موبایل روز

نسخه‌ی کامل: موبایل تا یک میلیون
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
اكسپريا z ultra گوشي نيست كه بتونين بعنوان گوشي ازش استفاده كنين وزن و ابعادش به تبلت بيشتر ميخوره تا گوشي ...و دوربينش هم خوب نيست ... اگر بين J7 سامسونگ و اين مدل ميخواهين يكي را بگيرين J7 بهتره !
(11-12-2015، 10:37 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اكسپريا z ultra گوشي نيست كه بتونين بعنوان گوشي ازش استفاده كنين وزن و ابعادش به تبلت بيشتر ميخوره تا گوشي ...و دوربينش هم خوب نيست ... اگر بين J7 سامسونگ و اين مدل ميخواهين يكي را بگيرين J7 بهتره !

نه هدفم مختص به جی 7 نیست فاطمه خانم اینو معرفی کردن بررسی کردم گوشی خوبی بود ب نظرم اما گوشیایی ک شما و بقیه پیشنهاد دادند روهم بررسی میکنم انشالله یه گوشی خوبی میخرم
تشکر از شما و بقیه ک نظراتشونو بیان کردن
البته كه همه دوستاني كه در سايت فعالن آگاهيشون  از لحاظ فني خيلي بيشتر از منه ... ولي پيشنهادم اينه كه اگر بين چند مدل نهايي تصميم گيري براتون كمي سخت شد سعي كنين انتخاب هاي نهاييتون رو ازنزديك در بازارهاي موبايل دستتون بگيرين و ببينين غير از مشخصات فني كدوم يكي خوش دست تر هستن .... موفق باشين
(11-12-2015، 10:56 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته كه همه دوستاني كه در سايت فعالن آگاهيشون  از لحاظ فني خيلي بيشتر از منه ... ولي پيشنهادم اينه كه اگر بين چند مدل نهايي تصميم گيري براتون كمي سخت شد سعي كنين انتخاب هاي نهاييتون رو ازنزديك در بازارهاي موبايل دستتون بگيرين و ببينين غير از مشخصات فني كدوم يكي خوش دست تر هستن .... موفق باشين

اره دقیقا درسته من کلا نظر بقیرو درباره هرچیزی میپرسم اما تصمیم  نهاییو خودم میگیرم ک اگه چیزی ک میخوام خوب از اب درنیومد بگم تصمیم خودم بوده
والله همونطور که خانم FA TI گفتند اون گوشی هاکه نام بردن A7 رو که خودشون دارن و راضی اند ولی خوب قیمتش یه مقداری بالاست

نظر من اینه که اگر تو فکر هزینه کمتر و کیفیت خوب هستید Galaxy E7 خوبه...واسه من که عالیه مخصوصا سلفیش خیلی جالب و زیبا ؛دوربین هم 13 هست دوربین دوم 5 هست... من ک حدود 9 ماهیه دارم و ازش راضی ام قیمت الان 850 تا 900 هست . اما با سایر وسایل 950 تا 1 ملیون در میاد. من راضی ام.. هم زیبا هم خوب جواب میده. موفق باشید و مبارک باشه Tongue.gif Heart.gif
صفحات: 1 2