بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در بازار اندروید کار درخواست خدمان و مشاوره مورد کامپیوتری

درخواست ( مشاوره در مورد بازار کار اندروید و خدمان کامپیوتری )
سلام خسته نباشین دوستان

من میخوام مغازه خدمات کامپیوتری و موبایلی بزنم

ایا خوبه ؟ در امد چطوره ؟ توی تهران و حدودا جنوب تهران

کسی میدونه بازارش چجوریه ؟ پولش خوب هست یا نه ؟

و اینکه تعمیرات موبایلی اگر یاد بگیرم خوبه ؟ مشاوره میخوام از اساتید
پاسخ

سپاس شده توسط admin ، man
سلام خوبین؟؟خسته نباشین!!!
والا من تو تبریزم رک راست بهت بگم با 40 میلیون سرمایه ماهانه بیش از 3 تومن برمیداریم حالا درس و دانشگاه و ....هستا!!اگه میتونی اگه اون توانایی رو داری خیلی کار خوبیه از جمله اگه بری رو کار چاپ که معرکه هستاااا!
ایشالله موفق باشی
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black
(20-06-2015، 06:21 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خوبین؟؟خسته نباشین!!!
والا من تو تبریزم رک راست بهت بگم با 40 میلیون سرمایه ماهانه بیش از 3 تومن برمیداریم حالا درس و دانشگاه و ....هستا!!اگه میتونی اگه اون توانایی رو داری خیلی کار خوبیه از جمله اگه بری رو کار چاپ که معرکه هستاااا!
ایشالله موفق باشی

سلام عزیزم مرسی شما خوبی ؟

من پولم اوکیه

پس شما بالای سه تومن در امد داری درسته ؟

از کامپیوتر یا گوشی ؟

من هردوشو میخوام بزنم

و اینکه اولش چقد زمان میبره که تا ادم بالا بیادش

پاسخ

سلام ممنون!!نماز و روزتونم قبول!
نه فقط تو کار کامپیوتریم الانم داریم بخش چاپمونو بیشتر میکنیم! ایشالله فکر کنم بالای 5 تومن هم بره!!البته دوست عزیزم شرایط داره هااااا باید تو مکان خوبی باشه جاش خوب باشه کیفیت خوب باشه منطقه پتانسیلسو داشته باشن و..... ولی من بهتون توصیه میکنم قبل هرکاری یه تحقیق درست و حسابی بکنین چون منطقه خیلی مهمه!! و در مورسوالتونم بگم به زور پول اجاره درمیومد تو این چهار ماه ولی راه افتاد!
پاسخ

سپاس شده توسط saeed_black ، admin
(20-06-2015، 06:27 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ممنون!!نماز و روزتونم قبول!
نه فقط تو کار کامپیوتریم الانم داریم بخش چاپمونو بیشتر میکنیم! ایشالله فکر کنم بالای 5 تومن هم بره!!البته دوست عزیزم شرایط داره هااااا باید تو مکان خوبی باشه جاش خوب باشه کیفیت خوب باشه منطقه پتانسیلسو داشته باشن و..... ولی من بهتون توصیه میکنم قبل هرکاری یه تحقیق درست و حسابی بکنین چون منطقه خیلی مهمه!!
همچنین شما

افرین دقیقا نظر منم رو منطقس خیلی اهمییت داره

ی سوال منظورتون از چاپ چیه ؟

یعنی چطور

برای شروع کار چ چیزایی ملاکه ؟ خیلی گلی ک داری تجربیاتتو بهم میگی
پاسخ

خواهش میکنم وظیفس!!
منظور از چاپ اینه که بجای چاپ دوتا جزوه دانشگاهی و... بری رو چاپ انبوه مثلا 100 هزارتا یا بیشتر یا کمتر پولشم واقعا عالیه!
ملاک مهم منطقه هس منطقه ای داریم طرف 50 میلیون پول گذاشته ولی ماهانه به زور 1 تومن برمیداره منطقه هم داریم طرف 20 تومن گذاشته به فرض بالای 3 تومن برمیداره !!اول از همه سعی کن یه منطقه خوب پیدا کنی!
والا ما خودمون از صفر شروع کردیم ولی خیلی سختی داره از جمله اولش که خیلی اذیت میشه آدم ولی اگه شرایط جور باشه کم کم راه میفته ما خودمون اولش از کپی و چاپ بنر و کارت ویزیت و خیلی چیزای ساده شروع کردیم!
پاسخ

(20-06-2015، 06:33 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم وظیفس!!
منظور از چاپ اینه که بجای چاپ دوتا جزوه دانشگاهی و... بری رو چاپ انبوه مثلا 100 هزارتا یا بیشتر یا کمتر پولشم واقعا عالیه!
ملاک مهم منطقه هس منطقه ای داریم طرف 50 میلیون پول گذاشته ولی ماهانه به زور 1 تومن برمیداره منطقه هم داریم طرف 20 تومن گذاشته به فرض بالای 3 تومن برمیداره !!اول از همه سعی کن یه منطقه خوب پیدا کنی!
والا ما خودمون از صفر شروع کردیم ولی خیلی سختی داره از جمله اولش که خیلی اذیت میشه آدم ولی اگه شرایط جور باشه کم کم راه میفته ما خودمون اولش از کپی و چاپ بنر و کارت ویزیت و خیلی چیزای ساده شروع کردیم!

اهان اول مثلا منم بخوام شروع کنم باید اگهی و تبلیغ کنم ک مثلا ما کار چاپ میکنیم ؟ چه دستگاه هایی لازمه . و اموزش زیادی میخواد این کار ؟

پاسخ

سپاس شده توسط Mr Specific
داداشم یه حرفی میزنم یادت باشه!! تو این کار نباید عجله کنی نمیدونم پول دارم و شرایطش هست نمیشه این!! باید یکم زرنگ باشی تبلیغات زیاد لازم نیس البته ما منطقمون جوری بود که نیازی به تبلیغ نداشت پر رفت و آمد بود و کم کم که راه افتادیم حل شد!تو درجه اول عجله نکن چند دوری تو شهر و تو منطقه های مختلف بزن ببین چه جاهایی نیاز داره یا چه جاهایی پتانسیلشو دارن همون اولم نرو رو کار چاپ باید یکم تجربه داشته باشی!
پاسخ

(20-06-2015، 06:42 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداشم یه حرفی میزنم یادت باشه!! تو این کار نباید عجله کنی نمیدونم پول دارم و شرایطش هست نمیشه این!! باید یکم زرنگ باشی تبلیغات زیاد لازم نیس البته ما منطقمون جوری بود که نیازی به تبلیغ نداشت پر رفت و آمد بود و کم کم که راه افتادیم حل شد!تو درجه اول عجله نکن چند دوری تو شهر و تو منطقه های مختلف بزن ببین چه جاهایی نیاز داره یا چه جاهایی پتانسیلشو دارن همون اولم نرو رو کار چاپ باید یکم تجربه داشته باشی!

پس اولین شطش موقعیت و جاس

داشی خیلی ازت ممنون ایشااله ک کاسبیت عالی باشه

یک سوال دیگه آیا در کنار خدمات و تعمیرات کامپیوتر اگر تعمیرات گوشی رو بزنم خوب میشه ؟ یا نمیشه ؟

پاسخ

خواهش میکنم و ممنون و همچینین!!

یعنی تو یه مغازه هم گوشی باشه هم خدماتی؟؟
پاسخ