بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

کلمات کلیدی
نویسنده: ملودی - پاسخ‌ها: 11 - بازدید‌ها: 7028
مشکل در مورد شارژنشدن تبلت JXD P1000
سلام خوبید؟من الان چندروزه تبلتم باتریش تموم شده وشارژنمیشه مدل تبلت JXD P1000 هست.آخرین بار 15% شارژ داشت که بعد از اتمام شارژ به برق که زدم شارژ بشه دیگه شارژنشده و خاموش هست با کابل دیگه هم امتحان کردم شارژنشده پورت یو اس بی ظاهرا که سالم هست.مشکل میتونه چی باشه؟نمیخوام تبلتم رو بدم تعمیرفقط اگه مجبور بشم میدم تعمیر...تو رو خدا یکی کمک کنه.... همیشه ازش راضی بودم و واقعا عالی بوده Sad.gif گریه گریه گریه گریه گریه
نویسنده: پلاناریا - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2184
برای فرزندتان، بجای تبلت توپ بخرید
برای فرزندتان، بجای تبلت توپ بخرید

رئیس شبکه هپاتیت کشور از ابتلای ۷ درصد دانش‌آموزان به کبد چرب خبر داد و گفت: والدین باید به جای تبلت، برای کودکان خود توپ بخرند تا این کودکان مبتلا به کبد چرب نشوند.

به گزارش فرهنگ نیوز، مؤید علویان در نشست خبری ششمین کنگره بین‌المللی هپاتیت تهران گفت: خوشبختانه جامعه پزشکان هپاتیت و محققان آن، آنقدر کار خود را به خوبی انجام داده‌اند که در کنگره امسال جامعه کبدی اروپا تصمیم گرفته که ایران را برای همکاری خود انتخاب کند.

وی ادامه داد: تصور ما این بود که
نویسنده: MaHvAsH BaNo - پاسخ‌ها: 3 - بازدید‌ها: 3205
کیبورد انگلیسی تبلت Lenovo S6000
سلام دوستان اگر گسی کیبورد انگلیسی خوب برای تبلت S6000 سراغ داره بگه،،ممنون
نویسنده: Maysa - پاسخ‌ها: 4 - بازدید‌ها: 4096
باز کردن رمز تبلت
بچه ها داداش کوچیکم رمز تبلتشو فراموش کرده(الگو)من ازروش تواینترنت رفتم
گوشی رو خاموش کنید
گوشی رو به شارژ بزنید(با شارژر)
کلیدولوم بالا و پاور رو باهم بگیرید(کلید های کم و زیاد کردن صدا)
وقتی آرم گوشی یا تبلت اومد کلید ها رو رها کنید و چند بار کلید بالا رو بزنید و بعد از امدن ادمک اندروید کلید هوم رو بزنید(اگر کلید هوم ندارید نیازی به زدن آن نیست)
بعدش وارد یه صفحه میشه و گزینه wip/reset factory رو بزنید
بعد از چند دقیقه تنظیمات گوشی و قفل گوشی به تنظیمات کارخانه بر میگردد
نویسنده: رویــــا - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3341
چگونه یک قلم لمسی برای تبلت و موبایل بسازیم
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

در حال حاضر در بازار انواع قلم های لمسی برای دستگاه هایی که از صفحه های تاچ استفاده می کنند موجود است. قیمت این قلم ها از چند هزار تومان شروع می شود و گاهی تا ۱۰۰ هزار تومان هم می رسد. ما اعتقاد داریم که وقتی می شود یک قلم لمسی را رایگان از وسایل ابتدایی موجود در خانه ساخت، دیگر نیازی به پرداخت چنین هزینه هایی نیست.

چند روش مختلف برای ساخت قلم لمسی برای دستگاه های تاچ وجود دارد ولی این ساده ترین و سریع تری
نویسنده: Shahlashahriari - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1857
نسل جديد تبلت هاي مايكروسافت
سرفيس پرو ٤ در دو نسخه ١٢ و ١٤ اينچي به بازار خواهد امد. روز ١٤ مهر نسل جديد سرفيس برو براي رقابت با ايپد پرو معرفي ميشود. از مشخصات ان رزولوشن ٢١٦٠ در ١٤٤٠ و احتمالا بدون حاشيه و از اخرين نسل هاي پردازنده اينتل خواهد بود .علاوه بران از لحاظً سخت افزاري ١٦ گيگ رم و ٥٠٠ كيگ حافظه داخلي خواهد داشت و همينطور مجهز به ويندوز ١٠ ميباشد.
نویسنده: payiiz - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 2909
تبلت غول پیکر Galaxy View رسما معرفی شد
[عکس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
]

یک هفته پس از نشر تصاویری منتسب به گلکسی ویو، امروز سامسونگ رسما از این تبلت بزرگ 18.4 اینچی خود پرده برداشت. کمپانی کره ای معتقد است که این تبلت، بزرگ ترین دستگاه اندرویدی موجود در بازار است و با این حال رقبا در حال دست و پا کردن دستگاه های بزرگ تری هستند.

با نمایشگری 18.4 اینچی، رزولوشن دستگاه 1080 در 1920 (تمام اچ دی) گزارش شده. زیر نمایشگر آن چیپ اگزینوس 7580 نهفته است که مشتمل بر سی پی یو
نویسنده: TA HA - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2568
زمان عرضه تبلت Pixel C گوگل مشخص شد
[color=#333333]در کنفرانس اختصاصی گوگل این شرکت در کنار دو نکسوس جدیدش، از تبلتی به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونمایی کرد. هر سه این محصولات که از اندروید نسخه 6 بهره‌مند هستند، با مشخصات سخت‌افزاری پیشرفته خود آمده‌اند تا با بزرگان بازار تبلت‌ها رقابت کنند و به همین دلیل نیز دو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چند وقتی است
نویسنده: payiiz - پاسخ‌ها: 8 - بازدید‌ها: 3502
تبلت
دوستان عزیزم ک تبلت دارن میدونن کدوم مارک تبلت خوبه و از چ شرکتی و حدود قیمتش چنده.  با اینکه فکنم ایسوس بهترین باشه و خودمم استفاده کردم ولی راضی نبودم این مسابقات باهاش شرکت میکردم اغلب یا هنگ میکرد جواب دیرتر از گوشی معمولی میومد یا بکل جواب نمیومد! Biggrin.gif
البته اضافه کنم دو سیم کارتش پانچی میخورد ک من چون خودم داده بودم پانچ کردن شاید انتن دهیش فقط برا مسابقات ضعیف بوده  Biggrin.gif
بعد اصن نمیدونم تبلت با سیم کارت معمولی بخوره هم هست یا ن و فکر نکنم مارک معروف سیم کارت معمولی و غ
نویسنده: payiiz - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2370
بهترین تبلت های بازار با قیمت متوسط
بهترین تبلت‌های بازار با قیمت ۷۰۰ هزار تا ۱.۵ میلیون تومانی را در این مطلب مشاهده می کنید.

یوگا Tablet 2 10.1 1050L لنوو
- حافظه‌ داخلی ۱۶ گیگابایت
- حافظه رم ۲ گیگابایت
- صفحه‌ نمایش ۱۰.۱ اینچ
- دوربین ۸ مگاپیکسل و دوربین جلو ۱.۵ مگاپیکسل
- باتری ۹۶۰۰ میلی آمپر ساعت
- قیمت حدود ۹۸۰،۰۰۰ تومان

زن‌پد 8.0 (4G Z380KL) ایسوس
- حافظه‌ داخلی ۱۶ گیگابایت
- حافظه رم ۲ گیگابایت
- صفحه‌نمایش ۸ اینچ
- دوربین ۸ مگاپیکسل و دوربین جلو ۲ مگاپیکسل