بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
security360

security360
کسی تا حالا اینو از گوگل پلی دانلود کرده. دیشب گوشیم ویروسی شد بعد پیام داد دانلودش کنم از گوگل پلی ولی تا نصفه رفت هنگ کرد دفعات بعد ک از اول خطا میداد Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، ...reyhane
سلام چطوری ویروسی شده ؟ ویروسی هم بشه امکان نداره همچین خطایی بده و بگه این آنتی ویروس را دانلود کن احتمالا تبلیغات یکی از برنامه های بوده که نصب کردی بررسی کن و برنامه هایی که نیاز نداری را حذف کن بعد من پیشنهاد میکنم برای ویروس یابی از آنتی ویروس ای اس تی سمارت سکوریتی کامپیوتر استفاده کنید مثلا هر هفته یه بار اسکنش کنید
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane ، Fa Ti
لینک مستقیم آنتی ویروس سکوریتی 360 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane ، Fa Ti
وخ شد ازین لینکم تست میکنم. البته پیش فرض کاسپرسکی نصب داره ولی فعال نیست! دیشب یهو ب انگلیسی این پیام اومد ک 44 تا ویروس اومده! و نوشت اگه security360 جدید رو از گوگل پلی نصب نکنم ممکنه فایلای سیستمی اندروید 4.4 رو آسیب بزنه Sad.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane
(14-02-2016، 02:39 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون وخ شد ازین لینکم تست میکنم. البته پیش فرض کاسپرسکی نصب داره ولی فعال نیست! و دیشب رفتم سایتای دانلود کلیپ تصویری کلیک کردم یهو این پیام اومد ک 44 تا ویروس اومده! و ممکنه فایلای سیستمی اندروید 4.4 تبلتمو آسیب بزنه Sad.gif

اینا فقط تبلیغاته و شما رو ترغیب میکنن که برنامه رو دانلود کنی و در عوضش به صاحبان وبلاگ ها و سایت ها پول ناچیزی میدن و لازم نیست نگران باشید بعضی وقت ها هم میگه آپدیت جدید یافت شد که کلیک کنید ولی در کل بهتره این پیغام ها را نادید بگیرین و برای ویروس یابی از یک آنتی ویروس معتبر استفاده کنین آنتی ویروسهای زیادی هستن که روی گوشی هم نب میشن همین سکوریتی 360 ,دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
,ای اس تی سمارت سکوریتی و چند تای دیگه اما به نظرم بهترین راه اسکن از طریق آنتی ویروس کامپیوتره - از هر کدوم که استفاده میکنین سعی کنید همیشه آخرین نسخه باشه و دیتابیسش آپدیت باشه آنتی ویروسها باید همیشه به اینترنت متصل باشن البته ضروری نیست ولی برای دریافت آپدیت ها اینترنت لازمه
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane ، Fa Ti ، hossien27
خودم از فروشگاه پلی وارد حسابم شدم و نصب کردم و البته بعده اسکن ویروسی نشون نداد نمیدونم اون 44 ویروس الکی بود یا از بین رفته یا هنوزم هست Undecided.gif Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane ، hossien27
(15-02-2016، 11:36 AM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم از فروشگاه پلی وارد حسابم شدم و نصب کردم و البته بعده اسکن ویروسی نشون نداد نمیدونم اون 44 ویروس الکی بود یا از بین رفته یا هنوزم هست Undecided.gif Biggrin.gif

گفتم که فقط پیام تبلیغاتی بوده تا آنتی ویروس را دانلود کنید
پاسخ

سپاس شده توسط ...reyhane

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز