بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 2.63 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در انتخاب برات دوست داره؟ کدوم بیشتر اهمیت

در انتخاب دوست کدوم برات بیشتر اهمیت داره؟
[عکس: 09_15ax1.jpg]

برای خودم گزینه 6 یعنی معرفت اهمیت داره. از هرچی آدم دروغگو و بی معرفت متنفرم.
پاسخ

سپاس شده توسط arefu
Confused دوست شیم؟  ما از اون خونواده هاش نیستیم  Tongue.gif
حالا اگه دختر در نظر بگیری من 4 و 10 ,8 Biggrin.gif از  هر چی آدم آویزون  و پر ادعای مغز خالی،  متنفرم . که ظاهرا اونام از من خوشش نمیاد  چون به خودش گرفته و ارسالمو گزارش داده Exclamation

آری،آغــــــــــاز دوست داشتن اســــــــــت
گــــــــــر چه پایان راه نا پیداســــــــــت
مــــــــــن به پایان دگر نیندیشــــــــــم
کــــــــــه همین دوست داشتن زیباســــــــــت
پاسخ

Biggrin.gif پول یا مفت ندارم خرج دختر مردم کنم که برم دوست شم Biggrin.gif اونی ک من مورد نظرم بود تواین لیست نبود Biggrin.gif (
\
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
منظورمت اگه همین دوستای خودمونه که اخلاقش و معرفت  خیلی مهمه...که معمولا ندارن اول هر چیز خوبه آخرش مهمه Dodgy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(10-10-2015، 09:59 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  پول یا مفت ندارم خرج دختر مردم کنم که برم دوست شم Biggrin.gif  اونی ک من مورد نظرم بود تواین لیست نبود  Biggrin.gif (

منظورش همون رفیقه بابا... Shy.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
اگه منظورت دختره Biggrin.gif من هرکس بیاد سمتم دوست میشم فرقی نداره...10و 6بیشتر
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(10-10-2015، 01:32 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه منظورت دختره  Biggrin.gif من هرکس بیاد سمتم دوست میشم فرقی نداره...10و 6بیشتر

هاها دقیقا یه چیزی تو همین مایه ها ربطی به سال واینا نداره همه مثه هم
پاسخ

سپاس شده توسط Fa Ti
8 اصالتش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
دوسدختر؟ الله اکبر این چه حرفیه . ولی رفیق باید تو همه چی تک باشه
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif
پاسخ

سپاس شده توسط payiiz
آقا عارف همه چی تک ک وجود خارجی نداره فقط من گاهی فک میکردم همه چی تکم! Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط arefu