موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکلات مکرر موبایل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6
(24-01-2015، 05:41 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه لینک یه اوپرا سالم برای اندروید رو بگید
من هرجی دانلود کردم خراب بود
مرسی

لطفا برای درخواست دادن تاپیک ایجاد کنید نمیشه که همه مشکلات رو تو یه تاپیک بگین ممنون
(24-01-2015، 05:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 05:41 PM)Saanaz72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میشه لینک یه اوپرا سالم برای اندروید رو بگید
من هرجی دانلود کردم خراب بود
مرسی

لطفا برای درخواست دادن تاپیک ایجاد کنید نمیشه که همه مشکلات رو تو یه تاپیک بگین ممنون

خشن
ناراحت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-01-2015، 08:15 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Tongue.gif

برا لپ تاب هم بزارین پلیز Heart.gif
لیلا
باشه به زودی میذارم
ب مشکل منم رسیدگی کنید! چرا این برنامه مستقل سازی برا من نصب نمیشه اندرویدم 4.0.4 هستش, رو گوشی زن داداشمم نصب نشد اون ک دیگه گوشیش گلکسی S3,
کسی میدونه مشکل کجاست!
(25-01-2015، 12:27 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب مشکل منم رسیدگی کنید! چرا این برنامه مستقل سازی برا من نصب نمیشه اندرویدم 4.0.4 هستش, رو گوشی زن داداشمم نصب نشد اون ک دیگه گوشیش گلکسی S3,
کسی میدونه مشکل کجاست!

چه خطای داد ؟
(25-01-2015، 01:09 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-01-2015، 12:27 AM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه مشکل کجاست!

چه خطای داد ؟

واسه خودم میگه هیچ برنامه ای نمیتواند این کار را انجام دهد, واسه گوشی زن داداشمم یادم نیس, ی پیغام انگلیسی اومد
آندروید گوشیتون چنده؟

اینو بگیر نصب کن ببین میشه یا نه
صفحات: 1 2 3 4 5 6