بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش یک چند فعالسازی روی ریتم گوشی شماره

آموزش فعالسازی چند شماره ریتم روی یک گوشی
(28-09-2016، 02:50 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا سریال نمیتونم عوض کنم

احتمالا مرحله دوم رو انجام ندادین. باید وارد برنامه Xposed Installer بشین و گزینه دوم یعنی module رو وارد بشید سپس تیک برنامه imei changer رو بزنید وگوشیتون ریستارت کنید heart
\
پاسخ

سپاس شده توسط S I L E N C E ، MaNi
دوستان من یه روش بلدم که مطمئن. هستم بر روی گوشی های هواوی و اچ تی سی جواب میده اما گوشی فعلی من ال جی هست و برنامه به هیچ عنوان کار نداد روی گوشی من و فکر میکنم بر روی مدل های سامسونگ هم کار نده اما تست کنید شاید کار داد من 6 تا کد دارم که متاسفانه نزدم پس هر کی کدای منو بزنه بهش میگم اگر هواوی داری پ خ بدید روش هم نیازمند روت هست و با این روش کاملا فرق میکنه و بر روی برخی گوشی ها جواب میده روی گوشی هواوی وای 330 بطور کامل جواب میده
ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺭﺑﯽ ﻣﻦ ﻟﯽ ﻏﯿﺮﮎ
پاسخ

سپاس شده توسط MaNi
(29-09-2016، 05:14 AM)Yasin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من دقیقا همه مراحل رو انجام دادم ولی نشد باز
احساس میکنم در قسمت انستال آپدیت باشه،چون بعد از زدن alllow اتفاقی نمیوفته و گوشیم ری استارت نمیشه

سلام خب بعد از زدن allow شما باید تو همون قسمت فریم ورک پایین unistall- update زده soft reboot اونو وقتی زدی گوشی ریست میشه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، MaNi
(30-09-2016، 02:13 AM)Yasin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2016، 09:52 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-09-2016، 05:14 AM)Yasin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.من دقیقا همه مراحل رو انجام دادم ولی نشد باز
احساس میکنم در قسمت انستال آپدیت باشه،چون بعد از زدن alllow اتفاقی نمیوفته و گوشیم ری استارت نمیشه

سلام خب بعد از زدن allow شما باید تو همون قسمت فریم ورک پایین unistall- update زده soft reboot اونو وقتی زدی گوشی ریست میشه

کاری ک گفتین هم انجام دادم.نشد
مدل گوشیم: هوواوی هانر 3سی

یعنی روی soft reboot کلیک میکنین چیزی نمیشه ؟
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

الان من soft reboot میکنم حتی ریبوت هم میکنم فعال نمیشه این خطای قرمز رنگ رو میگه آندروید 5.1 فکر نکنم کار کنه

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

ﺍﻟﻬﯽ ﻭ ﺭﺑﯽ ﻣﻦ ﻟﯽ ﻏﯿﺮﮎ
پاسخ

این کینگ روت چرا فایل دانلودیش رو گوشی برا من باز نمیشه Angry.gif  بلواستکس هم ک برا ویندوز است سخت وامیشه. اموزشم ک نداره
پاسخ

احساس نمیکنید آموزشتون یخورده زیاد هست؟!
در صورتی که میشه به جای نصب این همه اپلیکیشن تنها با استفاده از اپلیکیشن phone id changer سریال گوشی رو عوض کرد و هرچند کدی که دوس داریم رو وارد کنیم؟!
البته که برای اجرا به روت هم نیاز داره!
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
اگر هم کسی سختشه که با kingroot کار کنه میتونه از اپلیکیشن های دیگه ای مثل vroot یا Framaroot یا Root Genius یا ... استفاده کنه!
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it ، 0212
(06-10-2016، 12:59 AM)koroush نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احساس نمیکنید آموزشتون یخورده زیاد هست؟!
در صورتی که میشه به جای نصب این همه اپلیکیشن تنها با استفاده از اپلیکیشن phone id changer سریال گوشی رو عوض کرد و هرچند کدی که دوس داریم رو وارد کنیم؟!
البته که برای اجرا به روت هم نیاز داره!

درود . برای استفاده از phone id changer هم به تمام این مراحل این مراحل نیاز دارید یعنی باید با استفاده از Xposed Framework برنامه رو فعال کنید .و....

تنها با این تفاوت که بعد از فعال کردن برای دفعه اول در دفعات بعد ، بعد از تغییر سریال گوشی نیازی به ریست نیست. که البته این رو تست نکردم. مطمئن نیستم نیاز نداشته باشه.... heart heart
\
پاسخ

سپاس شده توسط Finally I ll get it
اتفاقا phone id changer اصلا نیازی به xposed Framework نداره و این حرف رو از اونجایی میگم که خودم چندین بار انجام دادم و جواب گرفتم تنها با این راه حل که اپ رو نصب کردم و سریال گوشی رو چندین بار عوض میکردم و در آخر هم سریال اصلی رو جایگزین بقیه سریال ها میکردم!
پاسخ

سپاس شده توسط 0212 ، Finally I ll get it ، S I L E N C E