بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش یک چند فعالسازی روی ریتم گوشی شماره

آموزش فعالسازی چند شماره ریتم روی یک گوشی
(28-09-2016، 01:47 PM)SaaJaT نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم من انجام دادم اما چطور باید به بچه ها کمک کنم؟

منظورتون از کمک چیه ؟

(28-09-2016، 01:42 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مراحل میرم نمیشه...کسی ک فعال سازی میزنه برام؟

مراحل رو درست انجام بدید صدرصد میشه - اگه فقط یه کده پیام خصوصی بدید چشم
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(28-09-2016، 02:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2016، 01:47 PM)SaaJaT نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون از کمک چیه ؟

(28-09-2016، 01:42 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مراحل میرم نمیشه...کسی ک فعال سازی میزنه برام؟

مراحل رو درست انجام بدید صدرصد میشه - اگه فقط یه کده پیام خصوصی بدید چشم

همین که بچه ها میگن کد منو بزنید . فقط باید سریال نامبر رو عوض کرد و بعد برنامه رو بالا آورد و کدی که دادن رو زد تو برنامه؟ آخه من دو یم کارت دارم که قبلا فعال کردم
پاسخ

(28-09-2016، 02:06 PM)SaaJaT نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2016، 02:02 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون از کمک چیه ؟

همین که بچه ها میگن کد منو بزنید . فقط باید سریال نامبر رو عوض کرد و بعد برنامه رو بالا آورد و کدی که دادن رو زد تو برنامه؟ آخه من دو یم کارت دارم که قبلا فعال کردم

توضیحات اول صفحه رو با دقت بیشتری بخونین - بعد از بار که سیم کارتی رو فعال کردید باید دیتای برنامه رو پاک کنین و سریال گوشی را هم تغییر بدید
پاسخ

سپاس شده توسط SaaJaT
(28-09-2016، 02:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2016، 02:06 PM)SaaJaT نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورتون از کمک چیه ؟

توضیحات اول صفحه رو با دقت بیشتری بخونین - بعد از بار که سیم کارتی رو فعال کردید باید دیتای برنامه رو پاک کنین و سریال گوشی را هم تغییر بدید

مرسی عزیز یه سوال دیگه این کد هایی که الان میزارن واسه برنامه کد فعال سازیشونه ؟
پاسخ

(28-09-2016، 02:19 PM)SaaJaT نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-09-2016، 02:11 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی عزیز یه سوال دیگه این کد هایی که الان میزارن واسه برنامه کد فعال سازیشونه ؟

بله
پاسخ

سلام روی شبیه ساز bluestacks روت شده نمیشه داخل تنظیمات داده های برنامه نمیشه پاک کرد
پاسخ

چرا سریال نمیتونم عوض کنم
Shy.gif
پاسخ

(28-09-2016، 02:41 PM)majid20100 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام روی شبیه ساز bluestacks روت شده نمیشه داخل تنظیمات داده های برنامه نمیشه پاک کرد

سلام لازم نیست پاک کنی فقط شماره نامبر رو عوض کن و رست کن
پاسخ

(28-09-2016، 02:41 PM)majid20100 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام چرا میشه پاک کرد من تست کردم - BlueStacks_AppPlayer_0.9.27.5408_Rooted این نسخه رو نصب کردیم گلسی نوت سه شما باید اول وارد تنظیمات بشید بعد برید قسمت بیشتر بعد هم مدیریت برنامه در اینجا میتونید برنامه را انتخاب و دیتا را پاک کنین
پاسخ

(28-09-2016، 02:50 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا سریال نمیتونم عوض کنم

اگه گوشیتون روت شده یه بار دیگه با دقت توضیحات صفحه اول رو بخونین کامل متوجه میشید فقط کافیه وارد IMEIChanger بشید یه سریال وارد کنید بعد هم روی apply کلیک کنید حالا وارد Xposed Installer بشید و از بخش فریم ورک ریست کنید - همینا به صورت تصویری تو پست اول نوشته شده
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، MaNi