موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی 2 کارت شارژ ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
منم پنجمی
اقا یکی به من بگه اینجا دیگه چرا مهمون میاد Biggrin.gif Angel.gif
ب من چرا شماره ندادین
اگ واقعا میخاسی بفرسی رمز میدادی.... Biggrin.gif
من پنجممممممممممممممممممم
(21-12-2014، 11:29 PM)amraja نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 11:23 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 11:22 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمک بجای ادامس بده  بمن Biggrin.gif

شمارت رو خصوصی بفرست واست انتقال بدم Biggrin.gif

شماره می‌گیری کصافط  Biggrin.gif

از ادمین یاد گرفتم Biggrin.gif
(21-12-2014، 11:32 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگ واقعا میخاسی بفرسی رمز میدادی.... Biggrin.gif

مگه ندیدی ادمین شمارم رو گرفت که واسم انتقال بده چطوری رمزش رو بدم به تو Biggrin.gif Biggrin.gif
ن ندیدم... Angry.gif قهرم شبخوش
(21-12-2014، 11:22 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 11:21 PM)maasoudbidaki نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازم دمت گرم آدمین جان

Biggrin.gif  فدات تو شانست خیلی بالا بود شماره 30 بودی این خواهسر کوچولوی من گفت 28 مسعود اومد

همین که هر از گاهی یه جوی به انجمن میدی ممنون.
ادمین جان مرسی شارژ شدم دمت گرم
Biggrin.gif Shy.gif
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11