بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 11 رای - 3.45 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
آموزش مودم کردن هک

آموزش هک کردن مودم
(18-06-2015، 11:57 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gifاره والا همون لحظه 30 هزار واریز کرده بودم واسه مخابرات اونم اومده بود از بیرون خونه وصل شده بود اگه همسایه نبود اصلا گوشیشو پس نمیدادم به عنوان مالیات بر میداشتم Biggrin.gif
هان هان من حواسم به همه جا هست

امروز قرار نت مخابراتی نصب کنم و به قولت از دست ایرانسل نجات پیدا کنم اما دارم میترسم یه همچون همسایه داشته باشم Angry.gif
●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●

●○●○●○●○●○●○●○●○●○●○●
پاسخ

(18-06-2015، 12:03 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-06-2015، 11:57 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gifاره والا همون لحظه 30 هزار واریز کرده بودم واسه مخابرات اونم اومده بود از بیرون خونه وصل شده بود اگه همسایه نبود اصلا گوشیشو پس نمیدادم به عنوان مالیات بر میداشتم Biggrin.gif

امروز قرار نت مخابراتی نصب کنم و به قولت از دست ایرانسل نجات پیدا کنم اما دارم میترسم یه همچون همسایه داشته باشم Angry.gif

همون کارایی که تو بالا گفتم رو انجام بده امنیت مودم به 99 درصد میرسه و کمتر کسی میتونه هک کنه اسمشو مخفی کن وی پی اسو خاموش کن از تنظیمات پنل مودم با مک ادرس متصل شو تمومه - اون برنامه هم که توصط اول گفتم رو گوشیت نصب کن که بتونی بعضی وقتا بررسی کنی که چه کسانی وصلش البته انم از پنل ادمین مودم مشخصه
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad
wireless network watcher یا اینکه این برنامه رو برای پی سی دانلود کنید همون کار که برنامه گوشی انجام میده اینم انجام میده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط shahzad

بازم اورین که حواست هست Biggrin.gif Biggrin.gif
پاسخ

سلام لطفا یه برنامه هم که قابل نصب بر روی لب تاب باشه بذارید.
ممنون
پاسخ

(18-06-2015، 06:20 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام لطفا یه برنامه هم که قابل نصب بر روی لب تاب باشه بذارید.
ممنون

wireless network watcher یا اینکه این برنامه رو برای پی سی دانلود کنید همون کار که برنامه گوشی انجام میده اینم انجام میده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط 228
Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gifهنوز مشکل امنیتی مودمو حل نکردم و اما خبر امروز
Biggrin.gif چشمام به چراغ مودم افتاد خاموش روشن میشد بازم در حالی که اصلا وایفای گوشیم وصل نبود بعد دیدم دو گوشی به وایفام متصلن Biggrin.gif اقا جندی رفتم بیرون دو بچه زیر در نشسته بودن گوشی هر دو رو گرفتم Biggrin.gif Biggrin.gif دو ساعت دادگاهیشون کردن پدر مادرشون رو مشخص کردم Biggrin.gif فامیل ازاب در اومدن ولشون کردم Undecided.gif دو ساعت گزیه میکردن کوچولو بودن والا Undecided.gif Biggrin.gif اونم میگفت والا فقط کلش بازی میکردم Confused با این کلاش پدر مردمو در اوردن خخخ Biggrin.gif
پاسخ

(25-06-2015، 08:20 PM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و این داستان ادامه دارد .. ..  ...... Biggrin.gif
شانس تو همش بیرون در تو کوچه ان Biggrin.gif ميري تارو مار ميکني Confused  Biggrin.gif اگه تو خونه همسایه ها استفاده کنن نمی تونی بریزی تو خونشون که خخخ

Biggrin.gif اونا رو راحت میفهم Undecided.gif بابا والا بچه ها 7 ساله بودن یکیشون فرار کرد بعد چون اون یکی داداشش بود برگشت Biggrin.gif الان مودمو ریست کردم دارم درستش میکنم
پاسخ

پاسخ