بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول گفتگو تاپیک شارژ تومانی درباره 100هزار همراه

تاپیک گفتگو درباره شارژ 100هزار تومانی همراه اول
(29-07-2015، 12:07 AM)reza8743 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لعنت به منو اين شانس لعنتيم از سه خط هيچکدوم نيومد ايميل زدم ميگه سند بفرس هيچکدوم سند ندارن موندم چکار کنم؟؟؟؟کسي نميدونم راهي واسه اومدنش هست؟؟؟

ایمیل پشت هم بده میدن چون منم سند ندادم ایمیل زدم دادنش
Heart.gif فکر میکرد بهتر از من گیرش میاد Heart.gif

فروش شاژ همراه اول و ایرانسل یا تعویض بارایتل
پاسخ

سپاس شده توسط عاشق ایران
سلام، بچه ها دیروز به کسی شارژ ندادن؟
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

(29-07-2015، 11:44 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم همه گرفتنو خیالشون راحته دیگه کسی جواب نمیده....
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

(29-07-2015، 01:35 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-07-2015، 11:44 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن نداد
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

سپاس شده توسط vantiar
(29-07-2015، 01:43 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-07-2015، 01:35 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن نداد

نه متاسفانه.دیروز به کسی ندادن چون اگه کسی گرفته
بود میومد اینجا ابراز خوشحالی میکرد Biggrin.gif
پاسخ

امروز به من اينو گفت Biggrin.gif
هر مدرکی در دست دارید برای ما ارسال نمایید. ما از جانب همراه اول منع شده ایم که به کسانی که کپی سند را برای ما ارسال نکرده اند، شارژ را انجام بدهیم . حتی اگر شارژ برایتان انجام شود شما می بایستی کپی سند، مدرک را برای ما ارسال کنید.
گـاهُـ بـے گـاهـ پُــر از پنـجـرہ هـاے خطــرم
پاسخ

سپاس شده توسط vantiar
(29-07-2015، 01:52 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر مدرکی در دست دارید برای ما ارسال نمایید. ما از جانب همراه اول منع شده ایم که به کسانی که کپی سند را برای ما ارسال نکرده اند، شارژ را انجام بدهیم .  حتی اگر شارژ برایتان انجام شود شما می بایستی کپی سند، مدرک را برای ما ارسال کنید.

یعنی واقعا کسی مدارک نفرستاده باشه و شارژ رو بگیره، دیگه مدارک میفرسته؟عجب چیزی‌گفته، مگه میتونن شارژی که فرستادنو صفرش کنن؟ Biggrin.gif
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

(29-07-2015، 02:24 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-07-2015، 01:52 PM)Ghazaal نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هر مدرکی در دست دارید برای ما ارسال نمایید. ما از جانب همراه اول منع شده ایم که به کسانی که کپی سند را برای ما ارسال نکرده اند، شارژ را انجام بدهیم .  حتی اگر شارژ برایتان انجام شود شما می بایستی کپی سند، مدرک را برای ما ارسال کنید.

یعنی واقعا کسی مدارک نفرستاده  باشه و شارژ رو بگیره، دیگه مدارک میفرسته؟عجب چیزی‌گفته، مگه میتونن شارژی که فرستادنو صفرش کنن؟ Biggrin.gif

منكه به شخص سند نميدم Biggrin.gif نه كه نميشه Biggrin.gif
پاسخ

هم ايميل زدم هم زنگ ميگه تا مدرک ندي شارژ بي شارژ من ميخوام جعل کنم بفرستم واسشون اخه گفت هرچي باشه اشکال نداره تو فقط بفرس
پاسخ

كليليليليييييييى Biggrin.gif شارژ اين خطمم اومد Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط man