بالا

موبایل روز | DailyMobile.IR

وبسایت تخصصی موبایل و برنامه های اندرویدی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.57 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
پیرامون گفتگو شارژ و حواشی

گفتگو پیرامون شارژ و حواشی
میگم 8123 هنوزم شارژ میده ؟ مرحله دومش چیه ؟
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz
ن دوست خوب میگن قسمت کد شارژ خالیه البته اگه ب بعضیا هم شانسی میداده شاید خط جدید بوده و از طرفی روز اولم ک فعال شد بعضی خطوط تا 7 شب پیام نمیداد ک میگفتن اگه بعده چن ساعت پیام نداده دوباره مرحله 2 بزنین ک من بعد 7 زدم متاسفانه همونجا ایراد پیدا کرده بود جای شارژ خالی بود. از طرفی میگن خودشون گفتن سامانه ای فعال نبوده و چون تبریک نمیگفته شاید اطلاع نداشتن ک ب همه شارژ میداده! مرحله اول 1 ب 8123 بود و بعده 12 شب یا همون روز بعد باید p رو ب 8123 میفرستادن. این مسابقه چنماهه ایراد داره و متاسفانه نمیدونم چرا اینقد زیاد فعال میشه Undecided.gif

سپاس شده توسط arefu
این 737606 اینقد دیر روش اصلیشو گفتن ک چنبار باید 116 میفرستادیم تا جواب بده ک تموم شد با اینکه زده بود تا 24 Angry.gif Biggrin.gif

عزیزانم آقا عارف و ... کجایین تاپیک خلوت شده چقد هر روز هرمی جدید میاد وخ نکردم اون قبلیا دعوت کنم چ رسه ب اینا Angry.gif

دلم برای تاپیکم تنگ شده بود ی ساعتی افلاین میشم امیدوارم شارژ محدود نیاد این فاصله البته چون شانس ندارم میاد Biggrin.gif Angry.gif

Angry.gif باز تا افلاین شدم شارژ محدود اومد البته این محدودا نهایت 8 مین نشده تمومه اونم ک ی عده بقول خودشون با سرعت نور تو 20 ثانیه چن خط میگیرن Angry.gif

سپاس شده توسط hossien27
منم نبودم همچنین Sleepy.gif
Heart.gif کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتَالُ وَهُوَ کُرْهٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تَکْرَهُوا شَیْئًا وَهُوَ خَیْرٌ لَّکُمْ وَعَسَى أَن تُحِبُّوا شَیْئًا وَهُوَ شَرٌّ لَّکُمْ وَاللَّهُ یَعْلَمُ وَأَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ Heart.gif

سپاس شده توسط payiiz ، hossien27
آقا عارف پس شمام مثه من بدشانسی من گفتم حدود یک ساعت افلاین میشم و میدونستم اد همون فاصله شارژ میاد ک حدسم درست بود حالا ایندفه اگه بودی من گفتم افلاین میشم شما باش چون 90 درصد همون فاصله شارژ محدود میاد Biggrin.gif

سپاس شده توسط hossien27
Angry.gif نتم چن ساعت بخاطر مشکل فنی قط بود شارژای محدود اومده امروز فقط یکی اخریش دیدم ک زدن تموم ولی بازم میداده البته چنبارم گفت عضو نشدین Undecided.gif

سپاس شده توسط arefu ، hossien27
هیچکدوم این محدودا امروزم نگرفتم همه فقط ضرر جالبه sarg با کد عددیش یعنی 80502 ب خطم پیام داد ولی زدم شارژی نداده بود ولی بعدش تا 20 مین یا بیشتر ظاهرا فعال بوده

سپاس شده توسط hossien27