موبایل روز

نسخه‌ی کامل: قرعه کشی 2 کارت شارژ ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
10:10 Sleepy.gif ادمین بدو شلوغ شد من شماره انتخاب کردم دیگه Tongue
مسعود ده نمکی شماره 28 برنده شد با خانم mina شماره 43
خانم محجوب من گفتم از بین 17 تا 51 دو عدد انتخاب کنید میگی 6 ؟کاربر amraja شما خودتون هم یه اسم کاربری به اسم امیر پریا ساختیتد و واسه همین عددتون قبول نشد این دو عدد هم خواهر کوچکم گفت
شمارم چنده؟؟؟؟
(21-12-2014، 11:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم محجوب من گفتم از بین 17 تا 51 دو عدد انتخاب کنید میگی 6 ؟کاربر amraja شما خودتون هم یه اسم کاربری به اسم امیر پریا ساختیتد و واسه همین عددتون قبول نشد این دو عدد هم خواهر کوچکم گفت

مبارکشون باشه  Biggrin.gif
والا ما تو مسابقه شرکت نکردیم که بخوایم اکانت بسازیم 
این اکانتی که می‌گی اصلا تو مسابقه شرکت نکرده teeth
همین؟!!!!
چه زود تموم شد!
(21-12-2014، 11:13 PM)amraja نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 11:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوراااااااااااااا مرسی ادمین
(21-12-2014، 11:16 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-12-2014، 11:13 PM)amraja نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب می‌گم تو مسابقه شرکت نکرده Biggrin.gif فقط این اکانت (amraja) تو مسابقه شرکت کرد Biggrin.gif
(21-12-2014، 11:18 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هوراااااااااااااا مرسی ادمین

مبارک باشه  Biggrin.gif
(21-12-2014، 11:15 PM)maasoudbidaki نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین؟!!!!
چه زود تموم شد!

Biggrin.gif 2 تا کارت شارز بود ها زود تموم شدن کاربر مسعود ده نمکی و mina شمارهاتون از پیام خصوصی بفرستید تا شارژ براتون انتقال بدیم
ممنون از دوستانی که شرکت کردن
صفحات: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11