بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 3.1 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
خود برنامه به شدن نصب ها

نصب شدن خود به خود برنامه ها
سلام دوستان
تبلت من لنوو اس ۶۰۰۰، هر چند وقت یه بار خود به خود یه سری برنامه واسه خودشون و بدون اجازه من دانلود میشن و نصب میشن. چکار کنم؟ کلی از حجم اینترنت منو بردن. از چی اینجوری میشه؟اگه کسی میدونه کمکم کنه. یه بارم ریست فکتوری کردم ولی درست نشد....
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

سپاس شده توسط man
سلام برنامه ها از گوگل پلی دالود میشن ؟ شاید برنامه هات آپدیت میشن و به وایفای متصلی از بخش تنظیمات میتونی به روز رسانی خودکار را متوقف کنی
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

سپاس شده توسط vantiar ، 0212 ، smh hackers
داده های پس زمینه را محدود کن مشکلت حل میشه.
شارژهای رایگان همراه اول
ارسال عدد 1934527256 به 205075
ارسال عدد 1934527256 به 205025
ارسال عبارت K 735150330 به 203060
پاسخ

سپاس شده توسط vantiar
برنامه ای آپدیت نمیشه، برنامه جدید دانلود میشه...برنامه هایی که تا حالا نداشتمشون...
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

سپاس شده توسط 0212
احتمال زیاد یه برنامه تو تبلتت نصب کردی و بهش اجازه دادی که از طریق اون برنامه هایی که خودش داره رو دانلود و نصب کنه بگرد تو  app ببین کدوم برنامه هست شاید برنامه پیش فرض خود لنوو باشه  پاکش کن یا غیر فعالش کن ....این دیگه به زبون ساده گفتم  Wink.gif
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥
پاسخ

سپاس شده توسط vantiar
(19-04-2015، 11:04 AM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمال زیاد یه برنامه تو تبلتت نصب کردی و بهش اجازه دادی که از طریق اون برنامه هایی که خودش داره رو دانلود و نصب کنه بگرد تو  app ببین کدوم برنامه هست شاید برنامه پیش فرض خود لنوو باشه  پاکش کن یا غیر فعالش کن ....این دیگه به زبون ساده گفتم  Wink.gif

خودم احتمال دادم از برنامه zinio باشه، پاکش کردم ولی بازم دو تا برنامه دیگه نصب شد.
یه سری برنامه سیستمی مثل zsprovider و utc خودش نصب شده بود که zinio رو پاک کردم، اونام پاک شدن.
برنامه خاص دیگه ای نیست، اگه چیزی به ذهنتون برسه ممنون میشم.
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

(19-04-2015، 11:19 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 11:04 AM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودم احتمال دادم از برنامه zinio باشه، پاکش کردم ولی بازم دو تا برنامه دیگه نصب شد.
یه سری برنامه سیستمی مثل zsprovider و utc خودش نصب شده بود که zinio رو پاک کردم، اونام پاک شدن.

از یه برنامه لانچر مثل ZERO Launcher  باید باشه یکی از دوستام هم همین مشکل داشت .... بگرد ببین کدومه...اینجوری نمیشه گفت باید ببینم....
♥ خدایا : خود خواهی را چنان در من بکش، یا چندان برکش ، تا خود خواهی دیگران را احساس نکنم و از آن در رنج نباشم .♥
♥دکتر علی شریعتی / کتاب نیایش ♥
پاسخ

سپاس شده توسط vantiar ، seyedmojtaba7
(19-04-2015، 11:27 AM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-04-2015، 11:19 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از یه برنامه لانچر مثل ZERO Launcher  باید باشه یکی از دوستام هم همین مشکل داشت .... بگرد ببین کدومه...اینجوری نمیشه گفت باید ببینم....

اتفاقا قبل از ریست فکتوری، zero launcherهم نصب میشد ولی الان نیستش. میخوای اسم برنامه هامو بنویسم؟ Biggrin.gif
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ

یه برنامه نصب کن که دسترسی برنامه ها رو به اینترنت محدود کنه و یا از تنظیمات گوشیت احتمالا بشه دسترسی اینترنت رامحدود کرد
تلگرام موبایل روز @dailymobile
پاسخ

(19-04-2015، 12:43 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه برنامه نصب کن که دسترسی برنامه ها رو به اینترنت محدود کنه و یا از تنظیمات گوشیت احتمالا بشه دسترسی اینترنت رامحدود کرد

معمولا اینجور برنامه ها که دسترسی رو محدود میکنه، نیاز به روت دارن. اگه برنامه غیر روت هست، معرفی کن ادمین.
از تنظیمات گوشی چحوری؟
ایستاده ام، بدون شکست...
پاسخ