موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مشکلات مکرر موبایل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6
دوستان عزیز مشکلات موبایل خودتون رو در این قسمت بزارید تا بهتون جواب بدیم
پشتیبانی از 
سیستم عامل های اندروید
سیمبیان Lightbulb.gif
سلام
من وقتی به وافای وصل میشم و بعدش یه مرورگر باز میکنم خودبه خود وارد یه سایت خارجی میشه تو هر مرورگری میرم خودش میره تو همون سایت خارجی
راهی هست که جلوگیری کنم از این کار.؟
(15-12-2014، 10:26 PM)hadi6886 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من وقتی به وافای وصل میشم و بعدش یه مرورگر باز میکنم خودبه خود وارد یه سایت خارجی میشه تو هر مرورگری میرم خودش میره تو همون سایت خارجی
راهی هست که جلوگیری کنم از این کار.؟

سلام شاید شما یه برنامه نصب کردی که مربوط به اون سایته ؟
هیچی نصب نکردم
(16-12-2014، 07:23 AM)hadi6886 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هیچی نصب نکردم

اسم سایت چیه
اسمش اینه
به احتمال 90 درصد یه برنامه نصب کردی که به این سایت مربوط میشه ولی وقتی با اینترنت گوشی هستی وصل نمیشه و وقتی با وایفای میری چون سرعت بالاست وصل میشه به این سایت
سلام من تازه اندرویدی شدم مشکل سیمکارت 1را دارم قطع و وصلش زیاده چرا گاهی اوقات میزنه null
کمک لطفا
(22-01-2015، 10:50 PM)seyedmojtaba7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من تازه اندرویدی شدم مشکل سیمکارت 1را دارم قطع و وصلش زیاده چرا گاهی اوقات میزنه null
کمک لطفا

سلام شاید مشکل از گوشیتون باشه اسم گوشیتون چیه
هواوی جی730
5روزه خریدم درست بود امشب ک نتشو فری کردم و سیمارو جا ب جا کردم مشکل پیدا کرده گاهی اینجور میشه
بردم نشون دادم گفتن مشکل از دوسیم بودنش هست و عادیه Sad.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6