بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی با شارژ داغ جایزه

صندلی داغ با جایزه شارژ
مرسی پاییزجان
1. خیر استانه خودم دولتی نداره و شهرها دیگه هم نمیرم واسه دولتی _ انشالله سال دیگه آزاد میخونم زنده باشم.تاالآن کنکور کارشناسی شرکت نکردم.1ترمه که کاردانیم تمام شده
2. وای نه خرچنگ ووووی  من که ندیدم تورستورانا اینجاحداقل که پیتزا خرچنگ بفروشن..آره اینجا میگو و ماهی که زیادمیخورن امامن علاقه ای به ماهی ندارم یعنی میخورم ها اما واسم فرقی نمیکنه هرنوعش که خوشمزه تر باشه بهتره خخ.ماهی حلوا سفید،شوریده،ماهی صبور،ماهی شیر اینا تو جنوب زیاده وزیاد استفاده میکنیم..من که میگو خام نخوردم آخه اصلا نمی گنجه توفکرآدم خام خام..مزه نداره که اینطوری..غذاها مثله قلیه ماهی که عاشقشم.فلافل.سمبوسه..کبه(که یه نوع غذا عربیه)،کوفته جنوبی،ماهی کبابی_ولی قلیه ماهی بهترینه
3. تبریزو انتخاب میکنم  چون ترکارو دوست دارم
4. عزیزم آره کلا جنوبیا مهمان نوازن حتی اگه بیاین جنوب مخصوصا عربا خوزستان همیشه حال و پذیراییاشون بیش از حدمعمول بزرگه ووقتی ازشون بپرسی که دلیل این بزرگی چیه میگن که بخاطر مهمان و ایناست..
5. الآن که دخترای فوتبالیه زیاد شدنه ومنم شدیدا فوتبالیم و امضامم که یه نوع کری خوندنه
6. Tongue.gif Heart.gif Blush.gif مرسی بابت سوالاتون..خوشحال شدم  خیلی...موفق باشی فدات

Highslide JS

OoOopS..Ine 4 Ke MiGan..BoOoOoq Biggrin.gif

سپاس شده توسط السانا جون ، payiiz ، داریوش
مرسی از پاسخای کاملت دنیا جون.
اصلا خانما خیلی قشنگ جواب میدن  خوشم میاد Wink.gif Biggrin.gif

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
ممنون خانم دنیا شما هم موفق باشین و انشاله این چند ماه ک فعلا دانشگاه ندارین بیشتر بیاین ک اگه در زمینه نرم افزار سوالی بود از راهنمایی های شما استفاده کنیم:)
البته خانم السانا پسرا هم بعضیاشون خیلی خوب و کامل جواب میدن، تا حالا هم بیشتر داوطلبین صندلی داغ آقایون بودن امیدوارم بازم دوستای خوب داوطلب باشن :)

سپاس شده توسط داریوش
من حاظرم  Shy.gif

ممنون دوست خوب شرلوک هولمز دوباره تاپیک صندلی داغ رو گرم کردین  Biggrin.gif

سری اول سوالا براتون میذارم تا ساعت 24 امشب  وخ دارین جواب بدین  Biggrin.gif

سری اول سوالا:
1. متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟ اصلیت؟
2. تعداد خواهر و برادر؟ چندمین فرزند هستی؟
3. میزان تحصیلات و رشته دبیرستان/ اگه دانشگاه میری (میرفتی)رشتت چیه (چی بود)و ترم چندی (تا چ مقطعی خوندی)؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و .../حدود شهریه هر ترم؟
4. ماشین داری اگه اره مدلش؟ شغل و منبع درآمد فعلی شما؟ تا حالا بیرون از منزل کارم کردی اگه آره کجا؟
5. /بازیگر/خواننده/ورزش/فیلم/بازی/شهر/کشور/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
6. غذاهای مورد علاقه و اونایی ک دوس نداری نام ببر؟ اگه آشپزی بلدی چیا بلدی بپزی تعریف کن؟
7. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟
8. خصوصیات خوب و بدت بنظر خودت کدومان؟ مردم شهرتون بیشتر ب چی معروفن؟!
9. چ شهرها یا احیانا کشورهایی تا حالا سفر کردی نام ببر؟ مکانهای گردشکری و سوغات معروف شهرتون نام ببر؟
10. چطوری با موبایل روز آشنا شدی؟ نظرت راجع ب ادمین؟
11. حالا بریم سوالای مربوط ب شارژ! مدل و حدود قیمت گوشی های موبایلت رو بگو؟ چند تا سیم ایرانسل و همراه اول داری؟ حدودا چقد در ماه شارژ میگیری از مسابقات و با پولش تا حالا چیا خریدی!
12. از چند سالگی موبایل و کامپیوتر داشتی؟ با موبایل میای نت یا کامپیوتر یا لپ تاپ؟
13. تفریحاتت بیشتر چیه و وقت آزادت رو معمولا چطو میگذرونی؟ چنتا خاطره خوب و بد تعریف کن...
14. حدود قد و وزن؟ ب هوش خودت از 1 تا 20 چ نمره ای میدی؟ عینکی هستی یا ن؟

سپاس شده توسط داریوش
1. متولد 5 مرداد  73 هستم . سنم 21 . محل تولد و زندگی من مشگین شهر هستش . اصلیت منظور تورکم
2. 2 تا خواهر دارم یه داداش کوچولو . فرزند دوم هستم
3.دبیرستان رشته ی تجبری خوندم . الانم دانشجوی ترم 4 علوم تربیتی هستم دانشگاه فرهنیگان . دانشگاهم تو شهرستان نیر هستش . شهریه نمیدم حقوق میگیرم ماهی 200 تومن 
4. ماشین ندارم . شغلم میشه دانشجو معلم . واسه خودم گیلاس چیدم از باغمون اینم کار بیرون منزلم 
5. هر بازیگری که خوشگل باشه . از هر خواننده ای چند تا آهنگشو دوست دارم اهنگ خارجی هم گوش نمیدم چون سردرنمیارم چی میگن . فیلمای شرلوک هولمز رو دوست دارم . فوتبال رو دوست دارم اما هیچوقت حرفه ای دنبالش نکردم . از بدو تولد معلمی رو دوست داشتم الکی مثلا
6.از ماکارونی خوشم میاد . از هر غذایی که توش پیاز ریخاه شده بدم میاد به جز کباب 
قبلا گاهی ماکارونی میپختم اما چند سالی هستش که دیگه نپختم حسش نیست پیر شدم دیگه
7. هنر خاصی ندارم . کلاس فنی حرفه ای رفتم آموزش آفیس که از نمره ی 100 ، 86 گرفتم که هنوز مدرکمو ندادن
8. فکر میکنم آدم معتدلی هستم اما جدیدا یکم زود عصبانی میشم .بد قول نیستم .
مردم شهرم به چیز خاصی معروف نیستن .
9. رفته بودم شلمچه از شهرهای زیادی عبور کردیم اما همش داخل اتوبوس بودم با بسیج رفته بودم . مزخرفترین سفرم بود شکنجه دادن مارو نمیزاشتن جم بخوریم داخل اتوبوس 4 تا هم نوحه خون داشتیم 24 ساعته میخوندن . تبریز هم رفتم . سوغاتی مشگین شهر فک کنم عسل باید باشه چون همیشه پیدا میشه اینجا . سیب و انگور و گیلاسشم معروفه
10 . توی کانالی عضو شدن که شارژارو میزاشت خواستم ببینم اونا از کجا کپی میکنن مطالب مربوط به شارژ رو که با این سایت روبرو شدم . کدوم آدمین . فک کنم نمیشناسمش
11. مدل گوشیم s4 . فک کنم صفرش 900 باشه الان . 2 تا ایرانسل 1 دونه همراه اول . البته وقتی خونه هستم 4 تا همراه اول 4 تا ایرانسل . تازه با شارژ رایگان آشنا شدم هنوز به مرحله ی سود دهی نرسیده از وقتی من اومدم شارژا محدود شدن حدود 80 الان حدود 50 تومن شارژ دارم . تقریبا 100 تومن تا اینجا شارژ گرفتم که بیشترشو دادم خواهرم . برای اینکه بسته ی اینترنت بگیره . من نمیتونم چون جایی هستم که نت گوشی کار نمیکنه خیلی ضعیفه
12 . دقیق یادم نیست فک کنم 6-7 ساله موبایل و کامپیوتر دارم . بیشتر با گوشی میام 
13.تفریح خاصی ندارم بیشتر تو اینیستا سرمو گرم میکنم تازگیا هم اینجا . 

خاطره ی خاصی نیست یادم افتاد بعدا میگم
14. وزنم 85 تازگیا 5 کیلو اومده پایین . 90 بودم
قدم 180
به هوشم 17 میدم 
عینکی هم نیستم

مرسی شرلوک عزیز بابت جواباتون.
اسم خودتون چیه؟
این عکس خودتونه؟
اخرین باری ک خوشحال شدین؟
اخرین باری ک ناراحت شدین؟
معلم چی هستین؟

(28-12-2015، 12:04 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی شرلوک عزیز بابت جواباتون.
اسم خودتون چیه؟
این عکس خودتونه؟
اخرین باری ک خوشحال شدین؟
اخرین باری ک ناراحت شدین؟
معلم چی هستین؟

خواهش
اسمم رضا
اره عکس خودمه 
هر وقت به طاها   داداش کچولوم که 8 ماهشه نگاه میکنم خوشحال میشم

بیشتر مواقع حالم خوب نیست 

2 سال دیگه اگه از آزمون جامع عبور کنم معلم ابتدایی میشم

سلام
شرلوک جان خوبی؟
من يك راست ميرم سر اصل مطلب
1-مجردى يا ....؟
2- اگه مجردى قصد ازدواج دارى؟ و در چند سالگی فکر میکنی ازداج کنی؟
3- داماد چی دارین؟
4- نوشتين پیاز .... نفهمیدم واقعا
5-چرا حالتون همیشه خوب نیست؟ از چه کسی از همه طلب کارین؟
6- حاضرين تا چه چیزی رو از دست بدین اما دهه ی 60 ای باشین؟
اين اخري رو شوخي كردم ها ناراحت نشى.

ممنون خوبم
اره مجردم 
دوست دارم ازدواج کنم 
واقعیتش دختری که میخوام منو نمیخواد 
داماد نداریم
شرایط ازدواج رو ندارم اما اگه دختری که میخواستم منو میخواست زود ازدواج میکردم 
از پیاز سرخ کرده بدم میاد تو هر غذایی باشه نمیخورم یا پیازاشو جدا میکنم
کینه ای هستم حسودم دوست ندارم اونی که من میخوام مال دیگری باشه واسه همین اذیت میشم
همه میخوان دهه هفتادی باشن چرا بخوام دهه شصتی باشم Shy.gif

سپاس شده توسط 110 ، payiiz ، داریوش