بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیامک نمونه دی 23 اس روز بمناسبت 1401 مبارک تبریک ام ؛ مادر

پیامک تبریک روز مادر ؛ اس ام اس بمناسبت روز مادر 23 دی 1401
مادر از تو به خاطر زیبا‌ترین و بهترین چیزهایی که به من بخشیدی متشکرم عشقت توجهت و دست‌پخت بی‌نظیرت. “روزت مبارک”
++++ ++++
زنان قبل از مادر شدن، «پری»اند، اما بعد از مادر شدن تبدیل بـه «فرشته» میشوند… فرشتهٔ زمینی روزت مبارک
+++++++
خدا نمی‌توانست همه جا باشد پس مادر را آفرید. “روز مادر مبارک”
++++++++
مادر نمیتوانم کلامی در مورد اش بنویسم و عاجزم فقط از خداوند میخواهم که خـدایا بالاتر از بهشت هم داری..؟ برای زیر پای مــــــــادرم می خواهم روز مادر مبارک
++++++++
مادر نمــای قــدرت دنیـــای خلقـــت است مادر به مـا ز ایــزد یکتــا فضیـــلت است فـردوس را بــــه زیر قدمهـــاش مانده رب کـو را مقــام، بعــد خـــدا در عبـادت است
++++++++
مادر خوبم ، روزت مبارک به تو سلام می کنم، تا خانه عروجم با دعای تو بنا شود و دلم در آسمان آبی مهرت رها شود روزت خجسته، لبانت پر ز خنده و دلت شاداب و سرزنده باد . . .
+++ ++++
آغوش تو اي مادر من بستر ناز اسـت لالایی شب هات مرا گلشن ساز اسـت رخسار و وجود تو مرا پیکر مهر اسـت هم قبله و هم کعبه و هم عشق و نیاز اسـت . . .
++++ ++++
مادر ، تک‌واژه‌ای‌ست زیبا مادر ، عین زیبایی‌ست و البته که زیباتر از زیبایی چیزی نیست قلب بزرگ خدا در سینه‌ی مادران می‌تپد مادر ، دستی بر گهواره دارد و دستی در دست خدا آن‌گاه که مادر، گهواره را تکان می‌دهد
++++++++
تقدیم به آنی که بهشت زیر پایش که مهریش تا ابد در دلم جای دارد تو بهترین گل ، میان شهر گلهایی تو رنک آفتابی ، شب که می رسد مسل ستاره گوییا مهتابی ، مادر خوبم روزت مبارک
++++++++
در لبخند تو چیزی ست که با من سخن می گوید چیزی در صدای تو که برای من آواز می خواند چیزی درون چشمانت که به من می گوید برای من عزیزترین هستی روز زن مبارک
++++++++
خدایا هرکه هستم هرچه هستم به یک لحظه فدای مادرم کـــــــــن روز مادر مبارک
++++++++
خدا از خاک عشق تو رو سرشته فـرســتـاده از آســمـون فـرشته تـا در آغــوش امـن خـود بـگـیـرم کـه ایـن یـک ذره جا مثـل بهشته روز مادر مبارک
++++++++
کیست مادر؟ نقشه ایجاد ما کیست مادر؟ بانی بنیاد ما قلب او سرچشمه امید هاست سینه او مشرق خورشیدهاست روز مادر گرامی باد
++++++++
زیباترین کلمه برلب های بشریت کلمه«مادر» وزیبا ترین آوا، آوای«مادرم» است.این کلمه آکنده از عشق و امید است، کلمه شیرین و مهر انگیز که از اعماق قلب بر می خیزد وزیبائی است.مادر همه چیز ماست مادر آن روح جاودانی است که لبریز از عشق و زیبائی است ولادت با سعادت حضرت فاطمه (ع) و روز مادر مبارک
++++++++
تو نمایانگر الطاف خدایی مادر مروه و حج و صفایی مادر زیر پای تو بهشت است بهشت باز هم طفل توام ،هرچه کردم ، چه زیبا و چه زشت روز مادر مبارک
++++++++
آبی‌ترین، دریایی‌ترین و آسمانی‌ترین تقدسِ زندگی‌مان! دستان‌تان را بوسه می‌زنیم. روزتان مبارک
++++ ++++
در تمام زندگي ام مادرم تنها دليل بودنم بود! روزت مبارك فرشته خلقت !
++++++++
بهشت ها برای تو آفریده شده اند و درختان برای اینکه سایبان تو باشند سر از خاک بر می آورند.... روزت مبارک مادر
++++++++
مادرم هستی من ز هستی توست تا هستم و هستی دارمت دوست ! روزت مبارک
++++++++
به ياد مي آورم لحظه هاي فراز را كه صداي او اعتبارم مي بخشيد و لحظه هاي نشيب را كه اعتمادم به ياد مي آورم افراي افراشته اي را به ياد مي آورم مادرم را ... مادرم روزت مبارک
++++++++
آسودگي از محن ندارد مادر آسايش جان و تن ندارد مادر دارد غم و اندوه جگر گوشه خويش ورنه غم خويشتن ندارد مادر روز مادر گرامی باد
++++++++
در آسمان آبی دلم، جایی برای ابرها نیست مادرم! دعایم کن که با دعایت، دلم خانه دردها نیست
++++ ++++
تو یِجایی تو قَـ♥️ـلبَم داریـ کِه هیچکَس نمی تونِه داشته باشِه روزت مبارک مامانم
++++++++
قبلاً فقط چشم هایت را دوست داشتم حالا چین و چروک های کنارشان را هم دوست دارم مــــــــــــــــــــــــادرم، خیلی دوستت دارم
++++++++
مادر، کلمه ایست به وسعت هستی، چگونه با کلمات توصیفت کنم؟ دوستت دارم و روزت رو بهت تبریک می گم
++++++++
لحظه ی تولد یک کودک، مادر نیز متولد می شود، آن چه قبلا وجود داشت یک زن بود نه مادر مادر با تولد کودک خویش متولد می شود. روزت مبارک مادر
++++++++
تپش های دلم مادر هوای بودنت دارد دل من تنگ دیدارست تپش بس بی رمق دارد تو زخم دوریت کم بود؟ نمک بر زخم مرهم بود؟ بدان این فاصله ماست نمک بر زخم من دارد مادر عزیزم روزت مبارک
++++++++
هر وقت مادرم می خندد پدرم زیر لب دعای تحویل سال می خواند خانه ی ما هر روز سه چهار مرتبه، از تهِ دل عید است روزت مبارک بهترین مامان دنیا
++++++++
بزرگ کردن بچه ها قدرت و شور و شوق زیادی را به خود می گیرد. تو قهرمان من هستی. در این روز مادر یک انفجار داشته باشید. روزت مبارک مادر عزیزم
++++++++
می م محبت و... الف ایثار و... دال دلسوز و.... ر رازداری رو که بذاری روی هم، یک کلمه می شه به نام «مادر»
++++ ++++
مادرم سواد شعر ندارد … اما خودش زیبا ترین شعر دنیاست … روزت مبارک باشد شاعر دنیای من
++++++++
گاهی دلم هیچ چیز نمی خواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد… هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم… آنجا که چای ات سرد می شود و دلت گرم “خانه مادر است”
++++ ++++
همیشه حق با مادرهاست. هیچکس دیگر بجز آن‌ها صادق نیست. روز مادر مبارک
++++++++
اگر برای داشتنت تمام ثانیه‌های زندگی‌ام را شکر کنم، باز هم کم است. روزت مبارک
++++++++
مادر مانند نخ تسبیح است، زیر دانه‌های تسبیح معلوم نمی‌شود ولی اگر نباشد تمام دانه‌ها پخش خواهند شد. روز مادر مبارک
++++++++
٩ ماه در شکمش ٢ سـال در دامنـش ویک عمر در زندگی‌اش چیز دیگری ندارد برای اثبات محبتش ؛بهشت کـه هیچ همه ی‌ ي انچه کـه هست را باید زیر قدمهایش بدانی. روزت مبارک مادر
++++++++
کسی کـه گهواره ات را تکان داد؛ می تواند با دعايش دنیایت راهم تکان بدهد ؛ مراقب گرانبهاترين الماس زندگيت باش كه براي خوشبختي ات محتاج دعاي خيرش هستی

حقوق کپی رایت ، برداشته شده از سامانه ارسال پیامک پیام رسان
پاسخ

کودک که بودم وقتی زمین میخوردم مادرم مرا می بوسید! تمام دردهایم از یادم میرفت دیروز زمین خوردم ، دردم نیامد . . . به جایش تمام بوسه های مادرم به یادم آمد! مادرم، الگور صبرم، روزت مبارک

ﻣﻦ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﭽﻪ ﺑﻮﺩﻡ؛ ﺑﻪ ﯾﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺧﻨﺪﻡ ﻣﯿﮕﺮﻓﺖ ﮐﻪ ﻣﯿﺸﺴﺖ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ،ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﻓﺮﺵ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺎﺵ ﺍﺷﻐﺎﻝﻫﺎ ﺭﻭ ﯾﮑﯽ ﯾﮑﯽ ﺟﻤﻊ ﻣﯿﮑﺮﺩ! ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯿﮕﻔﺘﻢ ﭼﻪ ﻣﺎﺩﺭﯼ ﺳﺎﺩﻩﺍﯼ ﺩﺍﺭﻡ! ﻣﮕﻪ ﻣﺎ ﺟﺎﺭﻭ ﺑﺮﻗﯽ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ؟ آﺧﻪ ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﮐﺎﺭﯾﻪ ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﺸﺖ آﺷﻐﺎﻝﻫﺎ ﺭﻭ ﺟﻤﻊ ﻣﯿﮑﻨﻪ؟ ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺑﺰﺭﮒ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻏﺮﻕ ﻏﺼﻪﻫﺎﻡ ﺑﻮﺩﻡ ﻭ ﺑﻪ مشکلاﺗﻢ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ، ﯾﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﺩﯾﺪﻡ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﻡ ﭘﺮ ﺍﺯ آﺷﻐﺎﻟﻪ! ﮐﻪ ﺍﺯ ﺭﻭﯼ ﻓﺮﺵ ﺟﻤﻊ ﮐﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﯾﺎﺩﻡ ﺍﻭﻣﺪ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍ ﻏﺼﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺸﮑﻼﺗﺶ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩه روز مادر مبارک

من در تمام این سال ها هیچ اهمیتی نمی دادم که پسر کوچک تو هستم اما حالا فهمیدم که چقدر زیاد دوستت دارم قلب مهربان تو به من حمایت و قدرت مافوق را می دهد. پس خوشا به حال که این رابطه را با هم در میان بگذاریم. با تشکر از شما برای اینکه بهترین مادر در جهان هستی. خیلی دوستت دارم. متن روز مادر مبارک برای فوق العاده ترین مادر جهان است.

مادر اولین، زیباترین، واقعی‌ترین و پابرجاترین عشقی است که انسان‌ها تجربه می‌کنند مادر عزیزم روزت مبارک

مادرم تو گلی خوشبو از بهشت خدایی که گلخانه دلم از عطرتو سرشار است از تبار فاطمه‌ای وگویی وجود تو را با مهر فاطمه سرشته اند پس همیشه دعایم کن چرا که دعایت سرمایه فردای من است روزت مبارک

گل‌های بهشت سایبانت مادر یک دسته ستاره ارمغانت مادر غیر تو کسی چشم به راهم نشود قربان نگاه مهربانت مادر روزت مبارک مادر

گرامیداشت روز مادر، گرامیداشت فرشته‌ای آسمانی است که خداوند به هر انسانی در روی زمین یکی از آن‌ها را هدیه داده است فقط و فقط یکی که هیچ جایگزینی ندارد فرشته مهربان زندگی من روزت مبارک

مادر نمیتوانم کلامی در مورد اش بنویسم و عاجزم فقط از خداوند میخواهم که خـدایا بالاتر از بهشت هم داری..؟ برای زیر پای مــــــــادرم می خواهم روز مادر مبارک

مادر تو منبع الهام منی. تو بهترین دوستم هستی و از همه مهم‌تر، بهترین مادری هستی که می‌توانستم روزی داشته باشم. “روز مادر مبارک”

مادر فردی نیست که به او تکیه کنیم بلکه کسی است که ما را از تکیه کردن به دیگران بی نیاز می‌سازد روز مادر مبارک

هیچ زبانی قدرت، زیبایی، و عشق تو را نمی تواند بیان کند مادرم روزت مبارک

مادر همواره سرشار از عشق و امید به آینده است. صدا زدن مادر نغمه‌ای است که از ژرفای جان برمی‌آید. تو را با مهر خطاب می‌کنم و روزت را تبریک می‌گویم که جز این در برابر محبت‌های بی‌کران تو از من ساخته نیست. روزت مبارک ای بهترین و برترین… روزت مبارک مادر.

به یاد می آورم لحظه های فراز را که : صدای او اعتبارم می بخشید و لحظه های نشیب را که اعتمادم به یاد می آورم افرای افراشته ای را ، به یاد می آورم مادرم را . . .

مادر! در ستایش دنیای پرمهرت، ترانه‌ای از اخلاص خواهم سرود و گلدسته‌ای از مهر بر گردنت خواهم آویخت روزت مبارک

طلایی‌ترین روز‌ها ارزانی نگاه مهربانت و هزارگل مریم پیشکش قلب باصفایت روزت مبارک

مادرم خدا تو را از خاک آفرید تا بعد از باران تَنت مُهری باشد برای سجده لب هایم … روزت مبارک

مادرم خدا تو را از خاک آفرید تا بعد از باران تَنت مُهری باشد برای سجده لب هایم … روزت مبارک
پاسخ