بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش یک چند فعالسازی روی ریتم گوشی شماره

آموزش فعالسازی چند شماره ریتم روی یک گوشی
نوشته بود نام جدید vroot همون iroot هست ولی اینم دانلود کردم فایلش باز نمیشه احتمالا بعضی گوشی ها فایل های مخرب باز نمیکنن Undecided.gif
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E
(06-10-2016، 05:14 PM)Finally I ll get it نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نوشته بود نام جدید vroot همون iroot هست ولی اینم دانلود کردم فایلش باز نمیشه احتمالا بعضی گوشی ها فایل های مخرب باز نمیکنن Undecided.gif

چجرا باز نمیشه؟ چه اروری میده؟ اینا اکثرا اندروید 4 میخان..
\
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it ، S I L E N C E
اندروید 4.4 هست ولی قسمت دانلودها رو فایل کلیک میکنم میزنه بازکردن فایل ممکن نیست و ابتدای فایل دانلودی هم کاغذ سفید نشون میده .. ظاهرا باید جز لیست روت شونده توسط کینگ روت باشه تا روت بشه
پاسخ

(06-10-2016، 11:40 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا phone id changer اصلا نیازی به xposed Framework نداره و این حرف رو از اونجایی میگم که خودم چندین بار انجام دادم و جواب گرفتم تنها با این راه حل که اپ رو نصب کردم و سریال گوشی رو چندین بار عوض میکردم و در آخر هم سریال اصلی رو جایگزین بقیه سریال ها میکردم!

روش کارش چجوریه.میتونی با تصویر بذاری؟
βĕňĭm Ŷâňĭmđâ Đĕğĭłŝĭň Âmâ ; Ħĕp Ăκłĭmđâŝĭň
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
(07-10-2016، 12:12 AM)Finally I ll get it نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اندروید 4.4 هست ولی قسمت دانلودها رو فایل کلیک میکنم میزنه بازکردن فایل ممکن نیست و ابتدای فایل دانلودی هم کاغذ سفید نشون میده .. ظاهرا باید جز لیست روت شونده توسط کینگ روت باشه تا روت بشه

والله من یاد ندارم با اینطور صفحه ای مواجه شده باشم. **** شکن رو فعال کنید برنامه رو حذف و دوباره نصب کنید احتمالا درست بشه توی صفحه اول باید نشون بده و بگه دستگاه شما روت میشه اگه چیزی ننوشته باشه روت نمیشه. عکس بزاری بهتر هستش... heart
\
پاسخ

ممنون, من ف شکن ندارم. البته مدتی هست پیام اپدیت اندروید میاد ولی اپدیت نمیشه. حالا اگه شد دوباره تست میکنم.
پاسخ

(07-10-2016، 07:35 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-10-2016، 11:40 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقا phone id changer اصلا نیازی به xposed Framework نداره و این حرف رو از اونجایی میگم که خودم چندین بار انجام دادم و جواب گرفتم تنها با این راه حل که اپ رو نصب کردم و سریال گوشی رو چندین بار عوض میکردم و در آخر هم سریال اصلی رو جایگزین بقیه سریال ها میکردم!

روش کارش چجوریه.میتونی با تصویر بذاری؟

روش کار بسیار آسونه و میتونید از مدیران انجمنتون کمک بگیرید ماشالا استاد هستن
وقت نمیکنم تصویری بزارم ولی شما وقتی اپلیکیشن رو نصب کردی یک گزینه هست به نام Tap to Random ID که میتونید با فشار دادن اون گزینه سریال گوشیتون رو عوض کنید
همچنین خط پایینی اون یک ID نوشته که جعلی هست و با هربار تغییر دادن تغییر میکنه و خط پایینیش که گزینه original ID هساش سریال اصلی گوشیتونه
پاسخ

(07-10-2016، 11:52 AM)Finally I ll get it نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون, من ف شکن ندارم. البته مدتی هست پیام اپدیت اندروید میاد ولی اپدیت نمیشه. حالا اگه شد دوباره تست میکنم.

مشکل شما ربطی به روشن بودن یا نبودن ****شکن اصلا نداره
بعضی وقتا ممکنه به علت اینکه منوی گوشی فارسی هستش برخی اپ ها نصب نشن شما اگه منوتون فارسی هستش به انگلیسی تغییر بدید و سپس دوباره امتحان کنید

اگر موفق نشدید به قسمت settings و بعد security و سپس unknown sources برید و تیکش رو فعال کنید
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
با تغییر زبان هم نمیشه و unknown sources هم برای من تیک داشت
نرم افزارهای دیگه نصب میکردم مشکلی نداشتند و البته عکس هم میذارم دو دایره قرمز تفاوت دانلود رو نشون میده ک فایل های روت کاغذ سفید نشون میده و باز نمیشن

[عکس: er_b1c4a.png]
پاسخ

نوشته بود iroot رو اگه روی کامپیوتر نصب کنیم بعد از طریق پورت USB میشه گوشی رو روت کرد و اول باید گزینه USB Debuging یا Debuging Option رو در گوشی فعال کرد و من فعال کردم و ای روت رو کام نصب ولی بعدش ک پیام debug اومد رو ای روت یهو گوشیم نوشت نصب بلاک شده چون اسیب میزنه ... و در نرم افزار روت رو کامپیوتر هم نوشته اجازه روت داده نشده Sad.gif
پاسخ