بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
حيوان بي تر انسانها از رحم

انسانها بي رحم تر از حيوان
اگه اعصاب نداري نبين فقط اگه ديدي هم تا آخر ببين حداقل...  Exclamation.gif

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti ، vahid.q ، hossien27 ، MaNi
در مورد چی هستش؟
تا ببینم دانلود کنم یا کنم
پاسخ

هیچی حیونا نشون میده ک با بچه های کوچیک چقد مهربونن برعکسش انسان هم نشون میده یا مثلا حیوونا با هم کنار اومدن ولی آدما نه همدیگه میکشن... 8مگ چی بید ویگه Tongue.gif
\
پاسخ

سپاس شده توسط hossien27
باور کن یه جوری گفتی اگه اعصاب نداری نبین فک کردم سر بریدن داعشیا رو گذاشتی با حیوونا مقایسشون کنی Biggrin.gif Biggrin.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

سپاس شده توسط .AnGeL. ، vahid.q
وای من که حالم بد شد
از من میشنوید نگا نکنید فقط حیوونا بود خیلی بهتر بود Undecided.gif
خدایــღــا چونـــــ تـ ــ ـو مے پسندے منــــ با حیایـــــم
پاسخ

(28-08-2015، 03:05 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باور کن یه جوری گفتی اگه اعصاب نداری نبین فک کردم سر بریدن داعشیا رو گذاشتی با حیوونا مقایسشون کنی Biggrin.gif  Biggrin.gif

منم دقیقا همین فکرو کردم والا...
ندیده اعصابم بهم ریخت Angry.gif Dodgy.gif
تو آرزوی بلندی و دست من کوتاه …
پاسخ

سپاس شده توسط Poya
(28-08-2015، 03:12 PM)ّّAnGeL نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-08-2015، 03:05 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باور کن یه جوری گفتی اگه اعصاب نداری نبین فک کردم سر بریدن داعشیا رو گذاشتی با حیوونا مقایسشون کنی Biggrin.gif  Biggrin.gif

منم دقیقا همین فکرو کردم والا...
ندیده اعصابم بهم ریخت  Angry.gif  Dodgy.gif

با روحیه ما سازگار نیست فرشته جون
پاسخ

سپاس شده توسط .AnGeL.
(28-08-2015، 03:11 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من که حالم بد شد

اخه چیز خاصی نداشت میخوام فیلم داعشیا رو بزارم Biggrin.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

(28-08-2015، 03:14 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-08-2015، 03:11 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من که حالم بد شد

وای نگو ندیدی چطوری زندانیا رو میکشتن و میزدن Confused
خاک بر سر اون مادره بکنن Undecided.gif
پاسخ

(28-08-2015، 03:16 PM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-08-2015، 03:14 PM)Poya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من که حالم بد شد

وای نگو ندیدی چطوری زندانیا رو میکشتن و میزدن Confused
خاک بر سر اون مادره بکنن Undecided.gif

اون که اصلا مادر نیس Sad.gif
بیخیال اصلا به ما چه Tongue.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ
پاسخ

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت