بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 3.11 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
صندلی با شارژ داغ جایزه

صندلی داغ با جایزه شارژ
در این تاپیک یکی از دوستان علاقمند ب شرکت در صندلی داغ اعلام آمادگی میکنن، سپس کاربرا ازشون سوال میپرسن و باید تا جایی ک ممکنه با صداقت ب سوالا پاسخ بدن. هر کاربر فقط یک روز میشه ازش سوال پرسید و در پایان اون روز یک شارژ بهش میدم(بیشتر همراه اول مدنظر است) قوانین هم باید رعایت بشه سوالای خیلی شخصی پرسیده نشه. حالا اگه عزیزان علاقه داشتن و عزیزی اعلام آمادگی کرد صندلی داغ برگذار میشه وگرنه ک هیچ :))

سپاس شده توسط Poya ، albert ، حامد 551 ، ...reyhane ، داریوش
من اعلام امادگی میکنم. Wink.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

سپاس شده توسط payiiz ، داریوش
آقا پویا شما ک الان مدیری ترسناکه ازت سوال بپرسیم یوخ محروم کنی :)) باشه پس برم سوالای سخت رو آماده کنم! البته امروز ک تموم شده فردا باید جواب بدین :))

سپاس شده توسط ...reyhane ، داریوش
نه بابا چرا باید یکی رو بی دلیل محروم کنم Undecided.gif
اره برای فردا آماده Biggrin.gif
ƝЄƔЄƦ ƑƠƦƓЄƬ MЄ

منم اعلام امادگی میکنم Exclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب آقا پویا هر سوال میینی خیلی شخصیه میتونی جواب ندی!(ولی بهتره همشو بگی :)) و دوستان بهتره سوالا با نقل قول جواب بدین. سری اول سوالا:
1.  متولد چه روز و ماه و سالی هستی و سن شما؟ شهر محل تولد و محل زندگی؟
2. چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستی ؟
3. اگه دانشگاه میری رشتت چیه و ترم چندی؟ کدوم دانشگاه و چ شهری؟ سراسری یا ازاد یا پیام نور و ...
4. رنگ/غذا/بازیگر/خواننده/ورزشکار/کارتون/فیلم/کتاب/شهر/کشور/ماشین/فصل/حیوان/درس/شغل مورد علاقه ات رو بگو؟
5. هنرهایی ک داری و (کلاس های آموزشی غیر درسی)ک رفتی رو نام ببر؟

منم اعلام آمادگی میکنم

منم هستما Heart.gif Heart.gif Heart.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

ممنون دوستان ک اعلام آمادگی برای شرکت در صندلی داغ کردین. آقا پویا کجایین کلی سوال داریم بعد شارژ میاد نمیشه پرسیدا :))

منم هستم اگه میشه.خبر بدین Biggrin.gif