بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 2.48 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
اول مـسـابـقـات هـمـراه ايـرانـسـل و

مـسـابـقـات ايـرانـسـل و هـمـراه اول
(10-04-2016، 08:47 AM)hosein.rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-04-2016، 01:48 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۷۳۷۴۷۱ داره شارژاشو میده، بگیرید
به ازای هر سه نفر ۵ هزار تومن پین هزاری میده Biggrin.gif
حرفت کاملا تناقض داره اخه چطور ممکنه یه بار 1000بفرستی اون 5بار بهت پیام بده اونم شارژ هزاری داخل هرپیامش باشه اگرم پنج بار فرستادی و 5تا پین داده لابد از دعوتای قبلی بوده ک انجام دادی وگرنه ک هنوز 24ساعت نشده  Lightbulb.gif

من نگفتم یه بار ۱۰۰۰ رو بفرستید، گفتم فقط به ازای هر سه نفر داره ۵ تومن شارژ میده. دیگه از ساعت ۱۲ گذشته و داده دیگه شما به بزرگواری خودت ببخش. از قبلم دعوت نداشتم. دفعه قبلی فرصت نکرده بودم دعوت کنم. تو این سیستم بار اولم بود که دعوت میکردم.
ایستاده ام، بدون شکست...

سپاس شده توسط Nargesi
(10-04-2016، 10:00 AM)ط‍ــــــــوفـــــــان نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اگر سیمکارتم شارز زیاد داشته باشه ئقتی شرک کردم ازم شارژ کم میکنه ؟

چی شرکت کردی؟

سپاس شده توسط amita_reza ، 110 ، hamid0632
اين 737471 چراميگه بايدبعدازگذشت 24ساعت شارژتوبگيري؟
ديشب ساعت 12فقط 1هزاري داده وبعدش بازاينوگفت؟
خاك توسرآدم كمبوددار
ازمردش بگير تازنش ...

737471 هنوز بمن میگه 24 ساعت دیگه چجوری گرفتین شما Tongue

سپاس شده توسط BEHDAD LOVEHOLY
تاپیک بسته شد لطفا به تاپیک جدید مراجعه نمایید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلگرام موبایل روز @dailymobile