بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
ساحل جان نه اینطور نیس . درسته فصل قبل پرسپولیس خوب بازی نمیکرد ولی خیلی خوب این فصلو داره پشت سر میگذاره
استقلالم واقعا تیم خوبیه ولی نتونست مقابل جوونای پرسپولیس خوب میدون داری کنه
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
عارف عزیز بازی امشب صبا برده اصلا فکرشو نمیکردم ببره! چون صبا 8 مرداد با استقلال اهواز هم 0 0 مساوی شده بود و تراکتور بازی قبلی با ذوب آهن 4 4 شده بود. تراکتور ی مدت اینهمه میبرد حالا ظاهرا بازیش حسابی ضعیف شده ک حتی در شهر خودشون هم نتونستن مساوی کنن یا ببرن Undecided.gif

سپاس شده توسط ...reyhane ، hea
(31-10-2015، 10:35 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من از ۸۴۸۸۸ شناسه تخفیف ۷هزاری شارژ گرفتم به یکی از بچه های انجمن فروختم
اون گفت شناسه کار نکرد براش
این یعنی شناسه من استفاده شدس
یا اینکه میشه تو یه وقت دیگه ازش استفاده کرد

منم چند روز پیش ک شناسه شارژ 10 تومنی ب 5 میداد 2 تا زدم نوشت فاکتور قابل پرداخت نیست و یکیشم خطا میداد و مینوشت مشکل روی داده بعدم امتحان کنید درحالیکه با اون شناسه ها قبلش شارژ نخریده بودم. شاید وقتی هنگ کنه مثه کد شارژ، شناسه هم تکراری بده!

سپاس شده توسط ط‍ــــــــوفـــــــان ، ...reyhane ، hea
Angry.gif اون تاپیک ک نمیشه زیاد پست عصبانی داد اینجا میدم دیروز نمیدونم چ خبر بود اینهمه شارژ اومد من اون 737866 یا همچی چیزی دیر زدم امتیاز داد حالا امروز میداده. باز لابد امروز خشکسالیه Angry.gif نمیدونم چرا اینهمه مسابقه تو ی روز فعال میشه Angry.gif

Angry.gif از صبح آنلاین بودم شارژ نیومد بعد 20 مین آفلاین شدم 20148 و 9090 هر دو فعال و تموم شده Angry.gif

(03-11-2015، 06:14 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Angry.gif از صبح آنلاین بودم شارژ نیومد بعد 20 مین آفلاین شدم 20148 و 9090 هر دو فعال و تموم شده  Angry.gif

منم همینطور  Undecided.gif

سپاس شده توسط payiiz
Angry.gif پیش بینی فوتبال 203060 ک الکی شرکت کردم گفت مسابقه تموم. دو تا شارژ محدود امروز اومد Angry.gif خداکنه دیگه نیاد Biggrin.gif

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane ، hea
خخخخ ساحل جان چیکار میشه کرد دیگه گذشت
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
عارف عزیز خیلی بدشانسم جلوتر کسی نگفت میشه پیش بینی 20576 عوض کرد بعده بازی هم ظاهرا میشده یک خط عوض کردم ولی چون سیم کارتم پانچیه تا اومدم دومی بذارم دیگه تموم بود  Angry.gif  Sad.gif

سپاس شده توسط arefu ، ...reyhane ، hea
Angry.gif این 9090 چقد زود تموم میشه چ کلک باز دو تا سامانش 9045 و 9046 هر دو همزمان فعال میشن Angry.gif