بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
در غیر مسیر روده سوسیس های کارخانه بهداشتی گاو

روده های غیر بهداشتی گاو در مسیر کارخانه سوسیس!
ساعت ١١ صبح پنجشنبه ماموران ايست بازرسي سه راه قلعه آستارا به يك دستگاه خاور باري مشكوك شده و به بازرسي از آن پرداختند كه در جريان آن 3.5 تن روده گاو كه در كيسه‌هاي ٥٠ كيلويي و در كف اتاقچه خاور جاسازي شده بود، كشف شد.
به گزارش صبحانه، راننده ٢٧ ساله خاور كه بارنامه حمل بار به تهران را داشت، قصد داشت محموله روده را به يكي از كارخانه‌هاي توليد سوسيس و كالباس بفروشد.
۳.۵ تن روده گاو جاسازي شده در يك خاور باري كه قرار بود از كارخانه سوسيس و كالباس سردرآورد، توسط ماموران ايست بازرسي سه راه قلعه آستارا توقيف شد.
به گفته سرهنگ خيرخواه، راننده ٢٧ ساله خاور كه بارنامه حمل بار به تهران را داشت، قصد داشت محموله روده را به يكي از كارخانه‌هاي توليد سوسيس و كالباس بفروشد اما با دستگيري از سوي ماموران در انجام نقشه خود ناكام ماند. معاون اجتماعي نيروي انتظامي گيلان با «غيربهداشتي» و «غيرمجاز» خواندن اين محموله، ارزش تقريبي آن را ٦٠ ميليون تومان برآورد كرد و گفت: طبق نظر سازمان دامپزشكي آستارا، اين فرآورده‌هاي دامي، در مصارف صنعتي و غيرقانوني و براي تهيه سوسيس و كالباس مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.
اين در حالي است كه روايت رييس شبكه دامپزشكي آستارا از اين اتفاق، تفاوت فاحشي با گفته‌هاي مسوولان انتظامي گيلان دارد. پورضرب در واكنش به خبر كشف 3.5 تن روده گاو غيرمجاز، تنها مشكل محموله را «نداشتن مجوز حمل بار» از سوي راننده خاور دانست و گفت: راننده مجوز بار نداشت و از سمت اروميه به آستارا آمده بود. او حرف‌هاي دوپهلويي مي‌زد.
يك بار مي‌گفت مي‌خواهد محموله را به تهران ببرد. يك بار هم مي‌گفت كه مي‌خواسته محموله را به يكي از كارخانه‌هاي فرآوري گوشت آستارا بفروشد در حالي كه آستارا اصلا چنين كارخانه‌اي ندارد.
به گفته پورضرب، محموله‌هايي از اين دست بارها در ايست‌هاي بازرسي آستارا توقيف مي‌شوند چرا كه افرادي هستند كه قصد دارند محموله‌هاي روده گاو و گوسفند را به شكل غيرقانوني از مرزها عبور داده و به كشورهايي چون آذربايجان برسانند. او گفت كه در هيچ كدام از كارخانه‌هاي گيلان از روده گاو براي تهيه سوسيس و كالباس استفاده نمي‌شود و محموله‌هاي اين چنيني براي خروج از كشور و فروش به كارخانه‌هاي توليد فرآورده‌هاي گوشتي آذربايجان است.
همزمان سرهنگ رحيم مهدي‌زاده، فرمانده انتظامي شهرستان آستارا نيز در واكنش به اين خبر، با بيان اينكه راننده قصد داشت فرآورده‌هاي خام دامي غيربهداشتي را تحويل سودجويان در رشت دهد از تلاش پليس براي دستگيري ساير متهمان اين پرونده خبر داد و گفت: براي راننده خاور پرونده تشكيل شده و تحقيقات از او براي مشخص شدن جزييات موضوع ادامه دارد.ساعت ١١ صبح پنجشنبه ماموران ايست بازرسي سه راه قلعه آستارا به يك دستگاه خاور باري مشكوك شده و به بازرسي از آن پرداختند كه در جريان آن 3.5 تن روده گاو كه در كيسه‌هاي ٥٠ كيلويي و در كف اتاقچه خاور جاسازي شده بود، كشف شد.
راننده ٢٧ ساله خاور كه بارنامه حمل بار به تهران را داشت، قصد داشت محموله روده را به يكي از كارخانه‌هاي توليد سوسيس و كالباس بفروشد.
۳.۵ تن روده گاو جاسازي شده در يك خاور باري كه قرار بود از كارخانه سوسيس و كالباس سردرآورد، توسط ماموران ايست بازرسي سه راه قلعه آستارا توقيف شد.
به گفته سرهنگ خيرخواه، راننده ٢٧ ساله خاور كه بارنامه حمل بار به تهران را داشت، قصد داشت محموله روده را به يكي از كارخانه‌هاي توليد سوسيس و كالباس بفروشد اما با دستگيري از سوي ماموران در انجام نقشه خود ناكام ماند. معاون اجتماعي نيروي انتظامي گيلان با «غيربهداشتي» و «غيرمجاز» خواندن اين محموله، ارزش تقريبي آن را ٦٠ ميليون تومان برآورد كرد و گفت: طبق نظر سازمان دامپزشكي آستارا، اين فرآورده‌هاي دامي، در مصارف صنعتي و غيرقانوني و براي تهيه سوسيس و كالباس مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.
اين در حالي است كه روايت رييس شبكه دامپزشكي آستارا از اين اتفاق، تفاوت فاحشي با گفته‌هاي مسوولان انتظامي گيلان دارد. پورضرب در واكنش به خبر كشف 3.5 تن روده گاو غيرمجاز، تنها مشكل محموله را «نداشتن مجوز حمل بار» از سوي راننده خاور دانست و گفت: راننده مجوز بار نداشت و از سمت اروميه به آستارا آمده بود. او حرف‌هاي دوپهلويي مي‌زد.
يك بار مي‌گفت مي‌خواهد محموله را به تهران ببرد. يك بار هم مي‌گفت كه مي‌خواسته محموله را به يكي از كارخانه‌هاي فرآوري گوشت آستارا بفروشد در حالي كه آستارا اصلا چنين كارخانه‌اي ندارد.
به گفته پورضرب، محموله‌هايي از اين دست بارها در ايست‌هاي بازرسي آستارا توقيف مي‌شوند چرا كه افرادي هستند كه قصد دارند محموله‌هاي روده گاو و گوسفند را به شكل غيرقانوني از مرزها عبور داده و به كشورهايي چون آذربايجان برسانند. او گفت كه در هيچ كدام از كارخانه‌هاي گيلان از روده گاو براي تهيه سوسيس و كالباس استفاده نمي‌شود و محموله‌هاي اين چنيني براي خروج از كشور و فروش به كارخانه‌هاي توليد فرآورده‌هاي گوشتي آذربايجان است.
همزمان سرهنگ رحيم مهدي‌زاده، فرمانده انتظامي شهرستان آستارا نيز در واكنش به اين خبر، با بيان اينكه راننده قصد داشت فرآورده‌هاي خام دامي غيربهداشتي را تحويل سودجويان در رشت دهد از تلاش پليس براي دستگيري ساير متهمان اين پرونده خبر داد و گفت: براي راننده خاور پرونده تشكيل شده و تحقيقات از او براي مشخص شدن جزييات موضوع ادامه دارد Tongue Tongue Tongue
پاسخ

سپاس شده توسط Sajad_N ، یاس کبود ، Fa Ti ، 0212
من از وقتی یه کلیپ دیدم که با گوشت گربه سوسیس درست میکردن دیگه لب به این *****ا نزدم
اگه پیداش کردم کلیپش آچلود میکنم و تو همین تاپیک میدارم Undecided.gif
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
نمیری منم از وقتی خمیرمرغ دیدم دیگ نخریدم منم خمیر مرغ رو پیداکردم میذارم Tongue
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا شکرت
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
روده گاو كه خوبه خدا پدر مادرت بيامرزه.... تو جاده خرامه شيراز همين شهر ما... بين راه يه ماشين پيكان بار با اتاق بوده بعد نزديك پليس راه نكهش ميدارن مدارك ببينن بعد جناب ميبيند بوي خيلي بدي مي آيد ميره رد عقب رو باز ميكنه ميبينه همش گربه سر بريده هست براي اينكه ببره واسه ساندويچي ها فك كنم...آخه همبر مخصوص با كگوشي قرمز درست ميكنن ديگه گوشت گربه رو ارزون تر ميشه خريد و چرخ كرد... همبر مخصوصم ميخوايد بخريد از جاي مطمئن بخريد حتي آشنا هم داريد نميشه حساب كرد به نظر من اصلا نخريد...من خودم كار كردم از من نصيحت به شما Biggrin.gif مثلا صاحب مغازه ميديدي ميرفت گوشت ارزون ميخريد گوشت قرمز.. گوشت كيلو 26 تمن رو ميخريد 21 تومن خيلي ام خوشحال بود... (به نظرتون چرا اينقد ارزون بايد ميداد؟) اون موقع 26 بود چند ماه پيش الانم همون قدره فك كنم.. يحتمل اون گو.سفنده مرده بوده يا مريض بوده مرده حرام شده است سپس ما ميريم ميبينيم گوشت ارزونه اوستا ميفرمايد گوشت ارزونه يخلي عاليه حرفم ندارهخ... خودمونم ميخورديم خوب ولي يهو ديدي گوشتش مشكل داشت من زياد دلم نميكشيد.. همبر مخصوص نخريد بهتره... يهو ديدي گوشت گربه اي خري باشه كسي ك نميدونه!

يه بار ولي فك كنم ما گوشت گربه خورديم! Tongue رفتيم مشهد توي راه بجنورد يه رستوران سر راهي رفتيم.. بابا كباب گرفت كباب لغمه اي بود ولي بسته بندي ك نبود خودش پخته بود... خلاصه اينكه خريديم خيلي شورش كرده بود( پ.ن: هر موقع غذايي خيلي تند يا شور بود بفهميد مشكل داره! اين شِگِرد رستوران و فست فوديهاست Biggrin.gif غذا ك يه مشكل داره خرابه حالا يا يه طوريه يا بو بد ميده تند ميكنن يا نمك ميزنن ك معلوم نشه )

خلاصه خيلي كبابا شور بود من معدم خيلي داغونه كباب رو ك خوردم ديگه اسهال گرفتم تا صبح فقط حالت تهوع داشتم داشتم ميمردم.. قبلا نميفهميدم ولي الان ك توي فست فودي كار كردم فهميدم غذايي ك مشكل داره رو بايد تند يا شور كرد مشتري نفهمه Biggrin.gif خخخ اونم احتمالا واسه اينكه بو گند گوشت گربه بپره غذا رو شور كرده بوده... بخصوص شوري مهمه تندي شايد معلوم نباشه شوري خيلي بده حواستون باشه همبر مخوص خطر ناكه...
\
پاسخ

0212
حقد تایپ کرده وای
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
(01-05-2015، 06:23 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212
حقد تایپ کرده وای

با پي سي ام بابا يعني با گوشي حوصلم نميشه كاري ك نداره تايپ كردن شما چقد خوندي Biggrin.gif مطلب خوبي بود خوب نصيحت از من .. Biggrin.gif
\
پاسخ

0212
حالم بد شد
اره خوب بود
و خدایی ک در این نزدیکیست...
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
نمیری محمد من اون موقعا زیاد با سید میرفتیم حافطیه و همبرگر مخصوص میخوردیم اییییش کفارت Angry.gif
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
ساری جون تو همین دکه ای ها که کباب میفزوشن و معروفن به کباب کثیف یا کباب مگسی همی روده ی گوسفند یا گاو رو به نام شیرین گوشت میفوشن مردم هم دو لوپی میخورن...من یه بار فقط بو کردمش نزدیک بود بالا بیارم...
اونی که برات کف میکنه.........دلستره نه من!!! اینو من پشته یه کامیون خواندم کلی خندیدم  Biggrin.gif
دوستان کسی قبض 5000تومنی ایرانسل داره من خریدارم...هرکی دازه پ خ بده Biggrin.gif
پاسخ

سپاس شده توسط ساری جون ، 0212

پرش به انجمن:

پشنهاد های مدیر
آخرین مطالب سایت
    تبلیغات موبایل روز