بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.15 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
افزار فونت manager pro دانلود fonter تغییر font اندروید نرم 1 2 best

Fonter Pro – Best Font manager 2.1 دانلود نرم افزار تغییر فونت اندروید
Fonter Pro – Best Font manager v2.1 یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت فونت در اندروید است. این نرم افزار نه تنها از تغییر فونت سیستم پشتیبانی می کند، بلکه از تغییر فونت برنامه ها و ارسال توییت های دارای سبک بدون محدودیت 140 کلمه ای نیز پشتیبانی می کند و همچنین هزاران فونت برای شما دارد.

سیستم آندروید ROM های سفارشی فراوانی دارد، لیست دستگاه های زیر نمی توانند با Fonter (تغییر فونت سیستم روت) کار کنند:
– 4.2.1 Jiayu G3S
– LG G3

اگر نسخه BETA این برنامه را نصب کرده اید، قبل از نصب این نسخه نیاز به حذف نسخه بتا را دارید.
Fonter برای تغییر فونت گوشی، یا فقط تغییر فونت یک برنامه طراحی شده است. این فوق العاده آسان برای استفاده است، فونت هر برنامه را هر روز تغییر دهید!
ویژگی ها:
* پشتیبانی از تغییر فونت نرم افزارها
* ارسال پست توییت های طرح دار
* پشتیبانی از گوشی های سامسونگ، OnePlus و بعضی از گوشی های Color OS برای تغییر کامل فونت (بدون نیاز به روت)
* پشتیبانی از ایجاد بسته تم Huawei، Xiaomi، با استفاده از تم منیجر برای تغییر فونت آن دستگاه ها (بدون نیاز به روت)
* پشتیبانی از گوشی های HTC، Motorola، Lenovo، Nokia X, سری Nexus برای تغییر فونت (نیاز به روت)
* پشتیبانی از سیستم تغییر Flipfont
* پشتیبانی از فونت های سفارشی
* آسان برای استفاده، بدون مراحل خسته کننده
* پشتیبانی از چندین تم
* و …

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7 ، cma ، man ، fargol f ، vahid.q ، پرسپولیس کبیر
سلام من گوشی هواوی دارم برنامه رو دانلود و نصب کردم،الان فونتم تغیر نکرده ،فک کنم بخاطر تم منیجر باشه میشه بگید تم منیجر چیه و چجوری باید ازش استفاده کنم؟؟
پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7 ، MOJTABA ، man
(06-12-2014، 12:42 AM)Afrakhtehf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من گوشی هواوی دارم برنامه رو دانلود و نصب کردم،الان فونتم تغیر نکرده ،فک کنم بخاطر تم منیجر باشه میشه بگید تم منیجر چیه و چجوری باید ازش استفاده کنم؟؟

سلام دوست عزیز
والا من روی گوشی هواووی کار نکردم نمیدونم چه جوریه 
گوشی خودم سامسونگ بود که رفتم داخل تنظیمات خودش فونت داره که از اون قسمت عوض کردم.
ولی تا اونجا که میدونم روی بعضی گوشی ها کار نمیکنه بستگی به نسخه اندروید هم داره......
پاسخ

سپاس شده توسط MamaliReza7 ، fargol f