موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-09-2015، 02:29 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ام اس دی چون اولین نفر گفتین کدتون زدم. دوستان حالا ک مدیر خوب انجمن آقا رضا نیست رعایت کنید یبار بیشتر کد نذارین Sad.gif

شارژ رایگان ایرانسل ارسال 1645278004 به 737459

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها خواهشا ی خورده مراعات کنید الان اگ شارژ بیاد کسی خبردار بشه حتی اگرم خبرمون نکنه میگه چون تاپیک شلوغ بوده نگفتم
کدای هرمی رو اینجا بذارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم هنگ کرده
(05-09-2015، 02:24 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان ایرانسل هرمی جدید بزنید
کد 1768711129 به شماره 737459
منم چند دقیقه پیش کدتونو زدم.چون شما اول گذاشتین
دوستان هنگ کرده چند دقیقه بعد تست کنید
(05-09-2015، 02:44 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای یعنی اینم قراره بدلیل شلوغی مثه دفعه قبل ک برا پاشایی بود هنگ کنه قطع و وصل بشه Sad.gif
(05-09-2015، 02:46 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-09-2015، 02:44 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای یعنی اینم قراره بدلیل شلوغی مثه دفعه قبل ک برا پاشایی بود هنگ کنه قطع و وصل بشه Sad.gif

سیستم هرمی ایرانسل همیشه هنگ میکنه اشالله درست میشه
این سامانه هرمی 737459 رو من صبح ساعت 11 متوجه شدم ولی زدم ج نداد اون موقع دیگه گفتم شاید الکی باشه اینجا نگفتم
این هم کدمن برای گرفتن شارز رایگان ودریافت کد،،با ارسال 626767773
ویا کد 1968344566 به
737459 ولغو با ارسال L,,با شارژصفرهم میشه زد
اگرهنگ بودبعداامتحان کنید
بچه پیشنهاد میکنم اگه میخواین جایی تبلیغ کنین صبر کنین فعلا سامانه هنگ کد شما هر کس بزنه ثبت نمیشه عصر تبلیغ کنین به نفع خودتون