بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول گفتگو تاپیک شارژ تومانی درباره 100هزار همراه

تاپیک گفتگو درباره شارژ 100هزار تومانی همراه اول
دوستان شارژ صد تومنی من هم رسید.کسی لغو کاملش رو بلده که دیگه پیام نده؟
پاسخ

سپاس شده توسط persia
[quote='taherehz' pid='124772' dateline='1438015973']
دوستان شارژ صد تومنی من هم رسید.کسی لغو کاملش رو بلده لغو کاملش
Jashn off

بفرست ب 20211
Heart.gif فکر میکرد بهتر از من گیرش میاد Heart.gif

فروش شاژ همراه اول و ایرانسل یا تعویض بارایتل
پاسخ

سپاس شده توسط taherehz ، persia
(27-07-2015، 09:11 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا از دهنت بشنوه،شماره پشتیبانیشو داری بده زنگ بزنم ببینم چی میگن

2218 8899 021
پاسخ

سپاس شده توسط vahid.q ، عاشق ایران ، persia
دوستان من سند ندارم کسی بدون سند شارژو نگرفته
به نظرتون چکار کنم
Heart.gif چون بال به بال عشق بستی
        ‌                 تا هست جهان همیشه هستی Heart.gif
پاسخ

(28-07-2015، 01:55 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون  چکار کنم

یکی از دوستان منم سند نداره چون موقع خرید سیمکارت با کارت ملی بهش سیمکارت دادن.پست لانک هم رفته برای گرفتن سند ولی بهش ندادن.زنگ زده پشتیبانی گفته که سند ندارم.قبول کردن شمارشو گرفتن که براش واریز کنن شارژ رو.
پاسخ

سپاس شده توسط gandilak ، sasaloo
(28-07-2015، 02:03 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-07-2015، 01:55 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون  چکار کنم

یکی از دوستان منم سند نداره چون موقع خرید سیمکارت با کارت ملی بهش سیمکارت دادن.پست لانک هم رفته برای گرفتن سند ولی بهش ندادن.زنگ زده پشتیبانی گفته که سند ندارم.قبول کردن شمارشو گرفتن که براش واریز کنن شارژ رو.

ممنون
فقط ی زحمتی برات داشتم
از دوستت بپرس دقیقا چی ازش پرسیدن چون من خط مال خودم نیست فقط اسم صاحب خطو میدونم
Heart.gif چون بال به بال عشق بستی
        ‌                 تا هست جهان همیشه هستی Heart.gif
پاسخ

(28-07-2015، 02:23 PM)sasaloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-07-2015، 02:03 PM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون  چکار کنم

ممنون
فقط ی زحمتی برات داشتم
از دوستت بپرس دقیقا چی ازش پرسیدن چون من خط مال خودم نیست فقط اسم صاحب خطو میدونم

خواهش میکنم.اصلا کاری ندارن خط به نام کیه.شما بگین موقع خرید سیمکارت بهتون سند ندادن و فقط با کارت ملی رفتین و سیم کارت گرفتین.
بگین که رفتین پست بانک برای گرفتن سند اونا هم گفتن سندتون کارت ملیتونه.
بعدشم شمارتونو میگیرین واسه واریز شارژ.
پاسخ

سپاس شده توسط sasaloo ، عاشق ایران
دیروز بدون فرستادن سند واسه خیلیا فرستادن از جمله خودم.
گفتن تا چهارشنبه واسه همه میریزن....
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

برا كسى امروز شارژ نيومد؟ Biggrin.gif
گـاهُـ بـے گـاهـ پُــر از پنـجـرہ هـاے خطــرم
پاسخ

لعنت به منو اين شانس لعنتيم از سه خط هيچکدوم نيومد ايميل زدم ميگه سند بفرس هيچکدوم سند ندارن موندم چکار کنم؟؟؟؟کسي نميدونم راهي واسه اومدنش هست؟؟؟
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران