بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
عارف عزیز کجایی این تیم میدلزرو میشناسی منکه تا حالا نشنیدم. باز مسابقه شانسی از 1 تا 10 اومد خدا کنه دیگه شارژ نیاد وخ نمیکنم بزنم حتی وخ نشد از اقای هیچکس سوال صندلی داغ بپرسم:(

سپاس شده توسط ...reyhane ، hea
سلام بخدا درس و دانشگاه نمیذارن . منظورت میدلزبرو هس؟
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
سلام، ااا پس عیب نداره کم میای :) اره دیگه همون ک بازی داره امروز ولی فکنم بالای 3 گل باشه. بدیش اینه سایتی ندیدم نتیجه بازی های قبلی تیمای اروپایی همه چند ماه اخیر رو گذاشته باشه Sad.gif

این تیم با منچستر بازی داره بعید میدونم کم تر از سه گل داشته باشه . چون منچستر میزبانه و بازی تو اولترافورده احتمال 99 درصد منچستر میبره . تعداد گلم به نظر من بالا باشه و بیش از سه گل باشه . بازم این نظر منه ممکنه مثه بازی استقلال اشتبا درباید ولی لیگ انگلیس قابل پیش بینی هس  البته این بازی جام اتحادیه اس و احتمالشم هس که نتیجه ای غیر قابل باورو شاهد باشیم ولی نظر من همون بیش از سه گل هست
موفق باشین Heart.gif  Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
ممنون آقا عارف میگفتن لغو نمیشه کرد جواب نمیده حالا موندم چکا کنم. ممکنه همون تا 3 گل باشه و البته اون تیمی ک تا حالا نشنیده بودم شایدم بیشتر از 3 گل بخوره Sad.gif

عارف عزیز کجا هستی از فوتبال امروز نمیخای بگی. پرسپولیس ک بازیش ضعیف تر از استقلال هست ولی شما پرسپولیسی هستی نظر بده. ساعت چنده هنو شرکت نکردم احتمالا 15 باشه

شرمنده ساحل جان نبودم . اره تموم شد ولی حق با پرسپولیس بود انصاقا

سپاس شده توسط payiiz
عارف عزیز من فقط حدود 15 مین آخر بازی نگاه کردم چ شانسی اورد پرسپولیس تقریبا 3 دقیقه آخر شانسی گل زد البته اون 10 دقیقه آخر همش پرسپولیس حمله میکرد ولی منکه پرسپولیس رو قبول ندارم با اینکه بازیش این چند ماه اخیر یکم بهتر شده ولی 8 ماه پیشا ک پیش بینی بود همش میباخت و استقلالم بیشتر مساوی میکرد :))

سلام
من از ۸۴۸۸۸ شناسه تخفیف ۷هزاری شارژ گرفتم به یکی از بچه های انجمن فروختم
اون گفت شناسه کار نکرد براش
این یعنی شناسه من استفاده شدس
یا اینکه میشه تو یه وقت دیگه ازش استفاده کرد
آبــی تـریـن زلال حیــاتـم ظهـــــــور کــن ...
heart الهم عجل لولیک الفرج heart

برای وارد کردن شناسه ها از کارتهای بانک پاسارگاد ، پارسیان ، اقتصاد نوین،انصار.استفاده کنید بهتره .شناسه ها رو حتما وارد کنید اگه دارید چون بعد چند روز امکان باطل شدن زیاد هست.
ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺭﺑﯽ ﻣﻦ ﻟﯽ ﻏﯿﺮﮎ