موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان سامانه پلان ها 737461
واسه من هر کار میکنم لغو نمیشه
چکار کنم؟؟؟ زنگ بزنم پشتیبانی؟؟ نمیدونم سیم کارت به نام کی هست؟
بخوام لغوش کنم چی میپرسه؟
هرمی ایرانسل یکی کد شارژ هارو نداد
راهی هست بده??
(05-09-2015، 05:57 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا منم اینجور شده ظهر ز زدم پشتیبانی گفت ‏LAGHV‏ بفرس هرچی گفتم همین کارو میکنم اما نمیشه باز حرف خودشو زد
(05-09-2015، 06:02 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-09-2015، 05:59 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل یکی کد شارژ هارو نداد
راهی هست بده??

1000 بفرستین 737459

تکراری میده
(05-09-2015، 05:57 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط زنگ بزن ب 700 بگو تا لغو کنن واست،
برای منم پلان هر کار میکردم لغو نمیشد ب پشتیبانی هم سه چهار بار زنگ زدم فایده نداشت ولی ب 700 ک زنگ زدم راحت واسم لغوش کرد
(05-09-2015، 06:05 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط زنگ بزن ب 700 بگو تا لغو کنن واست،
برای منم پلان هر کار میکردم لغو نمیشد ب پشتیبانی هم سه چهار بار زنگ زدم فایده نداشت ولی ب 700 ک زنگ زدم راحت واسم لغوش کرد

دمت گرم
زنگ زدی 700 ازت چی پرسید؟
(05-09-2015، 06:04 PM)raaz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا منم اینجور شده ظهر ز زدم پشتیبانی گفت LAGHV بفرس هرچی گفتم همین کارو میکنم اما نمیشه باز حرف خودشو زد
داداش من یک ساعت پیش تست کردم گفتم شاید شارژ بده  بعد L  فرستادم لغو شد. اگه واسه شما نشد دوباره فعال کن بعد لغو کن
دمت گرم
زنگ زدی 700 ازت چی پرسید؟
[/quote]

فقط ازم پرسید اسم مسابقه چیه ک ازت شارژ کم میکنه و اسم خودم هم پرسید
چ همه مسابقه جدید ایرانسل آپدیت شده حتی شوخ سنجی و دنیای حیوانات و دنیای گیاهان ک معمولا هر 3 باهم فعال میشدن تا 9 مهر تمدید شده ولی اینبار حرفی از شارژ روز ارسال پیام انبوه نزدن Sleepy.gif
(05-09-2015، 06:19 PM)S. STAR نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چ همه مسابقه جدید ایرانسل آپدیت شده حتی شوخ سنجی و دنیای حیوانات و دنیای گیاهان ک معمولا هر 3 باهم فعال میشدن تا 9 مهر تمدید شده ولی اینبار حرفی از شارژ روز ارسال پیام انبوه نزدن Sleepy.gif

یعنی عملا غیر فعال شدن؟